توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505462
اخبار CNN به اسنپ چت راه پیدا می‌کنند!
بخش دانش و فناوری الف،4 شهریور96
CNN سرویس خبری خود را به استوری اپلیکیشن اسنپ چت اضافه می‌کند، هدف CNN از این کار برقراری ارتباط بهتر و راحت‌تر با نسل جوان است.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
به گزارش کلیک، NBC تنها رسانه‌ای نیست که اخبار روزانه‌اش را در اسنپ چت به اشتراک می‌گذارد. در آخرین به‌روزرسانی، CNN خبرهای روزانه خود را در استوری اپلیکیشن اسنپ چت به اشتراک می‌گذارد و هرروز در ساعت ۶ عصر خبرها آپلود می‌شوند، خبرهایی که فوری و کوتاه هستند به‌صورت منظم در استوری CNN اضافه می‌شوند.

CNN در رابطه با این حرکت و ارائه خبرها در استوری اسنپ چت این‌گونه توضیح داده است که هدف ارتباط بیشتر و بهتر با مخاطبان جوان و صحبت کردن با زبان خودشان است. نسلی که به تلفن‌های همراهشان وابسته هستند، کمتر سراغ تلویزیون می‌روند، پس باید بهترین روش برای دریافت اخبار انتخاب شود.

قطعاً این روش، روشی پایه واصلی برای ارائه خبر از سوی CNN نخواهد بود، در این روش سعی شده تا خبرهای مهم در کمترین زمان به مخاطب برسد تا افراد در اوقات فراغتشان خبرهای مهم را به‌سرعت مرور کنند.

بدون شک این حرکت، به نفع اسنپ چت خواهد بود و اسنپ چت را یک‌قدم جلوتر از فیس‌بوک قرار خواهد برد. کاربران اسنپ چت می‌توانند اخبار روزانه را به‌صورت منظم در ساعت مشخصی دریافت کنند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+اسنپ چت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.