نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400657
«یالثارات» مجرم شناخته شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱
علی اکبر کساییان سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در رابطه با جلسه امروز دادگاه مطبوعات و رسیدگی به پرونده هفته نامه «یالثارات» اظهار کرد: این هفته نامه در مورد اتهام توهین به رئیس جمهور با اکثریت مجرم شناخته شد.

به گزارش میزان، وی افزود: همچنین هفته نامه یالثارات در مورد اتهام توهین به اشخاص و مسئولان، توهین به معاون رئیس جمهور در امور زنان و نشر مطالب خلاف واقع و پخش شایعات با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

کساییان تصریح کرد: ضمنا هیئت منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

وی همچنین از رسیدگی به پرونده هفته نامه صدا در این جلسه خبر داد و گفت: این نشریه در مورد اتهام توهین به رئیس جمهور به اتفاق آرا مجرم شناخته شد.

سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات افزود: هفته نامه صدا در رابطه با نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.

وی تصریح کرد: ضمنا هیات منصفه مطبوعات استان تهران به اتفاق آرا متهم را مستق تخفیف ندانست.

دادگاه مطبوعات امروز در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران و به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.
 
 
کلمات کلیدی : دادگاه مطبوعات+ یالثارات
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۲۰:۲۴:۴۸
هر دم از این باغ بری میرسد . واقعا جالب است . یالثارات با انهمه توهین و زدن تهمت غیر اخلاقی به معاونت امور زنان زیاست جمهوری به این دلیل متهم شناخته نشد . هنوز تا زمانی که عدالت علوی و حسینی در این کشور حاکم شود راهی دراز داریم . وای به حال مردمی که عدالت را در پای سیاست و باند بازی زبح کند . مولایمان علی در نهج البلاغه سخن در این رتبطه بسیار دارند (3968177) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.