توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400251
کنترل لحظه‌ای پلیس بر تردد تمام اتوبوس‌ها تا پایان سال
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
رئیس پلیس راهور ناجا در مراسم بهره برداری از سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان حمل و نقل عمومی (سپهتن) از کنترل لحظه‌ای پلیس بر تردد تمام اتوبوس‌ها تا پایان سال خبر داد.

به گزارش تسنیم، سردار تقی مهری در مراسم بهره برداری از سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان حمل و نقل عمومی (سپهتن) با اشاره به این سامانه اظهار کرد: با همکاری وزارت راه اعتبار آن در سال٩٣ تعیین شد.

وی با اشاره به بهره برداری ازمایشی این سامانه در مسیرهای تهران اصفهان شیراز مشهد و خوزستان و آذربایجان غربی گفت: کنترل تردد حمل و نقل عمومی در هر لحظه و تخلیه اطلاعات تردد این وسایل نقلیه بدون نیاز به توقف اتوبوس ها در پاسگاه های پلیس راه و حذف دفترچه از مهمترین دستاوردهای این سامانه است.

رییس پلیس راهور ناجا اضافه کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری تمام اتوبوس ها به این سامانه مجهز شوند

وی با اشاره به افتتاح طرح تیپ جدید پاسگاه های پلیس راه نیز گفت: در کشور حدود 300 پاسگاه و امسال 50 پاسگاه جدید تحویل استانها خواهد شد.

مهری همچنین با تشکر از همکاری وزارت راه در این دو پروژه افزود: در حال حاضر 50 درصد پاسگاه های کشور فرسوده هستند و امیدواریم با همکاری وزیر راه، مشکل پاسگاه‌های پلیس راه نیز حل شود.

وی در ادامه با ابراز امیدورای کرد با بهره مندی از این سامانه، نظارت دقیقتری بر تردد و کاهش تصادفات اعمال شده و سوانح ترافیکی کمتری را شاهد باشیم.

مهری در پایان خاطرنشان کرد: امسال خوشبختانه در ٥ ماهه نخست حدود 200 نفر کمتر در تصادفات ترافیکی جان باختند.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور ناجا +حمل و نقل عمومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.