نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492467
سوزوکی پراید را نصف کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱
تصادف شدید دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در بلوار مرزداران دو مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش مهر در پی وقوع این حادثه، نیروهای عملیات ایستگاه ۱۰ و گروه امداد و نجات ۱۸ از سوی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به بلوار مرزداران، خروجی یادگار امام شمال اعزام شدند.

شاهرخ سرکان چرخ، افسر آماده منطقه ۲ عملیات آتش نشانی در این باره گفت: یک دستگاه خودروی سوزوکی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودروی سواری پراید برخورد کرده و هر دو خودرو دچار خسارت سنگین مالی شده و راننده خودرو پراید نیز درون آن گرفتار شده بود.

وی اضافه کرد: راننده پراید که مردی ۴۰ ساله بود درون خودرو محبوس و راننده و سرنشین خودروی سوزوکی که مردي ۶۶ ساله و زني ۶۰ ساله بودند نیز از ناحیه گردن و سر و صورت آسیب دیده بودند.

افسر آماده منطقه ۲ عملیات آتش نشانی تهران تاكيد کرد: آتش نشانان پس از قطع برق خودرو و نصب علائم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه، محل را ایمن سازی کردند و راننده محبوس را از درون اتاقک خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند. 
 
کلمات کلیدی : تصادف+پراید+سوزوکی
 
مهندس ملی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۷:۲۸:۱۴
اتفاقا این حادثه نشون داد که سایپا 131 SE و SL و SX و خانواده سایپا 132 SX و SL و SE و دیگر تولیدات صنعتی سایپا که دارای نام های مشابه هستن بسیار ایمن هستند.

فراموش نکنید که می توانست پراید تبدیل به پوستر شود اما میبینیم که کاپوت جلوی این خودروی ملی سالم است.
علی برکت اله (4475760) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.