توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470353
اجرای «طرح ویژه انتخابات» پلیس راهور/ تلاش برای تسهیل تردد مردم در خیابان‌های شهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
ایلنا نوشت: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیروی انتظامی "طرح ویژه انتخابات" را اجرا خواهد کرد تا مردم بتوانند در زمان برگزاری انتخابات تردد آسانی داشته باشند.

سردار تقی مهری؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در اولین نشست خبری سال 96 در جمع خبرنگاران به تعامل پلیس راهنمایی رانندگی با سایر گروه‌های امدادی در امر پیشگیری از حوادث اشاره کرد و گفت:‌ پلیس راهنمایی و رانندگی در سال 95 تعامل خوبی با گروه‌های امدادی و پیشگیری برای جلوگیری از بروز حوادث و بالا بردن فرهنگ ترافیک انجام داد که با توجه به افزایش تعداد گواهینامه‌ها و همچنین خودروها شاهد کاهش جان‌باختگان در حوادث رانندگی سال گذشته بودیم.

رئیس پلیس راهنمایی رانندگی ناجا ادامه داد: با توجه به آمار جان باختگان سال 95 متاسفانه اکثرا بین سنین 21 تا 50 سال بودند که 22 درصد از این آمار خانم‌ها و باقی آقایان بودند ما در طرح نوروزی 96 شاهد کاهش 10 درصدی آمار جان باختگان بودیم.

سردار مهری در مورد نقش پلیس در انتخابات‌های پیش‌رو خاطرنشان کرد: در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیروی انتظامی طرح ویژه انتخابات را اجرا خواهد کرد تا مردم بتوانند در زمان برگزاری انتخابات تردد آسانی داشته باشند.

این مقام انتظامی به موضوع برخورد بخشدار ملایر با مامور راهنمایی رانندگی اشاره کرد و گفت: اقدامی که توسط بخشدار جوکار رخ داد، توهین آمیز بود. مامور ما فرزند شهید و همچنین جانباز شیمیایی است. این پرونده در مراجع قضایی مطرح شده است و ما منتظر پاسخ هستیم.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + راهنمایی و رانندگی + ترافیک جاده‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.