نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493457
موضع سردار جزایری درباره حجاب در خودرو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تاکید کرد: مراجع قانونی تردیدی در لزوم رعایت حجاب در خودروها ندارند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ستاد کل نیروهای مسلح، سردارسرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری با بیان اینکه هیچ مرجع قانونی و رسمی، در مورد الزام رعایت حجاب در خودروها تردیدی ندارد، افزود: رعایت قانون توسط آحاد مردم و اجرای صحیح قانون توسط مجریان ذیربط ، از الزامات بدیهی جوامع مدنی است که خدشه بر آن ، بی نظمی و مخدوش سازی انتظامات جامعه را بدنبال خواهند داشت.


وی در ادامه اظهارداشت: عدم رعایت حجاب اسلامی و ترویج بی بند و باری از جمله اولویت های جنگ نرم دشمن و صهیونیزم جهانی علیه اسلام عزیز می باشد و لذا همواره باید در برابر این قانون الهی سنگ اندازی می کنند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی بایستی نسبت به وظیفه خود در اجرای قوانین و مقرراتی که در همین زمینه وضع کرده اهتمام بیشتری داشته باشند.

سردارجزایری در پایان گفت: با وجود کم کاری بسیاری از دستگاههای مسئول در این زمینه، نیروی انتظامی نسبت به وظایف خود در امر حجاب و عفاف اهتمام کافی اشته باشد.
 
کلمات کلیدی : سردار جزایری+حجاب+داخل خودرو
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۲۱:۲۷:۲۲
بهتر هست بجای اعلام نظر تک تک افراد در مورد حجاب یک بار در مجلس مطرح و تصمیم گیری شود تا این همه تشتت آرا بوجود نیاید و تکلیف مردم تعیین شود . (4480197) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.