نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370156
انتقاد از حقوق‌های نجومی از تریبون نمازجمعه تهران: 950 نفر از مدیران در کشور غارتگری کرده‌اند/ بودجه هست ولی دزد فراوان هست
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵
خطیب نماز جمعه این هفته تهران اظهار کرد: از منبع موثقی گزارش رسیده که ۹۵۰ نفر در کشور غارتگری کرده‌اند و بین ۱۵ تا ۵۰ میلیون دریافتی داشته‌اند که مدیران بخش‌های بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی هستند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران درخصوص موضوع حقوق‌های نجومی گفت: مردم و مسوولین ما باید بدانند ثروتی که به عنوان بیت‌الملل وجود دارد مثل خونی است که در بدن است و باید به همه اعضا برسد و اگر نرسد ممکن است عضوی فلج شده یا منجر به مرگ انسان شود و یا انسان را علیل کند.

وی به آیاتی در قرآن کریم در این رابطه اشاره کرد و افزود: بعضی خیال می‌کنند بیت‌المال صاحب ندارد و هرچه از آن برداشت کنند زرنگی است، اما نه اشتباه کردید. هر یک ریال آن صاحب دارد. همانطور که در جیب کسی دست نمی‌برید چون صاحب دارد، این ریال‌ها و میلیون‌ها و میلیاردها نیز صاحب دارد و غارتگر بیت‌الملل واقعا یک دزد است و مال ۸۰ میلیون نفر را می‌دزد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران همچنین تاکید کرد: غارتگران بیت‌الملل در زمان حضرت علی (ع) نیز با حضرت جنگ جمل را برپا کردند و ممکن است غارتگری به سقوط یک حکومت منجر شود.

موحدی کرمانی خاطرنشان کرد: از منبعی موثق گزارش رسیده که ۹۵۰ نفر در این کشور غارتگری کرده‌اند. ۹۵۰ نفر حقوقی بین ۱۵ میلیون تا ۵۰ میلیون داشته‌اند که اینها مدیران بخش‌های بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی بودند که رقم بالاتر از ۵۰ میلیون را هم شنیدیم. اینها چه کسانی هستند که مثل زالو به این نظام چسبیده‌اند و خون آن می‌مکند و نمی‌گذارند این خون به مظلومین و محرومین برسد.می‌گویند  بودجه نیست؛ نه، بودجه هست ولی دزد فراوان هم هست.
 
کلمات کلیدی : موحدی کرمانی، نماز جمعه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۴:۲۰:۰۰
درود بر شما زالو عالی بود و حقیقت.... (3810689) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۱:۲۰
گفتند این حرفا در نماز جمعه چه سودی داره
مسوالان قضایی باید پیگیری کنند نه اینکه هیاهو راه بندازند و دولت را تخریب کنند (3810779) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۵:۱۹:۳۷
امیدوارم برای یکبار هم که شده شاهد شلاق خوردن دزدان واقعی بیت المال باشم و عدالت علی را در این سرزمین ببینم (3810852) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۵:۴۷:۱۴
بودجه هست ولی دزد فراوان هم هست..... (3810919) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۶:۱۷:۰۴
خوب شد خودتان هم قبول کردید, دزد فراوان هست, باز جای شکرش باقیه (3811016) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۸:۱۹
فقط در شیراز بیش از ۹۵۰ نفر حقوق نجومی شهرداری و جهاد و علوم پزشکی و .‌. داریم .فکر کنم منظورشان ۹۵۰۰۰ نفر بوده و ارقام را اشتباه کردند! (3811186) (alef-13)
 
حازم فریپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۸:۲۶:۲۱
با احترامی که نسبت به دلسوزی امام جمعه قائلم، معتقدم بیانات نباید به تقویت ساده اندیشی و بی حساب صحبت کردن باشد.
همانگونه گه بزرگان می گویند، این رفتار با مال مردم، حتی یک موردش هم زیاد است تا چه رسد به 1000 مورد. اما نباید القا شود که مشکلات مالی و اقتصادی مردم مربوط به این ارقام است.
با یک حساب ساده اگر فرض کنیم متوسط دریافتی این 1000 نفر 50 میلیون تومان در ماه بوده باشد، و کل این رقم را بر جمعیت ایران تقسیم کنیم، به هر ایرانی در هر ماه 600 تک تومان می رسد. که اثری در رفاه یا مشکل مردم ندارد.
نباید غافل شد از اینکه تحول اقتصادی و رفاه مردم، مستلزم اصلاح سبک زندگی و کار خردمندانه و ارتقای مدیریت مسئولان است که البته لازمه اش امانتداری و سلامت مالی مسئولان است. (3811274) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۱:۵۱:۱۱
از لطفتان ممنون حرفتان حق است و حرف حق جواب ندارد . حالا لطفا فکری به حال فوتبالیست های بیسواد که میلیارد می گیرند و بازیگران و عوامل تلویزیون که چند صد میلیونی می گیرند و از زمین و زمان طلب کارند و پزشکان که در بیمارستان کار نکنند ولی در مطب بابت هر عمل زیر میزی های میلیونی از مریض بدبخت طلب می کنند و هیچ رحمی به جان مریض نمی کنند بکنید . این مدیران لااقل سواد دارند و تکفل چند هزار نفر آدم و چند هزار هزار میلیارد پول مملکت دستشان است . (3811587) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۳:۰۳:۵۹
با سلام و احترام

.....با توجه به سخنان آقای موحدی کرمانی امام جمعه محترم موقت تهران در خصوص فساد حقوق های نجومی - کهکشانی د رنماز جمعه تهران ..........

""" سازمان های بازرسی کل کشور کشور و سایر مراجع نظارتی که قصور ان ها موجب انتقاد مسوولان محترم کشورمان شده است ، چگونه قصور آن ها محاسبه می شود ؟؟؟................با تشکر - گار س چی (3811696) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۳:۰۷:۴۶
کاش نسبت به غارتگریها در تمام دولتها چنین موضع میگرفتند. (3811707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۳:۵۲:۰۲
شیر مادرت حلالت به صراحت حرف مردم را گفتی : اینها چه کسانی هستند که مثل زالو به این نظام چسبیده‌اند و خون آن می‌مکند و نمی‌گذارند این خون به مظلومین و محرومین برسد.می‌گویند بودجه نیست؛ نه، بودجه هست ولی دزد فراوان هم هست. برای یارانه مردم عزا میگیرند و لی برای مدیران بودجه هست (3811781) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
انتقاد از حقوق‌های نجومی از تریبون نمازجمعه تهران: 950 نفر از مدیران در کشور غارتگری کرده‌اند/ بودجه هست ولی دزد فراوان هست