توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430456
شرور معروف جنوب کرمان به اعدام محکوم شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
رئیس دادگاه انقلاب کرمان گفت: (الف .ج) یکی دیگر از اشرار معروف جنوب استان کرمان به جرم افساد فی الارض و محاربه به اعدام محکوم شد.

به گزارش میزان، وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: این شرور در در طول ساليان متمادي باعث ايجاد رعب و و حشت و نا امني در بين مردم  جنوب استان کرمان شده بود.

رئیس دادگاه انقلاب کرمان  بیان کرد: این شرور به اتهام محاربه و افساد في الارض مورد محاكمه قرار گرفت و پس از اتمام دادرسي در خصوص اتهامات وي حكم اعدام صادر شده است.

این مقام قضائی تصریح کرد: این شرور جرائمی از قبیل قتل عمدی،سرقت،راهبندان،گروگانگيری اخاذی كه تمامی اين جرائم به وسيله اسلحه جنگی كلاشینکف صورت گرفته است در پرونده سیاه خود دارد.

 وی اعلام کرد:باند شرور مذکور در سال 1394  در حالیکه چهارنفر گروگان را در كوههاي اطراف جيرفت نگهداري مي كردند مورد شناسائي مامورين اداره كل اطلاعات استان كرمان قرار گرفته وپس از درگير شدن با مامورين و كشته شدن يكي از اعضاي باند، چهار گروگان آزاد و مجرم  و ساير اعضاي باند متواری شده بودند.

رئیس دادگاه انقلاب کرمان خاطرنشان کرد: در عملیات دستگیری مجرم مقداری  سلاح و مهمات و ساير تجهيزات کشف و ضبط شده بود.

وی گفت:این شرور علاوه بر اينكه خود موجب نا امني و رعب و وحشت در جامعه بود به نگهداري گروگان براي ديگران هم اقدام مي كرد به اين صورت كه ساير اشرار و قاچاقچيان كه اختلاف حساب با مشتريان خود داشتند به منظور تسويه حساب و اخاذی افرادي را گروگان كرده وجهت نگهداري تحويل شرور مذكور مي دادند و پس از تسويه حساب گروگانها را آزاد می كردند.

لازم به ذكر است اين حكم ظرف 20 روز پس از ابلاغ قابل فرجام خواهي در ديوان عالي كشور مي باشد چنانچه حكم صادره قطعي گردد پرونده جهت اجرا به دادسراي عمومي و انقلاب كرمان ارسال خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : اعدام + شرور مسلح + کرمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.