توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475664
انتقاد نماینده همدان در مجلس خبرگان از رئیس جمهور منتخب و نمایندگان مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
جماران نوشت:آیت الله موسوی اصفهانی در جمع اعضای ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در همدان اظهار داشت: به همکاری و همراهی شما و انتخاب اصلح توسط شما به خود افتخار می‌کنم چرا که ما به وظیفه خود عمل کردیم.

وی با بیان اینکه خداوند متعال امر می‌کند که امانت‌ها را به دست اهلش بسپارید، ادامه داد: قطعا ما نیز اشتباهاتی داشتیم و از خداوند می‌خواهیم که ما را در تشخیص حق و اجرای آن کمک کند.

وی بااظهار گلایه‌مندی از عملکرد برخی نمایندگان مجلس اظهار داشت: این انسجام برابری و برادری فرصت مناسبی است تا ما از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی دعوت کرده و درباره عملکردشان از آنها سؤال کنیم.

موسوی اصفهانی گفت: بایداز برخی از این افراد که خود را اصولگرا و انقلابی می‌دانند پرسید چرا درباره سند 2030 اعتراضی نکرده و صدایتان بلند نشد و کار به جایی رسید که رهبری مجبور شدند به این ماجرا ورود و از خود هزینه کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید از این آقا که در سخنرانی خود از خاتمی و سران فتنه نام برده و درباره رفع حصر آنها حرف می‌زند پرسید "آیا در فتنه 88 در کشور حضور داشتید یا خیر و اگر بودید مگر ندیدید که به‌دنبال براندازی نظام بودند تا جایی که رهبری به ماجرا ورود کرده و خون دل‌ها خوردند؟".

موسوی اصفهانی با اشاره به اینکه برخی در گذشته حرف از آشتی ملی زدند، ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب در جواب آنها فرمودند مردم با کسی که در برابر رأی آنها ایستاد و ظهر عاشورا حرمت سیدالشهدا(ع) را شکسته و سران آنها جلویشان را نگرفتند قهر هستند.

وی با تأکید بر لزوم انقلابی بودن نمایندگان در مجلس افزود: نمایندگان ما اگر انقلابی باشند قبل از رهبری وارد این عرصه‌ها می‌شوند چراکه آنها حقوق می‌گیرند تا از حق ما و رهبری دفاع کنند پس چرا این کار را انجام نمی‌دهند؟

مدیر حوزه‌های علمیه همدان تصریح کرد: در جلسه بعدی باید نمایندگان را دعوت کرده و درباره این موضوعات از آنها سؤال کرد که "چرا به موضوعات ورود نکرده و حتی پس از تذکر رهبری نیز تا به نتیجه رساندن موضوع آن را دنبال نمی‌کنید؟".

وی با بیان اینکه باید از نمایندگان پرسید که "آیا در بحث حقوق‌های نجومی برای برکناری افراد متخلف کاری انجام دادید یا خیر؟" عنوان کرد: ما اگر در حد توان خود منسجم باشیم می‌توانیم در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی با زمینه‌سازی افرادی را که مکتبی، انقلابی متدین و استکبار‌ستیز هستند به مردم معرفی و راهی مجلس کنیم تا در سطح کشور اثرگذار باشند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید از نمایندگان پرسید چرا در مجلس شورای اسلامی بر اعمال وزرا و رئیس جمهور نظارت نکرده و درباره حرف‌هایشان از آنها سؤال نمی‌کنند.
 
کلمات کلیدی : روحانی، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.