توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437161
در جلسه تاج با کی‌روش چه گذشت؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
مهدی تاج درباره جلسه‌اش با سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه باید تلاش کنیم شرایط موجود را به شرایط مطلوب برسانیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج رئیس فدراسیون در پاسخ به سوالی در ارتباطی با مسئولیت جدید و عضویت در کمیته مسابقات فیفا گفت:از همه عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم به بقیه اعضای کمیته مسابقات فیفا در مدت این چهارسال کمک کنم تا مسابقات به نحواحسن و بدون مشکل برگزار شود.

وی در ادامه در خصوص پاسخ سوالی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی و نتایج جلسات اظهار داشت: دو جلسه چند ساعته با کی روش - سرمربی تیم ملی فوتبال داشتیم که این جلسات در روزهای سه شنبه و جمعه برگزار شد که هر دو در حال فکر کردن برای شرایط پیشرو هستیم و باید سخت تلاش کنیم تا تیم ملی فوتبال مقابل رقبا به موفقیت برسد. همه تلاش کنیم شرایط موجود را به شرایط مطلوب برسانیم، هر چند کی روش نگرانی های دارد که امیدوارم همکاری همه جانبه اهالی فوتبال باشگاهها و صاحب نظرات موجب شود برای اولین بار شاهد حضور دو دوره پیایی در جام جهانی باشیم.

رئیس فدراسیون در پایان تاکید کرد: باید نقطه پایان تمام اختلافات و اختلاف سلیقه ها به صعود به جام جهانی ختم شود و در این مسیر مشکلات متعددی وجود دارد که باید با هماهنگی و همدلی مرتفع شود.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی‌روش+مهدی تاج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.