نظر منتشر شده
۲۸۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 14825
احمدی نژاد حتی حرف زدن بلد نیست/ آیت الله مکارم مجتهد اقتدارگراهاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۸۶ ساعت ۲۳:۵۵
تاجزاده در قزوین مطرح کرد؛
 احمدی نژاد حتی حرف زدن بلد نیست/ آیت الله مکارم مجتهد اقتدارگراهاست 
  عضو  مشترک جبهه مشاركت ایران اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ایران گفت:  رئیس جمهور حتي حرف زدن هم بلد نيست و چنان صحبت مي كند كه گويي از اصول اوليه اداره كشور چيزي نمي داند.
   
به گزارش رسیده به "الف"، سيد مصطفي تاج‌زاده که برای صحبت در جلسه ماهانه اصلاح طلبان به قزوین رفته بود، با اعلام اين مطلب افزود: روزي كه خاتمي رئيس جمهور بود كشورهاي ديگر مي گفتتند اين رئيس جمهور زيادي شما است چرا كه همه حرفهايش از آزادي، گفتمان، گفتگوي تمدنها و ... است از اين رو وقتي خاتمي كنار رئيس جمهور فرانسه مي ايستاد يك سر و گردن بالاتر بود و ما افتخار مي كرديم اما امروز وقتي احمدي نژاد حتي كنار رئيس جمهور افغانستان مي ايستد خجالت مي كشيم كه مبادا سخني بگويد و آبرويمان برود.

بنابراین گزارش، سید مصطفی تاجزاده در ابتدای صحبت های خود با تشریح دیدگاه خود نسبت به وضعیت کنونی گفت: سه دهه از پيروزي انقلاب اسلامي مي گذرد و امروز سوال نسل جوان اين است كه سهم ما در كشور چه مي شود، چرا كه در مقايسه با كشورهايي چون تركيه، عربستان و برخي از كشورهاي منطقه از وضعيت اقتصادي بدتري برخوردار هستيم.

وي ادامه داد: ايران كشور كهني است كه در منطقه و حتي در بعضي موارد در دنيا حرف اول را مي زده اما با سياستهاي اخير دولت نهم دستاوردهاي انقلاب از بين مي رود.

عضو شاخص اصلاح طلبان پیش رو اضافه كرد: بعد از پيروزي انقلاب نظاميان در تركيه كودتا كردند و پس از گذشت بيست سال از پيروزي انقلاب مشرف در پاكستان كودتا كرد ولي ما اين مزيت را در منطقه داشتيم كه نظام سياسي ما مبتني بر دموكراسي و راي مردم است در نتيجه الگويي در ميان كشورهاي مسلمان بوديم .

وي توضيح داد: امروز با اين واقعيت روبرو هستيم كه اين مزيت هم زير سوال رفته است به طوريكه نه تنها در اقتصاد از عربستان و تركيه عقب هستيم بلكه در مسائل سياسي نيز از آنان عقب مانده ايم.

تاج زاده تاكيد كرد: دولتهاي گذشته در شرايط جنگي و بحرانهاي متعدد انتخابات را در كشور برگزار مي كردند و علي رغم مشكلات متعدد دولتهاي گذشته نظامي نشدند و حتي امام در مقابله برخي از اين خواسته ها براي واگذاري مسئوليت به نظاميان ايستاد و زير بار حرف آنها نرفت.

وي يادآور شد: اما امروز اقتدار گرايان با دو تا يكي كردن انتخابات مي خواهند كمتر در ميدان پاسخگويي به مردم باشند و به تازگي هم به بسيج و سپاه متوسل شده اند.

عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت تصريح كرد: وزير ارشاد در جايي گفته بود كه بعد از احمدي نژاد حكومت كردن در ايران سخت است، اين سخن بدان جهت درست است كه كشور با شيوه اداره فعلي بهم ريخته خواهد شد و اداره آن سخت خواهد بود.

وي حركت استبدادي را شكست خورده دانست و بيان داشت: شيوه اداره كشور بايد صحيح باشد مشكل اداره كشور ما خدايان هستند، اگر كشور به درستي و به صورت مدبرانه اداره شود رهبر آن جامعه به كشور خود افتخار خواهد كرد. آيا با وضعيت فعلي امپراطور ژاپن بيشتر نمي تواند به كشورش افتخار كند.

تاج‌زاده اضافه كرد: مشكل كشور ما مشكل يك نفر نيست بلكه مشكل تفكر خاصي است كه عده اي اقليت فكر خود را بر اكثريت تحميل مي كنند و به تازگي هم آيت ا... جنتي گفته كه از ابتداي صدر اسلام تاكنون اين اقليت بوده كه برحق بوده است.

وي تاكيد كرد: روزي كه خاتمي رئيس جمهور بود كشورهاي ديگر مي گفتتند اين رئيس جمهور زيادي شما است چرا كه همه حرفهايش از آزادي، گفتمان، گفتگوي تمدنها و ... است از اين رو وقتي خاتمي كنار رئيس جمهور فرانسه مي ايستاد يك سر و گردن بالاتر بود و ما افتخار مي كرديم اما امروز وقتي احمدي نژاد حتي كنار رئيس جمهور افغانستان مي ايستد خجالت مي كشيم كه مبادا سخني بگويد و آبرويمان برود.

عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت افزود: او حتي حرف زدن هم بلد نيست و چنان صحبت مي كند كه گويي از اصول اوليه اداره كشور چيزي نمي داند. لذا با وجود چنين افرادي نمي توانيم شاهد رشد صنعت توريسم در كشور باشيم. چرا كه ممكن است چند نفر بدحجاب وارد كشور شود و اسلام به خطر بيفتد، آن هم ديني كه مي گوييم در اعماق دل و جان مردم ريشه دارد و معلوم نيست با چند قيافه به اصطلاح اج وجق چگونه اين دين به خطر خواهد افتاد.

وي آيت الله مكارم شيرازي را مجتهد اقتدار گرايان خواند و گفت: مكارم شيرازي گفته است كه اينترنت، ماهواره و مطبوعات آزاد مخالف دين است، اگر اينها ابزارهاي ضد ديني هستند چرا با وجود ماهواره هاي بسيار، سايتهاي متعدد اينترنت و مطبوعات صد در صد آزاد در كشور تركيه شاهد رشد اسلام گرايي هستيم.

تاج زاده ادامه داد: آيا امروز علي رغم ابزارهاي به اصطلاح ضد ديني مساجد تركيه نسبت به گذشته پر رونق تر نشده است و آيا دختران به حجاب گرايش بيشتري پيدا نكرده اند.

وي اظهار داشت: علي رغم وجود اين ابزارها در تركيه امروز حزب عدالت توسعه به عنوان يك حزب اسلام گرا دولت را در اختيار دارد و شاهد رشد اسلام گرايي در تركيه هستيم.

وي در خصوص دستاورد دولت نهم در حوزه دين گفت: امروز حتي خوش چهره ها و افروغ ها هم از سياستهاي فرهنگي و اجتماعي دولت نهم گلايه دارند چرا كه مهمترين نوآوري اقتدارگرايان در حوزه دين گسترش مسجد جمكران است.

عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت در افزود: آيا پس از رحلت امام تاكنون روحانيت شيعه فتوايي نو و جديد داده است، امروز سوال مي شود رهبر كشور كه از نگاه قانون اساسي عنوانش ولي فقيه است شش ماه ديگر كه انتخابات در كشور برپا مي شود مي تواند به ژنرال هاي تركيه بگويد كشور من از شما جلوتر است.

وي در ادامه به انتخاب هاشمي رفسنجاني به رياست مجلس خبرگان اشاره كرد و اظهارداشت: شب قبل از انتخاب رئيس مجلس خبرگان عده اي از اعضاي هيات رئيسه مجلس خبرگان پيش هاشمي رفتند وزمينه انتخاب جنتي را مهيا كردند.

عضو شوراي مركزي جبهه مشاركت ادامه داد: اما صبح هاشمي كانديد شد و كساني كه با ما فاصله فكري دارند به او راي دادند كه اين انتخاب نشان از تغيير ديدگاه افراد به توان مديريت ها دارد.

وي در پايان از مذاكره براي جانشيني فرد ديگري بجاي احمدي نژاد خبرداد و گفت: معلوم نيست چطور اين آقا راي آورد ولي حرفهايي شنيده مي شود كه برخي از افراد به عملكرد اين آقا اعتراض دارند.
 *الف آماده انتشار صحبت های تکمیلی احتمالی آقای تاجزاده و منتقدان در این باره خواهد ماند. توضیحات آقای تاجزاده: آقای تاجزاده در پاسخی به مطلب الف که برای تعدادی از روزنامه ها و سایت ها نیز ارسال کرده اند؛ - ضمن قابل نقد دانستن صحبت های مراجع، توهین به آنها را غیر قابل قبول اعلام کرده است. - صحبت های خود در مورد نظرات آیت الله مکارم شیرازی در مورد اینترنت و ... را تایید یا تکذیب نکرده است (توضیحی نداده اند).  - به صحبت هایی  که در مورد آقای احمدی نژاد در مورد مقایسه با رئیس جمهور فرانسه و افغانستان و ...  داشته اند اشاره نکرده اند. اما بر اعتراض به صحبت های ایشان تاکید کرده اند.- در مورد صحبت های خود در مورد امپراتور ژاپن و ... نیز توضیحی نداده اند. 
همانگونه که آقای تاجزاده اشاره کرده اند، این صحبت ها برگزیده سخنان ایشان  طی دو ساعت است که از روی نوار پیاده شده است.   توضیحات ایشان را می خوانید: 1. اينجانب با توضيح اين مساله كه نظاميان سكولار تركيه به دلايل داخلي و خارجي به راي ملت تركيه تمكين كرده‌اند، پرسيدم آيا نظام جمهوري اسلامي و روحانيت تشيع در برگزاري انتخابات آزاد و سالم از اين ژنرال‌ها عقب خواهد ماند؟ همچنين توضيح دادم در اين زمينه همه شهروندان و از جمله روحانيون مسئوليت دارند تا از وجه تمايز انقلاب اسلامي با رژيم‌هاي منطقه كه سه دهه پيش از اين شعار "ميزان راي ملت است" را سر داد، دفاع كنند. تصور نمي‌كنم اين نكته توهين به كسي باشد.

2. در بخش ديگري از سخنانم ضمن اشاره به موقعيت آقايان خاتمي و هاشمي رفسنجاني اعلام كردم مراجع تقليد حوزه علميه قم نيز متوجه تخريب اين شخصيت‌‌ها هستند و هر كدام به طريقي‌ عكس‌العمل نشان مي‌دهند. از جمله به روند انتخاب آقاي هاشمي به عنوان رئيس مجلس خبرگان پرداختم و درباره اينكه چگونه وي به‌رغم تلاش وافر آقايان مصباح يزدي، صادق لاريجاني، كعبي و ... به رياست مجلس خبرگان رسيد، نكاتي را متذكر شدم و تاكيد كردم بعضي علماي سنتي كه با اصلاح‌طلبان اختلاف نظر دارند، به دليل احساس نگراني از شرايط حساس كنوني از رياست آقاي هاشمي حمايت كردند.

همچنين به سفر رئيس‌جديد مجلس خبرگان به قم اشاره كردم كه با برخوردهاي گرم مراجع مواجه شد. براي مثال گفتم آيت‌الله مكارم شيرازي به آقاي هاشمي توصيه كرد نقش ميانجي بين دو جناح كشور را ايفا كند. يعني ايشان برخلاف اقتدارگراها كه در پي يكدست‌كردن حكومت و منحرف خواندن اصلاح‌طلب‌ها هستند، از آقاي هاشمي خواست بين دو جناح ميانجي‌گري كند. همچنين به سخنان آيت‌الله شبيري زنجاني اشاره كردم كه برخلاف جوسازي‌هاي اخير كيهان و گروهي از اقتدارگراها در ديدار با آقاي هاشمي از او خواست خاطرات روزانه خود را بيشتر و مفصل‌تر منتشر كند. به علاوه گفتم ديدگاه مراجعي مانند آقايان صانعي، موسوي اردبيلي و ... هم درباره آقايان خاتمي و هاشمي روشن است. بنابراين در سخنراني فوق نه تنها به مراجع توهين نكردم بلكه برخي اقدام‌هاي مثبت آنان را در دفاع از آقايان خاتمي و هاشمي و ... در شرايط كنوني كه مورد هجوم همفكران رسالت و ايران قرار دارند، برشمردم.

به عقل جور درمي‌آيد كه 48 ساعت پس از توصيه آيت‌الله مكارم به آقاي هاشمي درباره ميانجيگري بين دو جناح، در حالي كه تبليغات رسمي كشور بر طبل تك‌صدايي و تك‌جناحي مي‌كوبد، به وي توهين كرده باشم؟

3. اينجانب معترض نحوه سخن گفتن آقاي احمدي‌نژاد نشدم زيرا به نظر من وي خوب حرف مي‌زند اگر چه بعضاً حرفِ خوب نمي‌زند و گاهي سخنان خطرناكي مي‌گويد. در آن سخنراني نيز به محتواي برخي سخنان وي انتقاد كردم و بر اين باورم كه ايراد چنين سخناني مي‌تواند مشكلات زيادي متوجه كشور و مردم كند. براي مثال سخنان او را درباره آثار سوء 120 ميليون نفر شدن جمعيت ايران يادآوري كردم و نيز به ادعاي اخير او انتقاد كردم كه گفت: زمين زير پاي مومنان نمي‌لرزد. توضيح دادم به اين ترتيب آقاي احمدي‌نژاد به همه انسان‌هايي كه در طول تاريخ تاكنون جان خود را در زلزله از دست داده‌اند، و از اين به بعد نيز از دست خواهند داد، توهين كرده است زيرا كه طبق منطق فوق حتماً گناهكار بوده‌اند!؟ افزون بر آن توضيح دادم وظيفه شهردار تهران و رئيس‌جمهور ايران كه وي هر دو مسئوليت را در پنج سال گذشته داشته است، طراحي و انجام اقداماتي براي مقابله با آثار سوء زلزله و به صفر رساندن آسيب‌هاي احتمالي آن است نه صدور فتوا درباره اينكه زلزله در مناطق گناهكاران رخ مي‌دهد يا خير. در هر حال من، مانند بسياري از ايرانيان درباره برخي اظهارنظرهاي آقاي احمدي‌نژاد بويژه در سياست خارجي به شدت نگرانم زيرا تبعات سوء‌ فراواني داشته، دارد و خواهد داشت.

4. بسيار خشنودم كه اقتدارگراهاي عزيز به اين نتيجه رسيده‌اند كه نبايد به مراجع تقليد توهين كرد. فقط مي‌پرسم كه آيا در همين ماه گذشته سايت‌ها و روزنامه‌هاي اصولگرا، از جمله رسالت، به آيت‌الله صانعي توهين نكردند؟ در مورد آيت‌الله منتظري چيزي نمي‌گويم كه توهين‌ها و حتي فحاشي‌ها به وي در ساليان گذشته اظهر من الشمس است. لابد آيت الله سيستاني مرجع تقليد نبود كه در نمازجمعه تهران به وي اهانت شد و همينطور علامه سيدمحمدحسين فضل‌الله از جرگه مراجع خارج است كه اينگونه عليه وي شبنامه پخش مي‌شود. در هر حال اگر توهين به مراجع تقليد بد است كه بد است، همه از جمله اقتدارگراها بايد از هرگونه توهين به هر مرجعي پرهيز كنند. بگذريم از اينكه اساساً توهين به هر شهروندي بد است. براي مزيد اطلاع يادآوري مي‌كنم من به مراجع تقليد توهين نمي‌كنم اگر چه برخي ديدگاه‌هاي اجتماعي و سياسي بعضي آنان را قابل نقد مي‌دانم و در اين زمينه چند مقاله نوشته‌ام و به صراحت و با حفظ احترام حضرات، ديدگاه‌هاي خود را بيان داشته‌ام.

روشن است كه حكم فوق را درباره همه رؤساي جمهور صادق مي‌دانم. با وجود اين نديدم روزنامه‌هاي رسالت و ايران سخنان موهن و زشت همسر سخنگوي دولت را عليه آقايان خاتمي و هاشمي (رؤساي قبلي جمهور) يك بار به صراحت محكوم كرده باشند. لااقل براي اثبات حسن نيت خود يكبار از توهين كه چه عرض كنم، از دشنام‌هاي خانم فاطمه رجبي به رؤساي‌جمهور سابق و اسبق صريحاً اظهار تأسف كنيد تا معلوم شود با هر بي‌ادبي و توهيني به هر رئيس‌جمهوري مخالفيد. به نظر مي‌رسد ضرورت وحدت با آقاي احمدي‌نژاد در انتخابات مجلس هشتم جايي براي برائت‌جويي و محكوميت سخنان فوق باقي نمي‌گذارد. مي‌گذارد؟
 5. تنها جمله درست روزنامه محترم رسالت آن است كه "برخي هم مي‌گويند تاج‌زاده اينقدر بي‌ادب نيست از اين حرفها بزند...". با وجود اين مجدداً به افسانه طرفداري من از حذف پسوند اسلامي از انجمن‌‌هاي اسلامي دانشجويان و نيز فالوده خوردن دوستان ما در بنياد سوروس پرداخته‌ايد كه در هر دو مورد توضيحات كافي را به روزنامه كيهان ارسال كردم كه در سايت‌ها درج شد و مي‌توانيد به آنها مراجعه كنيد.

6. در خاتمه جهت اطلاع گردانندگان محترم روزنامه رسالت عرض مي‌كنم كه سخنگوي آقاي جنتي در هيأت نظارت بر انتخابات تهران (مجلس ششم) چند سال پيش عليه اينجانب شكايت كرد كه چرا گفته‌ام وي و دوستانش 350 صندوق راي را در حوزه انتخابيه تهران بازشماري و 534 صندوق را باطل كردند!؟ آنان ادعاي مرا كه رئيس ستاد انتخابات كشور بودم، توهين به خود خواندند.
 در پي دريافت احضاريه، پس از پنج سال، به احترام قانون در شعبه 1083 دادگاه جزايي تهران حاضر شدم و اعلام كردم مادام كه به شكايت من از آقاي جنتي رسيدگي نشود، از خود دفاع نخواهم كرد. ماه پيش قاضي محترم بار ديگر مرا به جرم نشر اكاذيب (اهانت به سخنگوي آقاي جنتي) به سه ميليون ريال جريمه نقدي، بدل از سه ماه و يك روز حبس تعزيري و سه ماه و پانزده روز انفصال از خدمات دولتي، بدل از چهار ماه و دو روز حبس تعزيري محكوم كرد كه البته به همان دليل فوق تقاضاي تجديدنظر نكرده و نخواهم كرد.
ملاحظه مي‌فرماييد! توهين ادعايي من مجازات دارد ولو پس از شش سال. اميدوارم درج خبر اخير در روزنامه‌هاي رسالت و ايران به منظور تشكيل دادگاه‌ جديد و مجازات‌هاي تازه عليه من نباشد.
 
Share/Save/Bookmark
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۳۰:۳۵
آقای عزیز شما حق ندارید به رئیس جمهور کشور توهین کنید. آزادی به معنای داشتن حق تمسخر نیست. آزادی با مسئولیت پذیری معنا می دهد. (38084)
 
nader razavy
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۴۶:۰۹
dooste azez
ghatan tohin amale zesht va bady ast va nahkum ast
vali aya tohin kardan faghat baray edeh ey bad va baray edehey khoob ast
beraveed weblag hamsar sokhangooey dulat ro bebeeneed ke che ehanathaeey be jenab khatami ,hasjimi
kardeh ast
ya ali (38090)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۳۷:۰۷
به نظر شما یک نفر در آمریکا باید بتواند به بوش بگوید که تو حرف زدن بلد نیستی یا نه؟ (38124)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۴۴:۴۴
به نظر شما یک نفر در آمریکا باید بتواند به بوش بگوید که تو حرف زدن بلد نیستی یا نه؟

حالا نوبت به احمدی نژاد که رسید ایران شد آمریکا! می خواهید فحش بدهید کارخودتان را بکنید چرا توجیه می کنید.

یک جوکی هست که بی مناسبت ندیدم در این جا بیاورم.

روزی یک آقایی به مطب دکتر مراجعه کرد و طلب ماست کرد. گفتند نداریم. فلان کار را در آنجا کرد و رفت. این داستان در روزهای دیگر هم به همین صورت تکرار شد. روز آخر، ماست گرفتند و وقتی آمد جوابش دادند بفرما این ماست. جواب آمد این چه مطبی است که درآن ماست یافت می شود. باز کار خود را کرد و رفت!

عزیزم. شما هم فحشتو بده چیکار به ایران و آمریکا بودنش داری! (38127)
 
احد اسدی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۱:۲۵:۲۶
در این گونه مطلبی که توهین به رئیس جمهور و اهانت به رای مردم مطرح می شود عوامل بیکانه پرست یا در داخل یا در خارج شروع به فعالیت می کنند.
در صورتی که دیو منفوری در میدان جهانی جورج بوش و نظام وحشی امریکایی را در افکارجهانی دارد به محاکمه می کشد عده ای با نظرات خود سعی می کنند افعی بنام بوش را مار جلوه دهند. (38283)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۲۱:۱۹:۵۵
احمدی نژاد احتیاج به توهین کردن ندارد کارهایش گویاست (38443)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۱۸:۰۰:۵۷
يك موي گنديده ي احمدي نژاد شرف دارد به اين عناصر سياسي كه سابقه شان در ايجاد آشوبهاي خياباني تيرماه 78 از خاطر مردم نرفته است . يك موي گنديده احمدي نژاد شرف دارد به كساني كه در روز روشن در انتخابات مجلس ششم به نفع جبهه مشاركت تقلب كردند و در دادگاه محكوم شدند . يك موي احمدي نژاد شرف دارد به كساني كه اظهارات و ايده هاي بنياد صهيونيستي (( سوروس )) را بلغور مي كنند . (38628)
 
مستند ساز
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۵۰:۱۸
به نظر شما یک نفر در آمریکا حق دارد \"بدون ذکر دلیل و شاهد و سند و مدرک\" به آقای بوش بگوید \"تو حرف زدن بلد نیستی\"؟
اصلا آمریکا را ولش کن!
به نظرت در یک جمع انسانی که احتمالا از عقلا تشکیل شده است، کسی حق دارد \"بدون اراده شاهد و مستند\" دیگری را به عیبی منتسب کند؟
حق دارد؟
وگرنه تو فکر میکنی اگر آقای تاج زاده مستندات خود را ارائه میکردند، بنده عقل نداشتم که بفهمم \"تاج زاده حق دارد در هر موردی حرف بزند\"؟
تا کی میخواهید فکر کنی مشکل از \"حرف زدن\" است؟
مشکل از \"غیر مستند حرف زدن\" است ... (38129)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۸:۱۳:۰۲
در هر جامعه ای هر چه قدر که پرسش زیاد تری ایجاد شود باعث می شود که در عالم خارج پاسخ هایی هم برای آن گفته شود که باعث پویایی در آن خواهد شد و در جامعه موجب گفتمان های نو می شود ، چیزی که اقتدارگرایان از آن وحشت دارند. (38171)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۲۵:۳۰
برادر از واقعيت و حقيقت كه نمي توان فرار كرد ؟ الان ديگر حتي مردم عادي كوچه و بازار هم اين حرفهاي تلخ ولي درست را مي گويند كاش كمي رييس جمهور محترم در روشها و بيانات و اقدامات خود تجديد نظر كند (38348)
 
آریا
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۶:۱۰:۲۹
چرا هر کس نظرات مخالف اقتدارگرایان می دهد می شود توهین؟آیا بیان واقعیت توهین است؟
آیا گفتن این که احمدی نژاد در حد رئیس جمهوری ایران نیست توهین است؟ (38410)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۹:۰۰:۲۵
من دوران رياست جمهوري مقام معظم رهبري و آقاي هاشمي و آقاي خاتمي را بياد دارم . به روح حضرت امام ( ره ) قسم مي خورم كه هيچكدام از رييس جمهورهاي قبلي اينقدر تخريب نشده ند . افرادي در برخي سايتهاي اينترنتي و برخي نشريات فقط و فقط در حال توهين و دروغ پراكني و فحاشي عليه احمدي نژاد مي باشند و اسم اين فحاشي را انتقاد مي گذارند . (38602)
 
ساف
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۱۳:۴۳:۰۸
آقاي عزيز! آيا توهين به رييس جمهور كنوني غير مجاز و به روساي جمهور قبلي مجاز است ؟ آيا اين گفته كه رييس جمهور كنوني در حد شايسته تمدن و فرهنگ ايران زمين صحبت نميكند توهين است و آنچه كه در سايت سركار خانم رجبي در مورد مقامات حكومتي بارها و با كلماتي واضح ،شفاف و صريح و علني ارايه شده كه جاي هيچ ترديد از توهين باقي نميگذارد انتقاد است! (38615)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۱۴:۴۵:۵۲
واقعا متاسف شدم برای آقای تاجزاده که خود را فردی سیاسی و فرهنگی معرفی کرده ولی بیشعورتر از این حرفهای بوده است فکر نمی کردم که یک فردی با این قیافه سیاسی اینقدر توخالی بوده باشد (38729)
 
مهدوی
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۳۱:۰۲
کسی که مرجع تقلید جمع کثیری از افراد را اقتدارگرا می داند مطمئنا به عقاید فردی احترام قائل نیست حتی اگر در ظاهر شعار دیگری بدهد. در مورد صحبت های ایشان در مورد رئیس جمهور محترم نیز می توان با توجه به همین معیار قضاوت کرد. (38085)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۵:۰۲:۱۴
ایا مجتهدین معصوم هستند و اجازه انتقاد از انها وجود ندارد. ایا به صرف تقلید جمع کثیری از یک مجتهد نباید از نظرات او انتقاد کرد چرا که توهین به مقلدین می شود؟
اگر اقای مکارم بدون هیچ توضیح اضافی گفته باشد اينترنت، ماهواره و مطبوعات آزاد مخالف دين است نباید از شنیدن انتقاد ناراحت شود اگرچه فکر میکنم مقلدین ایشان بیشتر ناراحت شده اند. (38161)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۳:۴۸:۱۶
آقای تاج زاده در باره آقای مکارم بدون مدرک حرف مفت زده اند. من آقای مکارم را خوب می شناسم. اتفاقا برعکس، ایشان از متجدد ترین روحانیون حال حاضر هستند. اگر به استفتائات ایشان مراجعه کنید، بر این ادعا صحه خواهید گذاشت. فتاوایی دارند که باورتان نمی شود این حرف از یک مرجع تقلید صادر شده است. (38300)
 
اشکان
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۶:۴۴:۰۸
اگر همان روز اول با تو هین به مراجع بر خورد میشد دیگر این اتفاق نی افتاد. باید با همه مراجع یکسان بر خوردشود (38166)
 
فرهاد
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۳۳:۲۵
من واقعا به شجاعت جناب تاج زاده تبريك مي گويم و اميد وارم با اين سخنان منطقي برخورد شود و به روال هميشه عناد تعبير نشود! (38086)
 
میربها
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۴۱:۳۷
من واقعا به شجاعت جناب تاج زاده تبريك مي گويم و اميد وارم با اين سخنان منطقي برخورد شود و به روال هميشه عناد تعبير نشودتوهین اسمش شجاعت نیست. وقاحت شاید اسم مناسبتری باشد. البته از چنین افرادی که به راحتی آب خوردن رقبا و حتی رفقای درون گروهی خود همانند کروبی را به باد تمسخر ذهنی، فکری و حتی قومی می گیرند چنین صحبت هایی بعید نیست. (38088)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۰۳:۲۲
نه عزیزم وقاحت نیست حماقته! (38264)
 
سارا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۲۹:۵۷
من هم امیدوارم ایشان از برخورد منطقی ای که برای این سخنانشان آرزو نموده اید، کسب الهام نموده و در آینده سعی کنند کمی منطق نیز در سخنانشان به کار ببرند!

(خصوصا در آن جا که ترکیب خودمتناقض \"مجتهد اقتدارگرایان\" را مطرح کرده اند. ) (38102)
 
kk
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۳۵:۰۸
تعجب آور است که دوستان ما چه زود از یاد برده اند که تخریب و تمسخر افراد نتیجه عکس می دهد. هنوز دو سال بیشتر از آن روزگار نگذشته است که احمدی نژاد را .. یا .. می خواندند. میدانم شما.. خاتمی خودش حاضر به این استفاده ابزاری از وی برای کوبیدن احمدی نژاد نیست گرچه به وقتش خاتمی را هم قابل عبور می دانستید همانکاری که با هاشمی کردید. (38087)
 
مهدی خانعلی زاده
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۴۴:۴۳
جواب ابلهان خاموشی است. (38089)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۰۸:۵۸
کسانی که به گزاره منطقی \"جواب ابلهان خاموشی است\" رای مخالف می دهند منظورشان چیست؟!؟ یعنی به ابلهان باید جواب داد؟! نکند خودشان....! (38328)
 
ahmad
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۴۶:۲۹
vaghan harfaye aghaye tajzade shenidany bod nemidonam chera inaro television pakhsh nemikone hamash bayad harafye hamiye dolato to television beshnavim?? khob ye baram bezaran in montaghedan harf bezanan chizy azeshon kam nemishe (38091)
 
هماره
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۴۶:۱۳
با سلام
سخنان بعضي از افراد نقد نيست توهين است. و در مورد سخنان آقاي تاجزاده مي توان به راحتي اين تشخيص را داد. (38350)
 
سلمان
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۵۰:۴۸
اولا چیزی که عوض دارد گله ندارد. ثانیا از عقلای اصلاح طلب خواهش عاجزانه دارم از استفاده از ادبیات غیر اخلاقی خودداری کنند. آنها باید برای بدنه جریان الگو باشند نه اینکه آنها را به استفاده از چنین ادبیات غیر اخلاقی و تندروانه سوق دهند. از آقای تاجزاده انتظار چنین صحبت هایی نمی رود. (38093)
 
دانشجو دانشگاه آزاد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۳:۳۳:۱۵
نمیدونم چرا این اصلاح طلب ها همه با هم قاطی کردند ؟!
اون از کروبی که چند روز پیش ترمز بریده بود.
این هم از تاج زاده
خدا میدونه فردا دیگه کی قراره قاطی کنه؟
باشه بابا انتخابات بعدی مال شما !
ولی برادران اصلاح طلب آرومتر... (38298)
 
رضا
۱۳۸۶-۰۶-۲۲ ۲۳:۵۴:۴۹
ايشون قبل از اينكه به دكتر احمدي نژاد توهين كنند به خودشون توهين كردند.
متاسفم براشون كه انقدر سطح فكر پاييني دارند (38096)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۰۲:۵۶
سلام

1- لطفا به رئیس جمهور مردم افغانستان نیز توهین نکنید. یک موی کرزای به صد موی سارکوزی می ارزد.

2- اصلاح طلبان چرا در قزوین تشکیل جلسه دادند. در تهران مردم از چنین جلساتی بیشتر استقبال می کنند.

3- انتخابات نزدیک است و از این جور صحبت ها زیاد خواهید شنید. جوزده نشوید و کمربندها را محکم ببنید. آیا! (38098)
 
مهرداد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۵۸:۲۸
1_درسته که یه موی کرزای می ارزه به صد موی سارکوزی ولی با این حساب باز هم ارزش سارکوزی بیشتره چون سارکوزی موهاش نریخته و کرزای کاملا سرش بی مو شده و سارکوزی به ازای هر تار موی کرزای بیش از هزار تار مو داره
2_قزوین یکی از شهرهای تاثیر گذار بر سیاست ایران در صد سال اخیر بوده تازه این همه کنگره و کنفرانس و .. تو تهران است چی مشد 4 تاشم تو قزوین برگزار بشد .
3_...
4_ لطفا این پاسخ رو بزارید تو سایت تا ملت حال کنن (38193)
 
مهرداد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۰۵:۱۲
خاتمی راضی به چنین مقایسه هایی نیست. آقای تاجزاده عزیز از جای دیگری خرج کنید. به عنوان یک اصلاح طلب حاضر به چنین مقایسه ای نیستم. گرچه اصولگراها خودشان بدتر از این به احمدی نژاد می گویند. (38099)
 
کاتب
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۲۳:۱۴
یکی از بی سوادترین و بی ادبترین سیاستمدارانی که به عمرم دیده ام آقای تاج زاده است.
حق است که مدعیان اصلاح از این گونه حرفها اعلام برائت کنند. (38100)
 
بورانی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۴۶:۵۷
برعکس شما معتقدم تاجزاده از باسوادترین، روشن فکرترین و مودب ترین سیاستمداران ایران است. اما چه می توان کرد که صریح صحبت کردن دردناک است! (38110)
 
ساجده
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۱۰:۲۱
مواردی از \"صریح صحبت کردن\" :

****************************
او حتي حرف زدن هم بلد نيست ...

معلوم نيست چطور اين آقا راي آورد ...

وي آيت الله مكارم شيرازي را مجتهد اقتدار گرايان خواند ...
***************************

البته \"دردناک\" است. و دردش هم از \"بی اخلاقی\"، \"عدم ارائه استدلال برای ادعاها\" است ...

حق با شماست ...
واقعا دردناک است ... (38112)
 
mohamad
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۲۵:۴۳
معتقدم تاجزاده از باسوادترین، روشن فکرترین و مودب ترین سیاستمداران اصلاح طلب است و بقیه شان به مراتب بی ادب تر بیسواد تر و متحجر ترند. (38144)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۰۷:۲۷
جناب آقاي كاتب.
اين سخن شما خودش توهين آميز و بي‌ادبانه نيست؟ به علاوه اين كه واقعا شما شاهكاريد كه توانسته ايد در ميان سياستمداران ايران آقاي تاجزاده را به عنوان بي ادب ترين و بي سواد ترين انتخاب كنيد در حالي كه آن آقا در نماز جمعه مشغول است و آن يكي كه همسر يكي ديگر است در جاي ديگر درر و گهر مي ريزد. (38499)
 
قلی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۲۷:۳۱
جناب تاج زاده همان کاری را کرد که فاطمه رجبی انجام می داد تا کی باید شاهد تندوری های خودسرانه از طرف عدهیی معدود که در این دولت و آن دولت مورد حمایت هستند شویم (38101)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۰۴:۱۱
آقای قلی

نمی دانم چرا در این کشور اجازه شکل گیری اندیشه داده نمی شودتاج زاده صریح ترین فعال سیاسی کشور است که حرفش را فقط به چند نفر نمی زند و همه می توانند سخنان او را بشنوند. (38204)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۰:۱۹
غیر از تاسف چه می توان گفت وقتی مدعی اصلاح در سیاست چنین برای پیش برد منافع سیاسی خود به رئیس جمهور و مرجع مذهب می تازد. البته بازی با جمهوریت و مرجعیت اختصاص به ایشان ندارد عده ای از آن ها به نفع خود و عده ای از انتقاد از آنها به نفع خود استفاده می کنند. تاسف بار است. (38103)
 
یک بنده ناچیز خدا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۲:۰۵
خواهشا پای مرجعیت را به این جور فضاها باز نکنید. فهمیدید. خواهشا (38104)
 
hassan
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۰۵:۲۵
Voltaire nevissandeyeh faransavi migoft:\"Man ba harf shoma mokhalefam vali hazeram joonam o fada konam ta shoma betavanid harfetoono bezanid. Taj zadeh hagh dareh har harfi mikhad bezaneh be kessi ham marboot nist ela be khodesh. Ishoon nazarateh khodesh migeh, be har ki ham mikhad betazeh hag dareh betazeh, eslah talab, egtedargara,... Be shoma che marbooteh? magar shoma ha gayyemmeh mellattin ya vakileh .? boro aga jamesh kon. Zendeh bashi aga Mostafa. (38217)
 
هماره
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۵۵:۴۴
ويل لكل همزة لمزة - واي بر عيبجوي طعنه زننده........اين همه روايت و آيه و.... راقبول نداري- سر تمكين در برابر يه نويسنده فرانسوي فرو داري؟
اين دو حالت داره يا خدا را كمتر مي داني يا سياست چشم عقل و دل رو با هم بسته. (38353)
 
دانشجوی دهه 70
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۲:۴۰
اصلاحات را همین افراد تندرو و جوزده و احساساتی به بن بست کشاندند.همین ها که می خواستند از خاتمی عبور کنند و یکروز هاشمی را سمبل اختناق و یکروز سمبل آزادی کردند... حیف از امید ها و فداکاری های اصیل دانشجویان اصلاح طلب که توسط این افراد حرام شد... (38105)
 
محسنی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۴:۰۸
سلام به همه
به نظر من بی تربیتی نشان دهنده تهی مغزی است. (38106)
 
سعید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۹:۵۲:۳۸
پس بی زحمت نگاهی گذرا به متنهای خانم رجبی هم که چند صباحی است نان این دولت را میخورد بیاندازید ، لطفا گذری نگاه کنید تا آن ادبیات شیوا ! شما را نگیرد . (38277)
 
محسنی
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۱۶:۳۴
بی ادبی و تند زبانی و بی خیایی؛ بد است از جانب هر کس که باشد چه آن خانم و چه این آقا (38307)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۳۹:۰۶
آنچه کار را مشکل می کند این است که حرف های درست با حرف های نادرست در هم آمیخته شود. به حق صحبت های آقای تاج زاده در بسیاری از موارد درست است اما این دلیل نمی شود توهین ایشان به فردی که حداقل چندین میلیون از رای مردم را دارد پذیرفتنی به نظر برسد. (38107)
 
bi naam
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۵۸:۰۸
bayad did vaghan rayi dar kar bude ya na (38132)
 
پیروز
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۰۸:۵۴
البته همین طور است ...
اصولا پیشنهاد میکنم به عنوان یک روش همواره سودمند و همه فن حریف، هر گاه در رقابتی \"بازنده\" شدیم، موفقیت حریف را به رسمیت نشناسیم و آن را حاصل تقلب بدانیم ...
باور کنید این روش امکان هر گونه شکست را منتفی میکند ...
باور کنید! (38137)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۳:۵۵:۵۸
لطفا مستند و با استدلال بفرمایید که احمدب نژاد با تقلب رئیس جمهور شد. اگر این حرف را برای ریاست جمهوری دوره هفتم و هشتم زده می شد ( که بنده با آن مخالف می بودم ) که همین تند روهای اصلاح طلب سر آنها را گوش تا گوش می بریدند. (38302)
 
سلمان
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۴۲:۰۱
دوستان!
خواهش میکنم به این بخش از سخنان ایشان توجه کنید :

((امروز سوال مي شود رهبر كشور كه از نگاه قانون اساسي عنوانش ولي فقيه است شش ماه ديگر كه انتخابات در كشور برپا مي شود مي تواند به ژنرال هاي تركيه بگويد كشور من از شما جلوتر است.
))

واقعا به نظر شما فردی که این سخن را بر زبان جاری میکند، از ساختار حکومتی ترکیه چه میداند؟

واضح میپرسم : آیا علت روی کار آمدن یک دولت اسلامگرا در ترکیه و گرایش مردم آن دیار به اسلام، موجوداتی هستند که ایشان \"ارتش ترکیه\" مینامد؟

اگر ایشان حتی تحولات اخیر آن کشور را دنبال کرده بودند، آیا متوجه نمیشدند که ارتش در ترکیه نه تنها عامل رشد ها و شکوفایی ها نیست بلکه بزرگترین مانع آنهاست؟

آیا ارتش ترکیه میتواند \"رشد و شکوفایی\" ترکیه را به اسم خود تمام کند؟

در شرایطی که ارتش ترکیه بزرگترین مانع آزادی و مردمسالاری در آن دیار است، اصولا مقام رهبری چرا باید مدیریت خود را با چنین ارگانی در ترکیه مقایسه کند؟

به قول روزنامه اعتماد ملی : آیا شعور مخاطب به رسمیت شناخته میشود؟! (38108)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۵:۱۴:۴۶
بد نیست شما هم توضیح دهید
چگونه است که ترکیه بدون نفت درامد سرانه اش 50 در صد بیشتر از ایرانی است که سالانه میلیاردها دلار درامد نفتی دارد.
ایا وقت ان نرسیده بپذیریم سیاستهای اقتصادی ده های گذشته جمهوری اسلام ایران بسیار ناکارمد تر از جمهوری ترکیه است؟
باید پذیرفت که نظامیان عامل رشد و شکوفایی اقتصادی ترکیه نیستند اما شما بگویید رشد و شکوفایی ترکیه مدیون چیست؟
عقب ماندگی اقتصادی ما چه عاملی دارد؟ انهم با این درا مد نفتی؟ من هم یقین دارم که هیچکدام از مسئولین عامل خارجی نیستند .ایا نمیتوان پذیرفت که مسئولین اقتصادی ایران بینش درستی از اقتصاد امروزی ندارند؟
اگر رئیس جمهور کشور پس از دوسال حکومت تازه از اقتصاددانان می پرسد با پول نفت چه باید کنیم نباید انتظار داشت اقتصاد چنین مملکتی اینچنین درمانده باشد. (38162)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۸:۴۱:۴۰
این‌که الان از ترکیه عقب‌تر هستیم را باید از دولت اصلاحات پرسید که تا اواخر کارشان برای اقتصاد برنامه‌ای نداشتند. (38272)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۱:۰۳:۱۶
قربان شما متوجه منظور تاجزاده نشديد کمي هم اگر آگاهي ميخواهيد مقالات تاجزاده را در مورد تکيه بخوانيد.
ارتش ترکيه از نظر تاجزاده دقيقا سد راه انتخابات آزاد است مثل برخي ارگانها و شوراها در ايران.
اتفاقا ايشان و در مجموع مجاهدين از معدود گروه هاي مطلع و فعال در زمينه مسايل کشورهاي همسايه و لبنان و ... هستند. (38280)
 
سید غفور
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۰:۵۹:۴۰
احتمالا اگر طلبه ای چون حقیر، از سر نادانی و جوانی، حضرت آیت الله العظمیی یوسف صانعی (حفظه الله تعالی) را \"مجتهد اصلاح طلبان\" مینامیدم، تارنمای رسمی حزب مشارکت (طراوت) در نوشتاری با عنوانی شبیه به \"تیر هتاکان دامن مراجع را نیز گرفت\"، بنده را سر عقل می آورد و به حقیر میفهماند که شان مراجع عظام تقلید از سیاسی جات رایج و عام جامعه بالاتر است.
-----------------------------------
امروز آقای تاج زاده حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (حفظه الله تعالی) را \"مجتهد اقتدارگرایان\" مینامند.
-----------------------------------
اما خیالشان راحت و آسوده باشد ... بنده نه رسانه ای دارم نه تارنمایی ...
هیچ خطری تهدیدشان نمیکند و اصلا نیازی به \"سر عقل آمدن\" و \"فهمیدن\" نیست ... (38111)
 
گنگ خوابدیده
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۱۶:۵۴
عرض شود که استفاده و سوء استفاده از مراجع ممنوع است حتی برای شما دوست عزیز. به حکم عقل و ایمان.

روز اول ماه رمضانمان را افتتاح کردیم به سلامتی با این صحبت ها (38113)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۱۹:۵۶
واقعا از صحبتهای اقای تاج زاده خوشم امد . ایران به شخصیتهایی مثل تاج زاده نیاز دارد. (38115)
 
خودکفا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۳۲:۵۶
البته گمان بنده این است که ایران نه تنها از این حیث خودکفا و غنی است، بلکه قادر است \"صادرکننده نمونه\" این گونه محصولات باشد!

به قول استاد خلیل جوادی :

از بیم آنکه \"باد\" مبادا \"تبر\" شود
بید کنار باغچه هم سر به زیر نیست ...
\"خودخواهی\" و \"ریا\" به که خیرات میکنند؟
از این جهات، هیچ کس اینجا فقیر نیست ... (38122)
 
حمید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۲۲:۱۸
گفته‌اند:
از کوزه همان تراود که در اوست...
ایشان مثل بقال سر کوچه‌ی ما حرف می‌زنند. البته آن بقال حداقل در جهل مرکب به سر نمی‌برد و خود را «سیاستمدار» نمی‌داند!
اما این بقال، اکنون دم از دموکراسی و ... می‌زند و از «امپراطور ژاپن» صحبت می‌کند! آخر بی‌سوادی تا کجا؟! رهبر و ولایت فقیه را با امپراطوری ژاپن قابل قیاس است؟! (38118)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۲۲:۴۱
آزادي بيان از مشكلات امروز جامعه ي ايران است اما مردم ما با مشكلات بزرگتري روبرو هستند . مشكلاتي كه بعضاً خود اصلاح طلبان و شخص آقاي خاتمي براي مرئم ايجاد كرده اند. مشكلاتي مانند رانت خواري ها ، سرمايه دار پروري و ايجاد نظام طبقاتي. مردم ما از هيچ طيفي اعم از اصلاح طلب ، اصولگرا و... هيچ خيري نديده اند. دوستان عزيز همه گروه ها بهتر است نگاهي به ميزان رضايت جامعه از عملكردشان بيندازند. به گفته ي اميرمومنان : وجدان تنها دادگاهي است كه نياز به قاضي ندارد (38119)
 
متحد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۵۵:۱۸
و اتفاقا شنیدم که عزیزی میگقت : مشکل ما \"آزادی بیان\" نیست! مشکل ما \"آزادی پس از بیان\" است!
البته به زعم من، در ایران ما حتی وجود \"آزادی پیش از بیان\" هم قابل تشکیک است! میدانید چرا؟ چون اصلا \"آزادی\" ندارد ملتی که محکم ترین یقه را در دنیا از \"خودش\" میگیرد!
اگر رسانه های اسرائیل را هم واکاوی کنید، هرگز عباراتی به تندی و گزندگی عبارات جناب آقای تاج زاده پیدا نمیکنید ...
در ضمن، سال \"اتحاد ملی\" را هم تبریک عرض میکنم! (38130)
 
محمدوند
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۲۷:۵۷
1- آیت الله مکارم منظورشان چیز دیگری بوده است اما آقای تاجزاده عمدا برداشت خود را کرده اند. کیست که نداند منظور ایشان استفاده بد از اینترنت بوده است نه خود تکنولوژی
2- بر فرض این که مرجعی چنین حرفی زده. آیا آقای تاج زاده خودشان را در حدی می بینند که این گونه واکنش نشان دهد. حداکثر کاری که ایشان می توانند بکنند تبلیغ تقلید از یک مرجع دیگر است. (38120)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۳۳:۵۲
صحبت از بژمردن یک برگ نیست وای جنگل را بیابان میکند آقای احمدی نژاد به عنوان یک جوان که بالش شکسته شما و طرفدارانتان را به آقا امام زمان واگذار میکنم. کسی حق صحبت ندارد تاج زاده یک نفر است وای بحالتان وقتی که تاج زاده ها برخیزند نزدیک است نزدیک (38123)
 
صورت زخمی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۳۸:۱۲
صورت مساله خیلی ساده تر از این حرفاست.

اولا کسی حق توهین ندارد چه خانم رجبی راست و چه معادل ایشان در چپ آقای تاج زاده. مهم این است تعلقات جناحی خود را کنار بگذاریم و واقع بینانه فکر کنیم. (38125)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۱:۵۸:۵۱
صدبار گفتم حرف که می زنین می خوایین اثر کنه توهین توش نباشه. گوش بگیرین دیگه (38133)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۰۴:۴۳
هم گفتار آقاي تاج زاده صحيح بوده و هست
و هم نفس اين عمل صحيح بوده تا اين صحبتها در جامعه صرف نطر از موافق و مخالف مطرح شود و اين مردم حداقل يك حركتي در مغزشان صورت بگيرد و يك فعاليت جزئي بكنند خلاصه و جان كلام اينكه مردم از مردگي بدر آيند (38135)
 
ابراهیم
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۲۰:۴۵
از اینکه کار را یکسره فرموده و تکلیف را روشن کرده اید، یک دنیا متشکرم! به عنوان حامی سخنان اخیر آقای تاج زاده انصافا دقیق و معقول فرموده اید!
وقتی ایشان در 80 درصد سخنانشان نیازی به ارائه \"دلیل\" و \"مدرک مستند\" نمیبینند، از حامی سخنان ایشان هم مطلقا انتظار دلیل و استدلال نمیرود ...

اما توجه کنید :

1) اینکه میفرمایید \"گفتار آقاي تاج زاده صحيح بوده و هست\"، بدون ارائه دلیل، متاسفانه \"شعار\" است و من گمان نمیکنم شما در قلبتان با شعار میانه ای داشته باشید.

2) برای ایجاد حرکت در ذهن مردم و خارج ساختن آنها از مردگی، اولا باید ثابت شود که \"ذهن مردم حرکت ندارد\" و \"مردم دچار مردگی هستند\" ... که شما این را هم بدون ذکر هیچ دلیلی فرض گرفته اید.

3) بر فرض مردگی و رخوت مردم و عدم پایبندی آنها به تفکر، تنها با \"منطق\" و \"استدلال\" میشود ادعای درمانگری کرد. مطمئنا زخم مردمی که فکرشان ساکن و راکد است را \"شعار\" و \"اتهام های بدون سند و مدرک\" مرهم نخواهد گذاشت ...

موفق باشید ... (38141)
 
سعید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۱۳:۱۶
چنین صحبت های برازنده هیچ کدام از جناح های \'عاقل\' سیاسی کشور نیست. چرا که همانند یک گرداب نیروهای سیاسی را به دوری خطرناک می کشاند. البته این برای اصلاح طلبان خطرناکتر است. به قول معروف آنکه در خانه شیشه ای است بهتر است سنگ پرتاب نکند. (38139)
 
اشکان
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۳۱:۵۰
وقتی نظرات دوستان عزیز را مطالعه می کردم و سخنان آقای تاجزاده را نیز از نظر گذراندم و سخنان رییس جمهوری در انتقادهای تند دولتهای گذشته را نیز از نظر گذراندم و تعداد موافقان و مخالفان نظرات عزیزان را نیز دیدم پی به شکاف عظیم بین مردم بردم!متاسفانه من با دیدن این نظرات و جمع بندی این تفکرات از اصلاح طلب بودن خود پشیمانم!نه اینکه بگم طرفدار احمدی نژادم!اما متاسفم که مردم ما!نه دولت!دقت کنید ، مردم ما ، هنوز مبانی دموکراسی را فرانگرفته اند!وقتی اکثریت مردم شخصی را به عنوان رییس جمهور انتخاب می کنند ، باید به نظر آنها احترام گذاشت و مخالفت خود را با نقد صحیح و کمک به دولت جدید ادامه دهیم.ناسزا،تهدید،بازداشت،دشنام،تخریب!متاسفانه همگی مواردی اند که در این روزها از هر دو جناح دیده می شود.راه ما غلط است.در این مقطع حساس که کشور نیاز به اتحاد دارد ، حتی میان مردم ما اختلاف و شکاف عظیمی دیده می شود . به راستی اصلاح طلبان ریاست جمهوری احمدی نژاد را بعد از 2 سال پذیرفته اند؟!به راستی احمدی نژاد احترام به حقوق اقلیت مردم و عمکرد دولتهای گذشته را پذیرفته است؟!به راستی مردم ما می توانند مبانی دموکراسی را بپذیرند؟!دوستان من!متاسفم!با این رویه آنچه که امریکا می خواست کاملآ تحقق یافته،یعنی شکاف بین دولت و مردم و بین مردم با مردم!به نظر شما وقت آن نرسیده که مبانی دموکراسی را اعم از قبول رای اکثریت،نقد منصفانه،اتحاد در مسایل استراتژیک و محوری را بپذیریم؟ (38145)
 
اسد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۲:۴۶
کمی دقت در جملات شما عدم صداقت شما را نشان میدهد شما از طرفداران احمدی نژاد هستید صداقت داشته باشید (38238)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۳۹:۱۵
اتفاقا من هم داشتم در نظرات و سخنان و تعداد مخالفتها و موافقتها دقت می کردم و نتیجه برای هر آدم ساده لوحی هم مشخص بود و با خود فکر می کردم این همه حرف و سخن برای چه با یک نگاه در میزان مخالفین و موافقین می توان فهمید اوضاع از چه قرار است تا اینکه رسیدم به نظر این آقای محترم و اولین فکری که به ذهنم خطور کرد این بود که چه عجب یکی به ایننکته توجه کرد ولی بعد متوجه شدم ایشان هم مثل بقیه طرفداران اقای احمدی نزاد چشم را بسته و دهان را باز می کنند و حرف بی پایه و اساس می زنند مهمترین مهرتایید بر حرفهای آقای تاجزاده نظرات مردم در این بحث است مگر شما معتقد به دموکراسی نیستید؟این هم دموکراسی (38336)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۳۵:۲۵
اگرمنصفانه وبی طرف نگاه کنیم حداقل ان بخش صحبت تاجزادهکه گفته: احمدی نژاد حتی حرف زدن هم بلد نیست ....سخن درستی است.
من چند وقت پیش در جلسه ای علمی تخصصی بودم که احمدی نژاد انجا صحبت می کرد بعد از سخنرانی رسمی امد با حاضرین خوش وبش کند .او سعی داشت خود را متخصص واهل فن نشان دهد...ولی واقعا نحوه صحبت ورفتار وی بسیار دور از شان یک رییس جمهور بود ومن ودوستانم واقعا متعجب شدیم وحتی شک کردیم او واقعا مدرک مهندسی داشته باشد ویا حتی دانشگاه رفته باشد. به دلایلی بیشتر نمی توانم توضیح دهم. ولی با شرمندگی وبا پوزش باید بگویم که واقعا ایشان برای این منصب هیچ سنخیتی ندارند. (38146)
 
ایراهیم
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۵۳:۱۵
لطفا موضوع و تاریخ جلسه \"علمی-تخصصی\" مذکور را ذکر بفرمایید. لطفا دقیقا ذکر کنید که با چه محکی در اینکه \"احمدی نژاد مدرک مهندسی دارد یا ندارد\" به شک افتادید ...
اگر دقیق و مستدل سخن نگویید، هیچ فردی که پایبند منطق و استدلال است نمیتواند بپیذیرد.
شجاعت داشته باشید و مستدل و دقیق، ماجرا را شرح داده و بفرمایید که \"از احمدی نژاد چه میدانید\" ... (38152)
 
hassan
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۱۰:۰۱
mateg o estedlal chiyeh aga maggeh shoma khodetoon payeh sohbat hash naneshasti ta hala ke az bissavadish bi khabari?! (38221)
 
صفا
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۱:۱۶:۱۰
در جواب دوست ما كه مي پرسد تاريخ و موضوع جلسه چي بود بايد بگويم كه همين سه چهار روز پيش در شبكه اول سيما آقاي احمدي نژاد خطاب به آمريكا ميگفت : اينو كه زاييدي ! فعلا بزرگش كن - منظورش موضوع عراق بود. آيا اين كلمات مناسب شان يك رييس جمهور كشوري فرهنگي با سابقه تمدن چند هزار ساله است ؟حتي اگر مخاطب آن دشمنان ما باشند ؟ (38317)
 
ایرج رهنما
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۳۸:۲۸
جناب آقای تاج زاده!

از آنجایی که فرموده اید :

{رئیس جمهور حتي حرف زدن هم بلد نيست و چنان صحبت مي كند كه گويي از اصول اوليه اداره كشور چيزي نمي داند.}

خواهش دارم تاریخ و موضوع آن دسته از سخنرانی ها و مصاحبه های احمدی نژاد را که حین این فرمایشات مد نظرتان بوده را به افکار عمومی ارائه بفرمایید تا همگان قادر باشند \"عدم اطلاع محمود احمدی نژاد از اصول اولیه اداره کشور\" و \"عدم آشنایی او با آیین تکلم\" را ارزیابی نموده و تمامی شبهات در این زمینه رفع گردد ...

با تشکر فراوان
(خواهش میکنم به این درخواست توجه کنید آقای تاج زاده) (38147)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۳:۵۳:۱۰
خواهش دارم تاریخ و موضوع آن دسته از سخنرانی ها و مصاحبه های احمدی نژاد را...
جناب ايرج رهنما در جواب درخواست شما بگويم ظاهرا شما تازه به دنياي رسانه ها وارد شده ايد مساله هاله نور و پلك نزدن چند ده دقيقه اي و دختر دانشمند اتمي 16 ساله و متخصصين با ميانگين سني 23 سال و من از قصاب محل اخبار اقتصادي ميگيرم را نشنيده ايد? يا در تلويزيون \"من خودم کارشناسم را نديديد\" در جواب اينکه چرا از کارشناسان کمتر استفاده مي كنيد?
يا قديمتر كه ميخواستند سه ماهه تهران را آسفالت کنند.
اينها را نشنيده ايد يا صرف ندارد يا شايد به نظر شما رييس مملکت بايد اينجوري حرف بزند? (38320)
 
»حمد صادق
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۴:۰۹
ببینید
آقای احمدی نژاد چه خوب باشن چه بد رییس جمهور ما هستن و باید حرمت ایشان حفظ بشه
اصلا کی میگه همه همه کارا رو احمدی نژاد خراب کرده؟
اتفاقا نیروی انتظامی و مجلس با کاراشون دارن با آبروی رییس جمهور بازی میکنن
\"اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید\" امام حسین (38149)
 
مقلد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۶:۱۹
متن استفتاء :
به نام خدا
با عرض سلام ...
از آقای آشیخ مصطفی تاج زاده درخواست میکنم پس از نیل حضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی (دامت برکاته) به لقب \"مجتهد اقتدارگرایان\"، تکلیف ما مقلدین ایشان را در رابطه با ادامه تقلید از معظم له روشن بفرمایند!
در ضمن اگر ممکن است در سخنرانی بعدی بفرمایند که چنانچه عده ای از ما مقلدین، بر تقلید از ایشان باقی بمانیم، با توجه به لقب \"مجتهد اقتادارگرایان\"، نام و شهرت جدید ما مقلیدین ایشان چه خواهد بود ... (38150)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۸:۰۵
بهتر نیست به جای این صحبت ها به این فکر کنیم که الان اشکالات دولت چیست و صادقانه تذکر دهیم تا شاید کارها حداقل یک اپسیلون هم که شده بهبود کند؟ آقای تاجزاده. آقایان مخالف آقای تاجزاده . این صحبت ها فایده ندارد. به ایران فکر کنیم. (38151)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۳:۰۶:۱۶
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد ...
پرداختن به سخنان آقای تاج زاده و دیگران و نقد و بررسی آراء سیاسیون مملکت، جای خود و مکان خود را دارد.
این بحث ها منافاتی با فکر کردن به ایران عزیز ندارد.
اتفاقا کشوری که در آن بحث و تبادل نظر بازار گرمی داشته باشد، رشد بیشتری میکند.
فقط شرط مهمی دارد و آن \"منطقی بودن\" است ... (38156)
 
دانیال
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۵۲:۱۴
ایول! آقایون بسیجی هم گویا به اینترنت دسترسی دارن!
آقایون اینترنت تکنولوژی غربه ها!
دشمن ساخته اینترتو!
یه موقع عکس خانوم های بی حجاب رو میبینید بهشتتون میپره ها!
بابت این همه نظر که واسه طرفداری از رییستون(احمدی نژاد) نوشته بودید هم متشکریم!
من موندم که این همه آدم که تو هر جا از سیاست های آقای احمدی نژاد چنین انتقادای شدیدی میکنن آیا همه الآن طرفدار ایشون شدن!
ما که کور و کر نیستیم!
شماها اگه بیاین 10000 تا نظر هم به طرفداری از آقای احمدی نژاد بنویسید، ملت کور نیستن!
اگه در رای گیریه بعدی دست از ما بهترون نره تو کار معلوم میشه ایشون چقدر بالا خواهه حقیقی داره
(38148)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۳:۰۲:۰۸
واقعا از \"حدس\" و \"گمان\" و \"آینده نامعلوم\" سخن گفتن چقدر آسان است ...

احتمالا کسانی که نظری علیه آقای تاج زاده داده اند، بسیجی اند ...
احتمالا مردم کور نیستند اما عقل و منطق ندارند ...
احتمالا اگر در انتخابات بعدی آقای تاج زاده برنده شود، نظر مردم بوده است و اگر دیگری برنده شود، از ما بهترون و جن و پری دخالت داشته اند ...
احتمالا ...
احتمالا ...

واقعا نمیدانم مشکل شما با \"منطقی، مستند و مستدل\" سخن گفتن چیست ...
واقعا نمیدانم ... (38154)
 
علی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۲:۵۴:۵۱
با سلام
بایستی تشکر کنم جای خوشحال دارد نه اینکه موافق یا مخالف باشم اما تا انتقاد نباشد و همه کارها ایده آل فرض شوند کار به جایی نمیرسد.بایستی کارها از روی کارشناسی انجام شود اینجانب متاسفانه حتی در ادارجات میبینم کارها سلیقه ای انجام میشود و همه چیز به نظر مدیر انجام میشود حتی نظر کارشناس مربوطه پرسیده نمیشود حالا ببینید در سطح کلان چه خبر است در سطح یک اداره میلیاردها تومان حدر میرود در سطح گشور چقدر است؟اگر (38143)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۳:۰۵:۱۶
البته از تاج زاده بیش از اینم انتظار نمیره.

اصلا خاتمی با احمدی نژاد قابل مقایسه است؟
خاتمی 8 سال تموم فقط حرف زد .در پایان سال چهارم دوره اول انتخابات گریه کرد وبا اشکاش باعث شد ملت دوباره بهش رای بدن.
خاتمی آبراهام لینکلن را شهید میداند.فرق شهید و... نمیفهمد. شهید مطهری به خاتمی گفته بود خارج نرو برای تحصیل .تو علمت اونقدر نیست که بتونی دینت رو حفظ کنی .گوش نکرد رفت وشد یه آخوند غربزده .
احمدی نژآد هر چی باشه از تو یکی آقای تاجزاده هزار بار بهتر میتونه حرف بزنه .تازه او مرد عمل است نه حرف.مملکت به حرف احتیاج نداره به عمل احتیاج داره .چیه نکنه جلوی بخور بخوراتونو گرفته شاکی شدین؟ (38155)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۷:۳۳:۲۷
تو پشت در ایستاده بودی وقتی مطهری به خاتمی می گفت خارج نرو؟ دروغ و حناق رابطه دارند یا نه هنوز؟ (38423)
 
حجت
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۳:۲۳:۱۲
با سلام 1- توهین به آقای مکارم شیرازی 2توهین به آقای صانعی3- توهین به آقای هاشمی شاهرودی4- توهین به آقای اخمدی نژاد 5- توهین به آقای رفسنجانی6-توهین به آقای خاتمی 7- توهین به آقای رضائی 8-توهین به آقای افروغ 9-....... به کجا می خواهیم با این توهین ها برسیم چرا باید مراجع تقلید و استوانه های نظام را با بدترین الفاظ به خاطر منافع جناحی لکه دار کنیم (38157)
 
احد اسدی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۳:۵۷:۲۹
متاسفانه بنده در ایران زندگی نمی کنم تا با اگاهی کامل از عملکرد ان اقایان نظر مناسبی می دادم ولی در خارج از کشورهم عملکرد انها تا حدودی روش است.
اصلاح طلب ها و مجاهدین انقلاب باید درک شود که از نظر سیاسی لیبرال و از نظر اقتصادی حامی کلان سرمایه داری می باشند.
با توجه به این دو مسئله این عده در گذشته از میدان بازی و اقتصاد چراخانی بیشتری بهره مند بودند.
به بیان دیگر بخاطر وجود انها در حاکمیت و نبود مدیران نسل دومی و تربیت شده این عده یکه تاز میدان بودند.
انچه مرا بسیار متاثر می کند نوع گقتار این اقا می باشد که از ادب سیاسی به نظر می رسد بدور باشد.
اگر رئیس جمهور سخن گقتن بلد نیست ولی عمل کردن خوب بلد است.
و اگر واقعا حرف زدن بلد نیست ولی احمدی نزاد با ادب سیاسی و با معرفتی صحبت می کند بخاطر عدم درک شعور و معرفت و عرفان و فلسه بیان است که تاج زاده سخن گفتن احمدی نزاد را دوست ندارد زیرا او راست می گوید نوع بیان احمدی نژاد با این اقایان کلا فرق می کند.
به نظر می رسد تاج زاده و دوستان همفکر وی از سخن گفتن احمدی نزاد در مورد اینکه به احزاب نمی خواهد باج بدهد این اقا ناراحت شده باشد.
و حق هم دارد ولی حزبی در هشت سال در یک کشوری با نفوذ دادن عوامل انگلیس و دیگران به قسمت های از حاکمیت به التماس استعمار پیر برود و برای احترام خری منافع ملی را نا دیده بگیرد حق دارد سخن گفتن احمدی نژاد را نپسندد.
خوشبختانه پرونده این اقایان از خاتمی گرفته تا بهزاد خان و دیگران به مردم روش است.
مشکل اصلی انتخاب دکتر احمدی نژاد در ایجاد شرکت های کوچک است.
انچه این اقایان را می سوزاند مخالفت رئیس جمهور با اقتصاد انحصاری است.
این اقایان هنوز متوجه نیستند که حکومت در ایران تغیر کرده است و انحصار گری و چپاول هایی مه در دوره هشت ساله به سر بیت المال اوردند دیگر تمام شده است.
به همه دوستان عزیزم عرض می کنم به این اقایان فرصت دهید حرف بزنند و خودشان را معرفی کنند تا مردم این لیبرال های غربی پسند از نظر اقتصاد انحصار خواست را بهتر بشناسند. (38159)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۰۳:۱۸
اگر شما در داخل نباشید احتمالا از سفرای منصوب دولت احمدی نژاد هستید از ادبیات احمدی نژادیتان کاملا مشخص است پس ادای ایرانیان خارج را در نیاورید که سیاستهای خارجی خصمانه دولت به اولین قشری که ضربه می زند آنها هستند (38304)
 
ايراني
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۱:۳۰:۰۲
دوست عزيز اگر در ايران بودي اين حرفها را نمي زدي كارهاي بدون مناقصه اي كه در سطح بسيار كلان به كساني كه باعث حذف شك برانگيز كروبي وبالا آمدن احمدي نژاد شده اند لابد مبارزه با انحصار است. قرارگاه خاتم الانبياي سپاه پاسداران با پروژه هايي كه از وزارت نفت گرفته قصد مبارزه با انحصار را دارد؟ زهي خوش خيالي اثرات اقتصادي احمدي نژاد را هم بزودي خواهيم ديد (38791)
 
شب بیدار
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۵:۳۴:۳۵
آقای تاجزاده شما چرا ؟ شما از انسانهای (اشرف مخلوقات) خوب خداوند هستید ، جنابعالی بخوبی با امور مربوط به دستگاههای اجرایی در سطح دولت آشنایی دارید ، لذا خواهشمندم نحوه بیان نظرات ، دیدگاهها و پیشنهادات خود را با لحن دیگر و در شرایط مناسب ارائه نمائید .
جناب آقای تاجزاده خواهشمندم متن را مجدداً بخوانید و این بار هم دیدگاه و نظرات خود را بیان نمائید ، مطمئنم شما هم از نحوه نگارش خود ناراحت میشوید . امیدوارم بعنوان فرزند پاک ایران زمین و به حرمت خون شهداء ، متن جدیدی با دیدگاه منصفانه ارسال نمائید و در جراید و رسانه ها آنرا مطرح نمائید .
امیدوارم این کار را انجام دهید . با تشکر (38163)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۶:۲۵:۳۷
خداوندا
ما را ازگمراهی برهان! (38165)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۶:۴۷:۴۴
در کشور ما هر وقت تفکری به قدرت رسیده تفکرات دیگر در تنگنا قرار گرفتند و شخصیتهایی مثل رجبی و تاجزاده صحت این گزاره را نشان می دهداگر اجازه بدهیم همه صحبت کنند دیگر نیازی به این دست تندروی ها نیست....هر دو جناح هم پای مراجع را وسط نکشید نه مکارم نه صانعی (38167)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۷:۰۷:۱۹
از مقاله فوق و بسیاری از کامنت ها به غیر از بی اخلاقی چیز دیگری استنباط نمی شود
بد وضعی است .بعوض اینکه به فکر تقویت همدیگر باشیم افتاده ا یم بجان یکدیگر .مانند کودکان عمل می کنیم . نه کارهای تیم اقای دکتر احمدینژاد بعضا درست است و نه اینها . ما خود باوری نداریم .به رییس جمهور افغانستان و یعنی در حقیقت به یک ملت علنا توهین میشود و از طرفی رییس جمهور فرانسه را به عرش میرسانیم .انهایی که دستی در کارهای اجرایی داشته و دارند میدانند که اوضاع از چه قرار است .این سیستم اش شل قلم کاری که فعلا هست نتیجه عملکرد های گذشته و فعلی است .اقایان بیخود معترض نباشند .بعوض اینها اگر واقعا دلمان برای کشور میسوزد همدلی داشته باشیم .اقای دکتر احمدینژاد هم جدا بایستی در برخی زمینه ها بازنگری کنند .هیچیک از طرفین این دعوای مسخره و خانمان بر انداز بی تقصیر نیست. (38169)
 
وحید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۸:۱۹:۴۴
آقای تاج زاده چطور شده حالا که از زین اسب سقوط کرده اید به فکر حق نسل سوم افتاده ای برای احمدی نژاد واطرافیانش متاسفم که به و اجازه گفتن این مطالب را می دهند (38172)
 
حسن
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۹:۰۳:۴۸
سلام بر آقای تاج زاده - ای آقا خدا را شاکر که تا حال زنده مانده ای و فرصت توبه را داری . آیا شما واقعا برای خدا حرف می زنید . خوب قیامتی هم قطعا هست و همگی در پیشگاه الهی باید جواب گو باشیم - یا علی مدد (38174)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۹:۴۰:۴۲
آقای تاجزاده من به شما حق میدم چون صحبتهاتون مثل همیشه از نامتعادل بودن درونتون حکایت داره ...شما و هم فکراتون داشتید در طول دوران قبل از احمدی سکیولاریسم به معنای واقعی رو گسترش میدادید که الان اون فرصت رو از شما گرفتند..چاره ای جز توهین ندارید.. (38176)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۹:۴۷:۰۵
خدایی حرفهایش درست نبود ؟ چرا در مقایسه با کشوری مثل ترکیه همه چیز برعکس است؟ (38178)
 
رضا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۰۹:۴۹:۵۳
این آقا که ادعا سیاستمداری دارد .لطفآ اول آداب والفبای سیاست رایاد بگیرن بعد درمورد فردی که مورد قل بیش ازنصف ملت است نظر دهد من این صحبت ها را محکوم می کنم. (38179)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۷:۳۶:۳۴
کی رای نصف بیشتر ملت را دارد؟ 5 ملیون راند اول که در راند دوم به زور به 17 رسید. جمعیت ایران خیلی وقته از 60 میلیون رد شده شما آمارت مال دوران سیاه طاغوتمی باشد! (38424)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۳۸:۵۶
خودت نگران نکن.مطمئن باش دوره دوم بیش از دو دوره خاتمی رای میاره
به کوری چشم دشمنان (38671)
 
ايراني
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۱:۳۲:۵۳
خيلي خوشبيني عزيزم يك گردشي بين مردم بكن حتما (38792)
 
جمال
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۰:۱۱:۴۴
برخی اظهارنظرهاوسخنرانیهای رئیس جمهوربخصوص درآغاز دوران ریاست جمهوری برای کشور ومردم هزینه هایی بهمراه داشت که با انتقادهای سازنده ودلسوزانه والبته نه توهین آمیز به نظرمیرسد رئیس جمهور ودولتمردان در سخنرانیهای اخیرشان عملکرد بهتری داشته اند. بنابراین معتقدم اگرهم اشکالی هست باید منطقی وبدور از ادبیات توهین آمیزوبا قصداصلاح بیان شود تا تاثیر خود را بگذارد. (38182)
 
دانشجو بسیجی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۰:۲۰:۳۰
هیچگاه سخنان تاج زاده در مشهد را مبنی بر اینکه ما چه نیازی به انرژی هسته داریم را فراموش نمی کنم !.از نوکر و جاسوس آمریکا و اسراییل بیش از این نباید انتظار داشت! (38183)
 
لوک
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۰:۳۱:۱۸
واقعا احمدی نژاد سوتی زیاد میدهد ولی این دلیل نمیشود که خاتمی یک سر و گردن بالاتر از رییس جمهوری فرانسه ایستاده باشد. با چه معیاری؟ خاتمی که مهندسی حرف زدن دارد به چه درد مملکت میخورد؟

اگر قرار است به که این شیوه گفتگو شود باید بگویم که آن شخصی که در بچگی شیر خر خورده باید به آن شخصی که در بزرگسالی مغز خر خورده است بگوید خاتمی از خودش گفتگوی تمدنها را نساخت که حالا شما اینچنین ادعا میکنید یا مردم ایران با چه تمدنی گفتگو کنند زمانی که در دنیا در آمار خودکشی زنان در رتیه سوم هستند؟ یعنی از خیلی از کشور بی تمدن جلو هستند؟ (38185)
 
علی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۰۰:۱۳
با سلام
اگر آقای تاجزاده این حرفها رازده تعجب است که گروه فشار مجلس را بهم نزده بعید میدانیم تاجزاده چنین گفته باشد. (38191)
 
رضایی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۰۶:۱۲
احترام روحانیت زمانی ازبین رفت که زنی با اتصال خود به دولت نهم دستور خلع لباس آنهارا داد.و رئیس دولت اورا شیرزن نامیدکه حرف حق را با شجاعت میگوید .بلی خاتمی با فروش 8دلاری نفت کشوررااداره کرد اما حالا چی؟بابیش از70دلار فروختن نفت هنوز شاهد ناتوانی دولت در اداره اقتصاد کشور هستیم احمدی نژادآدم بسیار خوبی است و هدفش خدمت است اما توانش را ندارد.آیا میدانید حق التدریس های آموزش و پرورش 3ماه حقوق نگرفته اندآیا شاهد تجمع کارگران بیشتر شرکت های دولتی برای عدم پرداخت حقوق نیستید. (38192)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۲۹:۱۰
فروش هشت دلار نفت، 1 تا 2 ماه از هشت سال بود. (38309)
 
سید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۱۷:۵۴
م ما در كشور چه مي شود، چرا كه در مقايسه با كشورهايي چون تركيه، عربستان و برخي از كشورهاي منطقه از وضعيت اقتصادي بدتري برخوردار هستيم


می شود بگویید شما برای اقتصاد ایران چکار کردی با آن گفتمان سیاسیتان؟ (38196)
 
رضا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۲۲:۵۱
بنده مخالف صحبت های اقای تاج زاده نیستم و درسته که نباید توهین بشه تا موثر واقع بشه ولی دارو دسته ی اقتدار گراها و مافیا چه سیاسی و اقتصادی انچنان بر بدنه کشور چنگال انداخته اند که هیچ اعتراضی رو بر نمیتابند و نضرات مخالفین رو توهین خطاب میکنند. بهر حال ادبیاتی که آقای تاج زاده بکار بردن بارها از ادبیاتی که گروهای اقتدار گرا بکار می برند نرم تر بوده . در ضمن اگر احمدی نژاد ریس جمهور میلیونی بوده که نباید کسی درباره اش اینگونه حرف بزنه پس خاتمی اینجا مظلوم واقع شده چه نشریات تندرو که هزاران ناسزا علیه خاتمی بکار نبردن. ... (38194)
 
روزنامه نگار
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۱:۴۴:۱۴
حرفهاي تاج زاده حرف خيلي هاست..اگر بسياري چشم خود را بر آشفتگي هاي اقتصادي و نابساماني هاي سياست خارجي بسته اند دليل نميشود همه همين كار را كنند..در اين كه محمود احمدي نژاد با اصول اوليه ادبيات سياسي آشنا نيست هم شكي نيست..اگر توسط همه عنوان نمي شود به اين دليل است كه موضوعي كاملا جا افتاده !
هيچ كدام اين حرفها هم توهين و وقاحت نيست..اداره كشور 70 ميليوني با اين احساسات بازي ها امكان پذير نيست..اگر دوستان آستانه تحمل را بالا ببرند سودش به كشور عزيزمان ميرسد كه با سياستهاي احساساتي دولت نهم دچار مشكلات ريشه اي گشته است (38200)
 
شهرام
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۰۴:۲۲
لحن آقای تاجزاده در رابطه با رییس جمهور افغانستان اشتباه بوده و توهین به مردم افغانستان تلقی می شود. در رابطه با اینکه مجتهدان چه تفاوتهایی با هم دارند مساله اصلی تفاوت دیدگاه این افراد نیست بلکه تاثیری است که نظریه های علما خواه ناخواه بر زندگی ما می گذارد و از این نظر حایز اهمیت است.

و اما جهل، نادانی، عدم سلامت روانی جامعه، ترویج حس طلبکاری در مردم نسبت به امامان بزرگوار و تقویت اعتقادات خرافی و تقویت انتظار قدرت مافوق بشری از امامان ما که خود را بنده خدا می دانستند باعث شده که در صورت اجابت نشدن خواست مردم از امامان، دلسردی عجیبی در برخی از آنها نسبت به اعتقادات مذهبی شان پدید آید. در حالی که حتی در زمان حیات پیامبر اسلام کسی از ایشان این توقع را نداشت که برای نجات بیمار عزیزش دعا کند که اگر این کار را می کرد حتما پذیرفته می شد. مسئول این انحراف در دین محمد با چه کسانی است؟ مسئول عقب ماندگی فکری و اعتقادی مردم ما که بعنوان نتیجه با عقب ماندگی اقتصادی و فرهنگی همراه شده با چه کسانی است؟ (38199)
 
بهزاد از خوزستان
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۰۸:۴۸
با سلام
آقای تاج زاذه
8 سال در سایه خاتمی و اصلاح طلبی هر ... که خواستید به این مملکت زدید
1- بنام آزادی بی بندوباری را به جوانان عرضه کردید و آنها را از فرهنگ دینی ایرانیشان جدا کردید و بجای الگو گیری از بزرگان خود (مانند رازی ابن سینا مطهری شهدا و امام راحل ) از غربیان که خود دنبال الگو هستند الگو بگیرند و گناه همه آنها به گردن اصلاحات است
2-بنام آزادی و گفتگوی تمدنها آنقدر حرافی کردید که خبر نگار ایتالیایی به آقای خاتمی گفتند شما استاد کلامید یعنی فقط خوب حرف می زنید و از عمل خبری نیست
3- بنام آزادی و کفتکوی تمدنها قائله ی 18 تیر را برای بدست آوردن قدرت و سو از موقعیت دانشجویان براه انداختید که بجز دانشجویان کسی متضرر نشد
4- بنام آزادی و ... اسرار مملکت را (مسائل هسته ای ) را فروخته و لو دادید که هنوز که هنوزه مردم دارند چوب خیانت اصلاح طلبان را می خورند و اگر امروز حلقه ی تحریمها تنگ تر شده بخاطر همان خیانتهاست
5-بنام آزادی و ... در زمان تصدی آقای خاتمی احزابی درست کردید که فقط بفکر کسب قدرت و با رای مردم ماندگاری بر قدرت را می خواستید و برای مردم جایگاهی قائل نبودید
6- بنام آزادی و... در دوران تصدی آقای خاتمی تمام مدیران از وزیر گرفته تا آبدارچی ادارات را به نفع خود تغییر دادید و به قول امام (ره) پست های کلیدی را به نا اهلان و نا مردمان سپردید بطوریکه اگر مردم در سال 84 به داد انقلاب نرسیده بودند حال در آغوش گرم بوش می بودیم
7-در دوران تصدی اصلاح طلبان آنقدر مرعوب قدرت پوشالی غرب شدید که بعضی از قراداهای ننگینی که صدها برابر بدتر از گلستان و ترکمن چای بود گوای همین است که اگر اشتباه حمله به عراق را نمکردند و بجای آن به ما حمله کرده بودند حال مملکت را دو دستی تقدیم کرده بودید و بدانید که این مملکت صاحب دارد، نه تویی نه احمدنژاد و نه کس دیگری. هرکه سوار بر قطار انقلاب و مسیر اسلام ناب محمدی (ص) نشود به بی راهه می رود و با سر به زمین خواهد افتاد
و حال که مردم شما را کنار گذاشته اند و کسی را انتخاب کرده اند که برای خدمت به همین مردم سر از پا نمی شناسد به باد تمسخر گرفته اید کسی که نتواند با ایشان کار کند و همدوش دیگر مسئو لین خدمت گذار، خدمت خالصانه کند کنار می رود اگر همین احمدی نژاد هم بخواهد کم کاری کند و با اعتقادات مردم بازی کند همین مردم هم آن را کنار می گذارند کما اینکه همه شما با آن همه دک وپزتان را کنار گذاشتند.

به جناب دکتر احمدی نژاد هم توصیه می کنم که وزارت نفت را سروسامان بخشند
که هر کجا پول هست دست درازی و خیانت بسیار و تکلیف بعضی پولهایی که به صندوق ذخیره ارضی از بابت فروش و برخی قرار دادها واریز نمی شود را معلوم کند.
از شما الفی ها هم می خواهم که مطلبم را همینطور که هست چاپ کنید ما خوزستانی ها هم با وجود اینکه می دانیم تا به حال بیش از 98 درصد پول نفت ما خرج همه مملکت میشود ودر ابتدای شروع بکار دولت احمدی نژاد قول 2 درصد آن به ما داده شد و من نمی دانم چقدر گذاشته اند تحقق پیدا کند و با آگاهی از اینکه اگر قرار باشد که حمله ای بشود اول به ما میشود با تمام قوا از وجب به وجب این خاک تا آخرین قطره خون خود دفاع خواهیم کرد

حال آقای تاج زاده بروید و حزب درست کنید و دنبال کسب قدرت باشید غافل از اینکه مردم نجیب و شریف ایران اسلامی تعیین کننده هستند والسلام بهزاد از خوزستان (38201)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۳۳:۵۶
درود بر تو که حرف دل ما رو زدی بهزاد

خوزستانی ها همواره وفاداریشون رو به انقلاب و امام به خصوص شهیدان ثابت کردند.
خدا به همه خوزستانی های خونگرم عمر با عزت دهد.آمین (38670)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۲۸:۲۲
این بحث اونقدر برام مهم نبود که بخام نظر بدم ! اما خطاب به دانیال می گم که ببین در جواب یک کامنت محترمانه چقدر زشت و سخیف حرف می زنی !؟ چرا.
آیا چون شمایی با حرف زدن رییس جمهور مشکل داری !؟
و دیگه اینکه در باره آینده زیاد مطمئن نظر بده.. به روزگار دکتر معین گرفتار میشی
(38153)
 
آرام
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۲:۴۳:۰۸
آقای تاج زاده
فقط می توانم بگویم که برای شما و «حزب متبوعتان» متاسفم حضرتعالی و عقبه شما با این توهین و اساعه ادب بجایی نمی رسید در این ماه مبارک توبه کنید (38206)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۲۹:۵۶
به نظر شما یک نفر در آمریکا باید بتواند به بوش بگوید که تو حرف زدن بلد نیستی یا نه؟

حالا نوبت به احمدی نژاد که رسید ایران شد آمریکا! می خواهید فحش بدهید کارخودتان را بکنید چرا توجیه می کنید.

یک جوکی هست که بی مناسبت ندیدم در این جا بیاورم.

روزی یک آقایی به مطب دکتر مراجعه کرد و طلب ماست کرد. گفتند نداریم. فلان کار را در آنجا کرد و رفت. این داستان در روزهای دیگر هم به همین صورت تکرار شد. روز آخر، ماست گرفتند و وقتی آمد جوابش دادند بفرما این ماست. جواب آمد این چه مطبی است که درآن ماست یافت می شود. باز کار خود را کرد و رفت!

عزیزم. شما هم فحشتو بده چیکار به ایران و آمریکا بودنش داریاین حسین شریعتمداری نیست!عین گفت و شنود کیهان نوشته (38208)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۴۰:۰۱
ببینید
آقای احمدی نژاد چه خوب باشن چه بد رییس جمهور ما هستن و باید حرمت ایشان حفظ بشه
اصلا کی میگه همه همه کارا رو احمدی نژاد خراب کرده؟
اتفاقا نیروی انتظامی و مجلس با کاراشون دارن با آبروی رییس جمهور بازی میکنن
"اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید" امام حسیناز کی تا حالا مجلس و نیروی انتظامی ضد دولت بوده والا این مجلس و این نیروی انتظامی گوش به فرمان دولت شده است (38210)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۴۲:۵۱
اگر رئيس جمهور ما حرف زدن بلند نيست
ودر مواقعي دولتمردان كشورهايي استعمار گر را با زبان شماتت مورد خطاب قرار ميدهد
سئوال اينجاست كه اين دولتها تا به حال چه كار خيري در حق ملت ايران انجام داده اند كه شماتت انها باعث به خطر افتادن منافع ايران از سوي اين كشورها باشد در امريكا چه دموكرات چه جمهوري خواه هيچكدام دوست ندارند كه سربه تن ايران اسلامي باشد حالا يكي با زور يكي با زبان ولي اين سياست ملت ماست كه با هر رئيس جمهور عوض ميشود . واين نشانه ضعف است (38211)
 
دکتر سعید
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۴۶:۵۶
من فقط چند سوال از طرفداران احمدی نژاد و بسیجیان عزیز دارم خواهش می کنم به ان جواب بدهید: شما که می گویید خاتمی فقط بلد بود حرف بزند( من اصلا کاری ندارم که احمدی نژ|اد چگونه حرف می زند- عوامانه یا با کلاس- نتیجه مهم است.)چگونه است که در دوران خاتمی که که نفت8 تا 10 دلار بود. تورم در این حد وحشتناک نبود ؟ چگونه مردم تا این حد تا تحت فشار کمرشکن مشکلات اقتصادی نبودند؟ چگونه بنزین کوپنی نشد؟ چگونه قیمت مسکن 8 سال ثابت ماند؟(از برکات دولت احمدی نژآد اینکه در ظرف 6 ماه قیمت مسکن بخاطر سیاستهای غلط وی 100درصد افزایش یافت!) چگونه قیمت برق وگاز واب افزایش چندانی نداشت؟ (همینک در دولت مهرورز شما قیمت برق و اب وگاز3برابر شده!)
در دولت عدالت گرای شما که کورکورانه از او طرفداری می کنیدایا اصلا خبر دارید با تاسیس دانشگاههای پولی (همان بین المللی در کیش وقشم) هرفرد مرفه بی دردی! با پرداخت 100میلیون تومان از امسال میتواند وارد برترین رشته های دانشگاهی مثل پزشکی شود و پس از 2سال وارد دانشگاه های علوم پزشکی تهران شود! ؟ وقتی که در مدت 6ماه قیمت مسکن بیش از 100 درصد گران می شود - که در تاریخ ایران بی سابقه است!- ولابد از نعمات دولت مهرورز شماست! هر کسی که ملک ویلا اپارتمان خانه ومستغلاتی دارد سرمایه اش دوبرابر می شود وافرادی مانند من که یک جوان 30 ساله پزشک عمومی هستم که نه خانه ای دارم نه ملکی نه پشتوانه اقتصادی تا اخر عمر هم نمی توانم خانه دار شوم...مفهوم دیگر این واقعیت اینست که در دولت مدعی عدالت شما : ثروتمندان ثروتشان بیشتر وبیشتر وفقرا فقیر وفقیر تر شدند! آیا غیر از اینست؟
اصلا چرا به میان مردم کوچه وبازار نمی روید تاببینید همان ها که به هزاران امید به او رای دادند امروز درباره او چه می گویند؟
ایا جز فحش چیزی خواهید شنید؟
تا کی سر خود را زیر برف میکنید؟

از گسترش فساد وفحشا وسقوط اخلاقی وفرهنگی جوانان به قهقرا و خودکشی و...وچند برابر شدن ان چیزی نمی گویم که خود بهتر می دانید...
اگر مرد هستید یکبار دیگر تمام سوالات بالا را بخوانید ومنطقی جواب دهید. شاید من هم طرفدار احمدی نژاد شدم! (38207)
 
جواد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۳۷:۰۱
من موندم چه طوري قيمت مسكن تو 8 سال ثابت موند اونوقت طرف زمين 20 ميليونيش 8 سال بعد شده بود 200 ميليون بابا ما تو اين مملكت زندگي مي كنيم چرا از رو سكم آمار مي ديد؟! (38227)
 
عبدالله
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۴۷:۳۵

جانا -دکتر سعید جان
گل گفتی که سخن از دل ما می گویی.
ضمنا حرف حق ومنطقی جواب ندارد. (38232)
 
باخبر
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۵۰:۳۷

در اینکه فحاشی کردن کار زشتی است شکی نیست و فقط این کار از یک گروه اراذل و اوباش سیاسی و چماق بدست انسان نما بر می آید . ( حال کردید چقدر فحش دادم !)


ببخشید ، این نوع حرف زدن و مطلب نوشتن خاص همان کسانی است که براحتی در مورد رئیس جمهور و حتی مراجع تقلید فحاشی می کنند و انتظار دارند ملت آنها را شجاع دلیر و . . . بنامند .
ولی واقعیت چیز دیگری ست .
راجع به صحبتهای دو پهلوی خاتمی و همفکرانش و میزات تسامح و تساهل آنها در دین داری ( علی الخصوص فتوای روبوسی و دست دادن با نامحرم) نباید شکی کرد ولی از اینکه عده ای این کار را هنجار می پندارند باید تاسف خورد .
امیدوارم در این ماه مبارک رمضان مقداری به خودمان بیاییم و دیندار واقعی باشیم ( البته تعریف دین در کتابهای علوم دینی و اسلامی موجود است لطفا اگر بلد نیستید مراجعه کنید) و به جای اهانت به دینداران واقعی و مراجع تقلید با هر نام ، چه انتقاد، چه به چالش کشیدن ، فحاشی و . . . بهتر است کمی به درون و فطرت خود آگاه خود که خدامحور است توجه کنیم .
غبارها را پاک کرده و به دنیای اطراف به زیبایی نگاه کنیم . (38209)
 
سید یاشار حسینی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۵۵:۰۵
اولا نتونستم همه ی حرفها و نظرات دوستان رو بخونم. ولی چند نقل قول میاورم و به عنوان یک اصلاح طلب و حامی اصلاح طلبان من جمله سید مصطفی تاجزاده ی عزیز جواب می دم. انشالله که چشم و گوشتون رو نبندید. ماه رمضام هم هست با زبان روزه درست نیست به قضاوت در مورد دیگران ینشینیم.
یکی از بی سوادترین و بی ادبترین سیاستمدارانی که به عمرم دیده ام آقای تاج زاده است.
هموطن گرامی سید مصطفی تاجزاده یکی از روشنفکران و نظریه پردازان بزرگ زنده ی حال حاضر ایران هستند. فرمودید تحجر! یا للعجب. فکر می کردوم همه می دانند تحجر چیست و متحجر کدام است ولی اشتباه فکر می کردم.
خواهش دارم تاریخ و موضوع آن دسته از سخنرانی ها و مصاحبه های احمدی نژاد را که حین این فرمایشات مد نظرتان بوده را به افکار عمومی ارائه بفرمایید تا همگان قادر باشند \"عدم اطلاع محمود احمدی نژاد از اصول اولیه اداره کشور\" و \"عدم آشنایی او با آیین تکلم\" را ارزیابی نموده و تمامی شبهات در این زمینه رفع گردد ..
دوست عزیز. متاسفانه تاریخ این سخنرانی ها و حرف ها محدود نیست. شما می توانید مبدا این تاریخ رو از تبلیغات انتخابات سال 84 قرار دهید. این در شان یک رئیس جمهور نیست که به دانشجویانی که از ستاره دار بودن خودشون ناراحتند با طعنه بگوید ستوان شدید. این در شان یک رئیس جمهور نیست که به نماینده های مجلس و در صحن علنی مجلس بگوید بیایید از سر کوچه ی ما خرید کنید. این در شان یک رئیس جمهور نیست که همه چیز را به شوخی بگیرد و به شوخی برگزار کند. رئیس جمهور جایگاه ویژه ی داشت. الان هم داره؟ مثال های زیادی می تونم از درست حرف نزدن رئیس جمهور بیارم ولی در این مقال نمی گجد. همان بس که ارجاعتان بدهم به سخنرانی های ایشون در مجامع مختلف و استان های مختلف و همچنین مصاحبه هاشون با شبکه های تلویزیون و اخیرا با شبکه ی دو و اخبار سراسری.
آقای تاج زاده چطور شده حالا که از زین اسب سقوط کرده اید به فکر حق نسل سوم افتاده ای برای احمدی نژاد واطرافیانش متاسفم که به و اجازه گفتن این مطالب را می دهند.
ببخشید دوست من. متاسفم که حافظه ی تاریخی خیلی ضعیفی دارید. مثل اینکه یادتون رفته دوم خرداد 76 بود که به همه فهموند چقدر جوون در این مملکت هست که باید بهشون توجه شه و دوست اصلاحات منشا توجه به نسل سوم بود و باعث شور و حال نسل سوم. در ضمن کسی به سید مصطفی تاجزاده و یا هر کس دیگه ای اجازه نمیده حرف بزنن آدم ها خودشون تصمیم می گیرن کی حرف بزنن و در مورد چی حرف بزنن.
دوست عزیزی هم سید مصطفی تاجزاده رو با فاطمه رجبی مقایسه کرده بود. باید خدمت ایشون عرض کنم که آقای تاجزاده حقیقت رو گفتن هر چند تلخ. ولی خانم رجبی کدوم حرفشون حقیقت داشته؟ در مورد شخصیت های بلند پایه ی نظام؟ خواهش می کنم کمی انصاف داشته باشید. حرف دیگه ای نیست جز اینکه سید مصطفی تاجزاده حقیقت رو بیان کرده حقیقتی تلخ.
والسلام.
عباداتتون هم قبول
یا حق... (38214)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۴۲:۳۲
خیلی متعصب هستید. تعصبتان را هم در لفافه دین و مذهب می پیچانید. لطفا اگر سیاست زده هستید، از دین و ماه رمضان خرج نفرمایید. (38312)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۰۸:۱۳
دوست عزیز چرا جمله قصار اخیر ایشون رو نمی گی که فرمودند:\" آمریکا اونی رو که تو عراق و افغانستان زاییده بزرگ کنه ...\" من وقتی این جمله رو خوندم از شرم سرخ شدم به نظر شما نفر دوم مملکت ما باید اینطوری حرف بزنه؟ حتی نمی تونم یه لحظه تصور کنم چنین جمله ای از دهن آقای خاتمی خارجه بشه این کجا و انو کجا واقعا فکرنمی کنید بااین طرز حرف زدن حیثیت و اعتبار بین المللی مملکت از بین می ره و در تمام دنیا همه حق دارن فکر کنن مملکتب که رییس جمهورش اینطوری حرف می زنه وای به خال بقیه مردم عادی؟ حالا ببینید چه بر سر سرمایه گذاری خارجی در ایران، توریسم و ... میاد. (38344)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۵۸:۲۵
البته از تاج زاده بیش از اینم انتظار نمیره.

اصلا خاتمی با احمدی نژاد قابل مقایسه است؟
خاتمی 8 سال تموم فقط حرف زد .در پایان سال چهارم دوره اول انتخابات گریه کرد وبا اشکاش باعث شد ملت دوباره بهش رای بدن.
خاتمی آبراهام لینکلن را شهید میداند.فرق شهید و... نمیفهمد. شهید مطهری به خاتمی گفته بود خارج نرو برای تحصیل .تو علمت اونقدر نیست که بتونی دینت رو حفظ کنی .گوش نکرد رفت وشد یه آخوند غربزده .
احمدی نژآد هر چی باشه از تو یکی آقای تاجزاده هزار بار بهتر میتونه حرف بزنه .تازه او مرد عمل است نه حرف.مملکت به حرف احتیاج نداره به عمل احتیاج داره .چیه نکنه جلوی بخور بخوراتونو گرفته شاکی شدین؟
ننویس اخوی شما ها از دین چیزی نمیفهمید شماها همان کسانی هستید که دعا های عربی را میخوانید و هیچ چیز نمیفهمید خاتمی هرچه باشد احمق نیست شماها هم خاتمی را با کسانی مقایسه کن که ارزش داشته باشند (38212)
 
----------
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۳:۵۸:۲۶
راجع به صحبتهای دو پهلوی خاتمی و همفکرانش و میزات تسامح و تساهل آنها در دین داری ( علی الخصوص فتوای روبوسی و دست دادن با نامحرم) نباید شکی کرد ولی از اینکه عده ای این کار را هنجار می پندارند باید تاسف خورد .
خدا به شما توفیقی دهد تا به این راحتی به دیگران افترا نزنید. کدام فتوای روبوسی؟ (38215)
 
reza
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۰۰:۳۸
هر چه بگندد نمکش میزنیم وای به روزی که بگندد نمک /قابل توجه دوستان و خوانندگان محترم شاید کمتر کسی که بیننده این سایت است که به اندازه اینجانب ودوستانمان در سال 76 در دانشگاه امام قزوین به حمایت اقای خاتمی تبلیغ کرده باشد ودرست 2 سال بعد از ان هم من وهم تک تک دوستانمان از حمایت ان جناب بکی برداشتیم به 2 دلیل یکی بهخاطر سخنرانی با غره و مغرورانه وبی استناد وهوایی جناب تاج زاده در دانشگاهمان در سال 1378که مبلغ اصلاحات بود و دیگری جناب مهاجرانی به خاطر سخنرانیهای مغرورانه و مغلطه امیزش که جواب دومی به دلیل خیانت به مردم در این دنیا سیلی ساکت خدا را نوش جان کرد و اولی را هم که خود تیشه به ریشه خود میزند را خواهیم دید ان شاله درضمن امام علی می فرماید ( لا تنظر الی من قال انظر انظر الی ما قال )
در ضمن بسیجی واقعی دانشش به روز است اگر هم در چین باشد و سایتهای فعال اینترنتی موید این واقعیت است ابو علی سینا از ماست و ادیسون از غرب وهر دو کاربردی هستند پس سفسته خنده دار از ان غرب است و حقیقت از ما و دین ما (38216)
 
فاضل
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۰۲:۰۷
معلوم است كه احمدي نژاد خوب جايي رو زده است كه داد امريكاچي هاي داخلي كه چند سالي است از ادبيات ضد امپرياليستي خود چرخيده اند را درآورده است. دمش گرم (38218)
 
جواد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۳۳:۲۰
بله آقاي خاتمي براي اين مملكت يه نعمت بود و نگاه جهان رو به ايران عوض كرد ولي بعضي اصلاح طلبان تندرو مثل همين آقاي تاج زاده باعث ضربه زدن به اصلاحات شدند طوريكه رئيس جمهوري كه همه جوانها و بالاخص دانشجويان براي آمدنش سوت و كف زدند در آخرين روز رياست جمهوريش همونا هو كردنش به دليل عدم موفقيت.هركسي دهنشو وا مي كنه هرچي دلش مي خواد مي گه بابا اينقدر حزبي و سياسي به موضوع نگاه نكنيد.خاتمي بايد انتخاب مي شد تا نگاه جهان رو به ايران عوض كنه و احمدي نژاد هم بايد انتخاب مي شد تا حالي اين آمريكا كنه اگه ما مي گيم گفتگوي تمدنها از سر ضعف نيست از سر انسانيت يه وقت حول ورتون نداره. (38225)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۳۳:۲۵
فكر مي كنم دوستان عزيز كه اكثرا سالهاي ابتدايي انقلاب را به ياد ندارند از آقاي تاج زاده بخواهند كمي از خدمات خود از آن دوران نقل كرده و به قضاوت بگذارند!
آقاي تاج زاده عزت دست خداست تو ناراحت آبروي ايران و ايراني نباش. با شهيد بهشتي نيز همينطور برخورد كرديد و ... (38226)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۴۰:۳۸
من فقط چند سوال از طرفداران احمدی نژاد و بسیجیان عزیز دارم خواهش می کنم به ان جواب بدهید: شما که می گویید خاتمی فقط بلد بود حرف بزند( من اصلا کاری ندارم که احمدی نژ|اد چگونه حرف می زند- عوامانه یا با کلاس- نتیجه مهم است.)چگونه است که در دوران خاتمی که که نفت8 تا 10 دلار بود. تورم در این حد وحشتناک نبود ؟ چگونه مردم تا این حد تا تحت فشار کمرشکن مشکلات اقتصادی نبودند؟ چگونه بنزین کوپنی نشد؟ چگونه قیمت مسکن 8 سال ثابت ماند؟(از برکات دولت احمدی نژآد اینکه در ظرف 6 ماه قیمت مسکن بخاطر سیاستهای غلط وی 100درصد افزایش یافت!) چگونه قیمت برق وگاز واب افزایش چندانی نداشت؟ (همینک در دولت مهرورز شما قیمت برق و اب وگاز3برابر شده!)
در دولت عدالت گرای شما که کورکورانه از او طرفداری می کنیدایا اصلا خبر دارید با تاسیس دانشگاههای پولی (همان بین المللی در کیش وقشم) هرفرد مرفه بی دردی! با پرداخت 100میلیون تومان از امسال میتواند وارد برترین رشته های دانشگاهی مثل پزشکی شود و پس از 2سال وارد دانشگاه های علوم پزشکی تهران شود! ؟ وقتی که در مدت 6ماه قیمت مسکن بیش از 100 درصد گران می شود - که در تاریخ ایران بی سابقه است!- ولابد از نعمات دولت مهرورز شماست! هر کسی که ملک ویلا اپارتمان خانه ومستغلاتی دارد سرمایه اش دوبرابر می شود وافرادی مانند من که یک جوان 30 ساله پزشک عمومی هستم که نه خانه ای دارم نه ملکی نه پشتوانه اقتصادی تا اخر عمر هم نمی توانم خانه دار شوم...مفهوم دیگر این واقعیت اینست که در دولت مدعی عدالت شما : ثروتمندان ثروتشان بیشتر وبیشتر وفقرا فقیر وفقیر تر شدند! آیا غیر از اینست؟
اصلا چرا به میان مردم کوچه وبازار نمی روید تاببینید همان ها که به هزاران امید به او رای دادند امروز درباره او چه می گویند؟
ایا جز فحش چیزی خواهید شنید؟
تا کی سر خود را زیر برف میکنید؟

از گسترش فساد وفحشا وسقوط اخلاقی وفرهنگی جوانان به قهقرا و خودکشی و...وچند برابر شدن ان چیزی نمی گویم که خود بهتر می دانید...
اگر مرد هستید یکبار دیگر تمام سوالات بالا را بخوانید ومنطقی جواب دهید. شاید من هم طرفدار احمدی نژاد شدم

واقعا تمام سخنان بالا(دکتر سعید) منطقی وعین واقعیت است. اگر منصف باشیم می بینیم که در دولت احمدی نژاد برخلاف شعارهای اولیه اش مملکت کاملا سرمایه داری شده ومستمندان یعنی همان رای دهندگان وطرفداران احمدی نژاد امروز استحوانهایشان در حال خرد شدن زیر این اقتصاد سرمایه داریست.من خودم به احمدی نژاد رای دادم ولی امروز واقعا پشیمانم وبسیاری دیگر از مردم مستضعف جامعه نیز امروز همین نظر رادارند. مثلا در همین قضیه بنزین ثروتمندانی که چند ماشین رنگارنگ دارند ککشان هم نگزید ولی فقرا ومسافرکش ها وسایر مردم که باید عوارض وگرانی های حاصل ان را تحمل کنند چه؟واگر قرار بود پول نفت بر سفره اغنیا برود وان شعارها حباب هوا باشد وکشور سرمایه داری مطلق گردد اساسا چرا ما به رفسنجانی رای ندادیم؟ که محاسن دیگری هم داشت. (38228)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۴۳:۰۵
آقای تاج زاده لطفا\" قبل از حرف زدن به حرفهای خود کمی فکر کنید تا دچار تناقض گویی نشوید. ایران را با کشورهایی مثل عربستان و ترکیه مقایسته می کنیدووضع خوب انها را به رخ ما می کشید و بعد می گویید\"امروز ... ازعربستان وترکیه عقب هستیم.\" ما افتخارمیکنیم که از عربستان، مرتجع ترین کشورمنطقه که تاکنون جز نوکری و کشتارمردم عربستان سعودی وبخشیدن نفت نازل برای خدمتگزاری به امپریالیسم غارتکرو جنایتکار و گشایش اقتصاد غرب بوسیله یک عده \"عرب \"دزدو انگلیسی و آمریکایی که در عربستان قبامی پوشند که مردم خود را گول بزنند ولی با شلوار جین به پابوسی بوش میروند، سلطان بندر، که بتوانند به زندگی پرتجمل و انگلی خود ادامه بدهند \"عقب تر\" هستیم. این همان کارهایی بود که شاه انجام می داد برای همین هم به ما اجازه انرژی هسته ای را دادند ولی امروز که از این خبرها نیست جلو ما ایستاده اند. ترکیه ای که حتی مردم مسلمان اجازه ندارند روسری به سرکنند یعنی حق انتخاب ندارند و به دانشگاه بروند چون غارتگران غرب این رامیخواهند و ترکیه هم به آن تن در داده و با این کارها عملا\" ترکیه نمیتواند بعنوان یک دولت مستقل شناخته شود را به رخ ما می کشید. در ضمن نباید فراموش کرد که ترکیه منافع خود را،برخلاف مردم ترکیه، درهمکاری و نوکری برای منافع امپریالیسم وصیهونیسم می بیند و همکاری ترکیه با اسراییل برضد منافع مردم منطقه چیز پنهانی نیست که از دید \"تیز\"شما بدورمانده باشد. توریست داشتن ینداشتن هم، برای اینکه اطلاعاتتان را بالاببرید، باید بدانید به \" حجاب بد\" ربطی ندارد زیرا که این موضوع اصلا\" در امر گردشگری ایران دخالتی ندارد و چیزی که دراین امرمهم است تبلیغات دروغ و گسترده امپریالیسم غارتگرو هم دستانش که نودو نه در صد آن را کشورهای استعماری و امپریالیستی و صیهونیستی و مرتجعین سران عرب تشکیل می دهند و غیرقانونی جلومنافع اقتصادی ایران ایستاده اند که
یکی از آن هم گردشگری است.درضمن اصلاح طلبان هم پیاله سیاستهای آمریکا که با کنعان مکیه یکی از طراحان جنگ عراق که قبل از جنگ به ایران آمد وحمایت شما
اصلاح طلبان ، امیدوارم فراموش نکرده باشید\" راخواستار شد و امروز حتی در رسانه های آمریکایی مانند چارلی رز افرادی مانند \"کنعان مکیه\" و \"احمدچلبی\" همکارنزدیک او بوسیله عراقیان به لقب دزد و جنایتکار که مسئول کشتار و ویرانی عراق بوسیله لشکرکشی غارتگران وجنایتکارانند مزین می شوند رابرخ ما می کشید.درضمن آقای ناصرهادیان یکی از اصلاح طلبان و از دوستان عبدالکریم سروش دردانشگاه هاروارد درجلسه ای قبل از جنگ عراق در مقابل این سئوال که \"سیاست شما درباره جنگ چییست؟\" گفت که سیاست ما، اصلاح طلبان، همان سیاست آمریکاست را بلند بیان کرد و آب پاکی رابرروی دست همه ریخت. البته باید این اصلاح طلبان مورد حمایت قرارگیرند که درزمان آنها بالاترین درصد اصلاحات \"اقتصاد بازار\" صورت گرفت که یکی از خواست های این غارتگران است. شما ازحرفهای احمدی نژاد خجالت می کشید چون تحت تاثیر دروغهای سرانه های غربی هستید. حتما\" فردا \"شمال عراق\" را هم مانند توماس فریدمن یکی از مهره های مورداعتماد صیهونیسم با دروغهایی مانند در \"کردستان\" دموکراسی است را به رخ ما می کشید؛ جایی که سنگسار زنان وجود دارد ولی رسانه های صیهونیستی غربی از درز کردن آن خودداری می کنند زیرا شمال عراق به پایگاه جاسوسی و تروریستی آمریکا و اسراییل تبدیل شده که سران آن همکاری نزدیک با اسراییل و آمریکا برای پیاده کردن برنامه های این جنایتکاران که منافع اسراییل و درازمدت آمریکا را به ارمغان بیاورد دارند رابرخ ما خواهید کشید که ما از آنها هم \"عقب\" افتاده ایم. آقای تاج زاده ما این افتخار \"عقب ماندگی\" را با جان و دل می پذیریم . آینده نشان خواهد داد که مردم منطقه دشمنان بشریت و هم دستانشان که برای برپا کردن قبیله بزرگتربه هرخفتی تن در میدهند را نخواهد بخشید. پیروزی ازآن ماست. (38230)
 
میلاد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۴۹:۱۳
شاید احمدی نژاد از نظر سیاست خارجی کار بلد نباشه ولی کارهای داخلیش خیلی خوبه (38234)
 
قاسمپور
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۵۲:۲۴
لطفا به بيانات رهبر معظم انقلاب توجه کنید تاسره از ناسره مشخص بشه .
ملت ما با اكثريتى قاطع شخصيتى انقلابى ودانشمند و مديرى شايسته و كارآزموده و داراى سوابق مجاهدت صادقانه درصحنه هاى گوناگون را به رياست جمهورى برگزيده است.(تنفيذ حكم رياست جمهورى از سوى مقام معظم رهبرى 12/5/84)
اقدام آقاى احمدى نژاد در مطرح كردن شعار عدالت محورى باعث جلوگيرى از به فراموشى سپرده شدن اين شعار بسيار اساسى شد.
كسانى كه اين تهمتها( تحجر) را به دولت جديد مى زنند، رفتارشان بسيار شبيه متحجران است.(در ديدار رئيس جمهور و هيأت دولت: 8/6/84)
در صحنه بين المللى ملت و دولت ايران نسبت به گذشته از ابهت و قدرت بيشترى برخوردار شده اند.(در ديدار هزاران نفر از مردم قم: 19/10/84)
وضعيت كنونى دولت و وضع خاص رئيس جمهور و نوع برخوردى كه الان در گفتار و كردار با مردم
صورت مى‏گيرد، خيلى زمينه‏ى خوبى را به وجود آورده و مردم حقيقتاً اميدوار شده‏اند.
سفرهاى استانىِ آقاى رئيس جمهور و هيئت دولت، جزوِ كارهاى خيلى خوب
است.رفتن در ميان مردم و حرف‏ها را بى‏واسطه از زبان آنها شنيدن، خيلى در شكل بخشيدن به
انگيزه‏هاى آن كسى كه كار متوجه به اوست، تأثير دارد.
(بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامى‏ در ديدار استانداران سراسر كشور (08/12/1384 ))
البته انتقاداتی هم هست ولی با انتقام خیلی فرق میکنه
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا (38235)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۵۵:۵۰
این تاج زاده همونه که به اتهام خیانت در شمارش آرای مردم از کارش بر کنار شد؟
این باید هم اینطور حرف بزنه.
یک نفری رفته بود دستشویی و بجای آب سرد ، آب جوش روی خودش ریخت و بعد از اینکه بدنش سوخت با داد و فریاد از دستشویی بیرون آمد و داد و بیداد می کرد. مردم پرسیدند این آقا چرا اینطور می کنه؟ یک نفر که از جریان خبر داشت گفت: شما کاری نداشته باشید ، من می دونم کجاش سوخته .
حالا آقای تاج زاده ، شما من می دانم کجات سوخته که این حرفها را می زنی! (38229)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۱:۵۵
1-اگر بعد از هشت سال یکه تازی طیف اسما اصلاح طلب مردم بجای معین و کروبی به سمت احمدی نژاد میروند اولین مسئول همان اصلاح طلبان هستند و بس.
لذا هر کاری احمدی نژاد بکند(صرفا کارهای مضر و نادرست) به گردن اصلاح طلبانی است که هشت سال با بی عرضگی تمام فقط حرف زدند و تقصیر این بی عرضگی را به گردن مخالفان انداختند.
2-در اینکه احمدی نژاد و دار و دسته اش برای اداره کشور کوچک هستند شکی نیست. شخصا در جلسات و سخنرانی های این طیف و رئیس جمهور، عدم اطلاع کافی، خودبزرگ بینی و بی برنامه گی را به عینه دیده ام. شاید عده ای ندیده باشند.
3-هر گروهی نقاط ضعف و قدرت خود را دارد. اما چنین فحاشی هایی از طرف اقای تاجزاده و همزاد ایشان در طیف مقابل خانم رجبی صرفا از روی قدرت طلبی و احمق فرض کردن انهاست.
شان رهبری کشور وبزرگان انقلاب گرچه میتوان از انها انتقاد کرد، ولی فراتر از بازی های سیاسی است.
لذا از دوست عزیزمان اقای تاجزاده میخواهم به سیاست الوده کردن اب و توهین به این و ان برای پوشاندن بی عرضگیهایشان دست بردارند. برادر من دو سه روز تکیه زدن بر مسندهای دنیا ارزش بار سنگین حق الناس را ندارد. (38237)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۴۷:۴۹
وقتی هر نه روز یک بحران برای خاتمی درست می شد اصلاح طلبان چه کاری می تونستند بکنند درست اونا ضعیف کار کردن ولی الان احمدی نژاد با اینکه حمایت میشه ولی کاری نکرده که هیچ بلکه اوضاع رو بدتر کرده (38245)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۰۶:۴۱
من مطمئن هستم که شما خوب میشی!
اخه عمو کدوم رئیس جمهور رو به اندازه احمدی نژاد اینقدر تخریب کردن؟ (38266)
 
gh.gh
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۵:۵۵
طبیعیه وقتی دستتون از انواع رانتها کوتاه میشه به گفتن بیفتید وبخواین زمینه رو برای بدست اوردن قدرت وثروت دوباره مهیا کنید. (38236)
 
كريم
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۸:۵۲
من لذت مي برم وقتي مي بينم نهايت هنر سياستمداران يك كشور اين است كه در مبتذل ترين مسائل همديگر را زير سوال ببرند . آخه عموجون اگه احمدي ن‍ژاد حرف زدن بلد نبود كه اين همه آدم بهش راي نمي دادند اتفاقا حداقل كاريكه ايشان بسيار خوب از عهده آن بر مي آيند صحبت كردن ساده و صميمي با مردم است. هنري كه شمايان از آن برخوردار نيستيد و براي فهم صحبت هايتان بايد ابتدا شش تاكتاب جامعه شناسي سياسي رو حفظ كرد و بعدهم يك ديكشنري همراه داشت البته شك دارم خودتان هم بيشتر مواقع بدانيد كه دقيقا چه مي گوييد. (38241)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۴۲:۰۱
علاوه بر خوب حرف نزدن و بلد نبودن کار کردن هم بلد نیست
به نظرتون که گوجه در محله رییس جمهور ارزون حرف منطقیه ؟ قیمت مسکن و باقی اقلام روزمره که به شدت بالا رفته. (38244)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۵۰:۵۵
هر كي برا خدا كار كنه بايد منتظر اين توهين ها و تخريب ها هم باشد. اگر غير از اين باشد و مدام براش به به و چه چه كنن جاي تعجب داره. شما تو كل تاريخ يك نفر رو نشون بده كه برا خدا كار كرده باشه و تخريب نشده باشه. پس بكوب آقاي تاجزاده كه روزگار مي گذرد و سياهي به زغال مي ماند. (38246)
 
محمد رضا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۵۴:۱۰
تاجزاده باهوش تر از آن است که بعضی ها بخواهند از او آتو بگیرند. البته این صحبتهای ایشان گفتنش در یک جلسه عمومی درست نیست ولی در جلسات خصوصی از این نوع صحبتها خیلی زیاد گفته میشود. اگر جلسه خصوصی بوده الف در درج مطلب کار درستی نکرده هر چند که این صحبت های ایشان در خصوص احمدی نژاد کاملا واقعیتی است که نیاز به گفتن هم نیست تلویزیون خیلی خوب همه چیز را بیان میکند. (38247)
 
امیرمسعود
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۵:۵۵:۱۸
ما که ادعاهایمان گوش فلک را کر کرده و اقای رئیس جمهور معتقد است در ایران آزادی مطلق وجود دارد چرا هر سخنی را با انگ امریکایی و اسرائیلی و غیره منکوب می نمایید بروید و لحن رسانه ها و منتقدان آمریکایی را راجع به مسئولانشان خصوصا رئیس جمهور آمریکا بخوانید آن وقت نمی گویید در ایران ازادی مطلق وجود دارد خدا وکیلی در ایران امکان ساخت فیلمی مانند فارنهایت 911 وجو دارد عزیزان من رمز و راز مانایی تمدن غرب0 علیرغم همه ضعف ها و مشکلاتش ) تنها و تنها این است که در آمریکا هیچ کس مصون از نقد نیست و هیچ کس بواسطه اظهاراتش تحت تعقیقب قرار نمی گیرد طبیعی است چنین جامعه ای مرتب در حال خود ترمیمی است .
اما در ایران چه طور... (38248)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۱۲:۱۶
بدون اطلاع کافی قضاوت کردی وخوشحال از محضر قاضی برگشتی .تو آمریکا وغرب محور اقتصاده و لذا با برهم زنندذگان امنیت اقتصادی به شدت برخورد می شود . در ثانی با کسانی که فر هنگآمریکایی را به خطر بیندازند با آنها به شدت برخورد میشه .ماجرای کورش دیوید روکه با هشتاد نفر از یارانش زنده در آتش سوزاندند یادت هست؟ چرا با روسری وحجاب مبارزه میشه؟ آدمی مثل بوش که تقدس نداره که با فیلمساختن براش مخالفت کنند .ولی در مورد مسایل اقتصادی و امنیتی حساسیت بالایی به خرجمیدهند. (38305)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۰۲:۴۴
معلومه كه حرف زدن بلد نيست احمدي نژاد اگه حرف زدن بلد بود كه الان در مسئله هسته اي اينجا نبوديم كه ! و مثل امثال شما بدنبال اعتماد سازي بوديم يعني دقيقا همان چيزي كه دشمنان ايران ميخواهند و دقيقا همان كاري كه هشت سال انجام داديم و چيزي جز ذلت برايمان نداشت. آقايان خيلي به فكر منافع خود هستند حتي تا آنجا كه منافع مملكت نابود بشه . نميدانم چطور اسم وطن پرست به خود داده اند ! عوام فريبي كه شاخ و دم ندارد (38249)
 
اكبر
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۱۸:۲۱
سلام
تندروها همانطور كه خاتمي را به شكست كشاندند الان هم مي خواهند با حمله بد به دولت اصلاحات را كه دوباره جان گرفته است به شكست بكاشنند. بددهني سياسي در نهايت به خود بددهن بر مي گردد. (38251)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۲۹:۵۶
اقای تاجزاده عینکشان را عوض کنند برایشان بهترک است. (38253)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۳۰:۴۲
یه سر و گردن بالاتر بودن از رئیس جمهور فرانسه یعنی همون هواپیمای تشریفتی رو بهمون انداختن دیگه نه؟ (38254)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۳۵:۲۰
من اهل سیاست نیستم فقط همین قدر می دونم که احمدی نژاد هر اشتباهي كرد لااقل تو سیاست خارجی دیگه موفق بود یه خرده انصاف داشته باشیم. (38256)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۲۰:۵۷
I assume you are joking! (38270)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۳۵:۴۲
اقاي تاج زاده سلام
وقتي سخنان گهر بار حضرتعالي را خواندم خدارا شكر كردم كه به احمدي نژاد راي دادم متاسفانه باند .شماطي 16 سال بقدري مشكل و ..درست كرده ايد همه مردم از عمق جان ظهور اقا را طلب مي كنندبه نظر من همه شما بايد به جرم خيانت به خون شهدا وولايت بايد محاكمه واعدام شويدتا امثال شما يا اقاجري جرئت توههين به مقدساتي كه خون داده ايم نكنيد... (38252)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۵۴:۱۲
هیچکس به اندازه امثال تاجزاده نمی تونن با رفتارش به احمدی نژاد کمک کنه باور کنید... (38258)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۵۴:۳۴
دیگه احمدی نژاد هر چه قدر هم که در پیت باشه از خاتمی انصافا بهتره لا اقل اکتیو تر و شجاع تره... (38259)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۶:۵۹:۱۰
یه سر و گردن بالاتر بودن از رئیس جمهور فرانسه یعنی همون هواپیمای تشریفتی رو بهمون انداختن دیگه نه؟از همون هواپیمای تشریفاتی شماها دارید استفاده میکنید اگر استفاده نمیکردید که الان 5 الی 6 نفر از مسئولان نظام تا حالا با اون هواپیماها ی 27 سال قبل زنده نمیماندند تازه این هواپیمای تشریفاتی با هواپیماهایی که آقایان سوار میشوند هیچ فرقی ندارد هیچ تازه کم هم دارد زیرا هواپیمای شاه بوده است (38261)
 
مهدوي
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۰۰:۱۱
به نام خدا
ما که ادعاهایمان گوش فلک را کر کرده و اقای رئیس جمهور معتقد است در ایران آزادی مطلق وجود دارد چرا هر سخنی را با انگ امریکایی و اسرائیلی و غیره منکوب می نمایید بروید و لحن رسانه ها و منتقدان آمریکایی را راجع به مسئولانشان خصوصا رئیس جمهور آمریکا بخوانید آن وقت نمی گویید در ایران ازادی مطلق وجود دارد خدا وکیلی در ایران امکان ساخت فیلمی مانند فارنهایت 911 وجو دارد عزیزان من رمز و راز مانایی تمدن غرب0 علیرغم همه ضعف ها و مشکلاتش ) تنها و تنها این است که در آمریکا هیچ کس مصون از نقد نیست و هیچ کس بواسطه اظهاراتش تحت تعقیقب قرار نمی گیرد طبیعی است چنین جامعه ای مرتب در حال خود ترمیمی است .
اما در ایران چه طور...
آقاي امير مسعود مگر آمريكا معلم ماست كه هرآنچه آن ها كردند ما نيز بكنيم ما شيعه ي كسي هستيم كه وقتي كوفيان در پاسخ اهانت شاميان اهانت كردند ايشان را توبيخ كرد شما داريد تخم و تركه ي گاوچران هاي نژادپرست تبعيدي را با ما مقايسه مي كنيد و معلم ما مي دانيد اصلا ببينيم اين شيوه ي انتقاد در آمريكا چقدر توانسته است در شيوه ي عملكرد مسوولين آمريكايي ايجاد تغيير كند چقدر باعث شده جرج بوش مصوبات مجلس را وتو نكند به نظر من اين شيوه ي نقد در آمريكا فقط براي فريفتن مردم و تاييد ادعاي آزادي بيان است و ولا غير وگرنه اگر غير اين بود اكنون سياست آمريكا دقيقا آن چيزي بود كه مردم آمريكا به دنبالش هستند در ضمن نكند استراق سمع مكالمات خصوصي مردم هم در هم راستاي همين عدم مصونيت از نقد باشد هر چند بين نقد تا توهين از زمين تا آسمان تفاوت است همان مايل مور جز با دلايل منطقي و مستند به بوش نمي تازد !و.... همچنين نمي دانم چرا كساني كه 8 سال شعار مرگ بر ضد رييس جمهور مي دانند و مخالفان خاتمي را گروه فشار قلمداد مي كردند حالا شده اند....
و مكرو و مكرا الله و الل خير الماكرين
يا علي (38262)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۰۰:۱۵
اقاي تاج زاده سلام
وقتي سخنان گهر بار حضرتعالي را خواندم خدارا شكر كردم كه به احمدي نژاد راي دادم متاسفانه باند .شماطي 16 سال بقدري مشكل و ..درست كرده ايد همه مردم از عمق جان ظهور اقا را طلب مي كنندبه نظر من همه شما بايد به جرم خيانت به خون شهدا وولايت بايد محاكمه واعدام شويدتا امثال شما يا اقاجري جرئت توههين به مقدساتي كه خون داده ايم نكنيد...شماها هم به جرم دفاع از سعید امامی باید بالای دار بروید (38263)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۰۳:۵۱
این تاج زاده همونه که به اتهام خیانت در شمارش آرای مردم از کارش بر کنار شد؟
این باید هم اینطور حرف بزنه.
یک نفری رفته بود دستشویی و بجای آب سرد ، آب جوش روی خودش ریخت و بعد از اینکه بدنش سوخت با داد و فریاد از دستشویی بیرون آمد و داد و بیداد می کرد. مردم پرسیدند این آقا چرا اینطور می کنه؟ یک نفر که از جریان خبر داشت گفت: شما کاری نداشته باشید ، من می دونم کجاش سوخته .
حالا آقای تاج زاده ، شما من می دانم کجات سوخته که این حرفها را می زنینخیر جلوی تقلب را گرفت اون جنتی بود که تقلب کرد (38265)
 
نادر
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۱۴:۴۸

وقتي سخنان گهر بار حضرتعالي را خواندم خدارا شكر كردم كه به احمدي نژاد راي دادم متاسفانه باند .شماطي 16 سال بقدري مشكل و ..درست كرده ايد همه مردم از عمق جان ظهور اقا را طلب مي كنندبه نظر من همه شما بايد به جرم خيانت به خون شهدا وولايت بايد محاكمه واعدام شويدتا امثال شما يا اقاجري جرئت توههين به مقدساتي كه خون داده ايم نكنيد...


وقتی که چنین افراد تندرو وافراطی مثل شما طرفدار احمدی نژ|اد باشید که از هیچی خبر نادارید باید اهم احمدی نژاد به پشتوانه جمع شما- هر چند معدود- در هر مجمع جهانی که می رود به گونه ای صحبت کند که یک قطعنامه علیه ایران صادر شود. ایا اصلا خبر دارید که همین نحوه صحبت کردنهای احمدی نز|ژاد موجب اجماع جهانی علیه ایران شده. ودر هر کجای دنیا که می روی ایرانی رو به عنوان تروریست میشناسند. .
از اقتصاد حرفی نمی زنم که برید از مردم توخیابون وتاکسی و صف نون بپرسید تا جوابتون بدند. (38260)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۵۶:۳۲
کدام اجماع جهانی؟
5+1 = 6.
130 - 140 کشور غیر متعهد هم می شوند اقلیت.
بابا دمتون گرم. والا به خدا اعضای دائم شورای امنیت اجماع جهانی نیستند. (38314)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۳۴:۰۹
در مورد تروریست خواندن ایرانی ها چطور؟ مگر جز اینست که اتباع ایرانی امروز به هر کشوری که بخواهند بروند ( حتی اگر در بالاترین سطح مثل نماینده مجلس باشند) هنگام ورود رفتاری کاملا زننده وتوهین امیز با انها می شود. با اتباع کدام کشور دیگر اینچنین بر خورد می کنند؟
امروز از روسیه واروپا گرفته تا حتی در کشورهای در پیت عربی وحاشیه خلیج فارس نیز این وضعیت وجود دارد.
ایا زمان خاتمی اینگونه بود؟
ایا جزاینست که همه اینها نتیجه نحوه ولحن صحبت احمدی نژاد است؟
ایا اینکه به یک ایرانی با دید تروریست وعقب مانده دردنیا نگاه شود برای شما افتخار است ؟ (38362)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۱۵:۳۷
انتخابات مياد و رد ميشه و همه شماها روي همديگه رو مي بوسين. پس صلوات بفرستين. (38267)
 
bandeye khoda
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۷:۳۲:۳۷
az inke hanoz hastin va faryad mizanid khoshhalam
motmaen bashid ensanhaye azadeh az shoma ba khone khod hemayat mikonan
age ina bazaran hamin ham montasher she (38271)
 
سد
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۹:۱۵:۳۰
آقای عزیز شما حق ندارید به رئیس جمهور کشور توهین کنید. آزادی به معنای داشتن حق تمسخر نیست. آزادی با مسئولیت پذیری معنا می دهد.
دوست عزیز سری به سایتها و روزنامه های طرفدار دولت بزنید و تخریب گسترده و بی انصافانه و معمولا به دور از ادب را ببینید آنگاه از دیگران گله کنید (38273)
 
ابراهیم سراوکی
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۹:۱۵:۳۶
خاتمی ، نبوی، رامین، تاج زاده، مرعشی ، توکلی،عسگر اولادی، محسن رضایی، محبیان،کوهکن، این اسامی را فقط بر حسب تصادف و به عنوان نمونه می آورم. هرکدام هر تفکری که داشته باشند از هر جناح سیاسی که باشند همگی از سرمایه های ملی ایران هستند. باید شرایط مساعد بحث و گفتگو بین آنان برقرار باشد. تا مردم مستفیض شوند و هرکس بهترین نظریات را با دریافت خود بپذیرد. (38274)
 
رضا شهرنيا
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۱۹:۵۱:۵۴
جناب آقاي تاج زاده
با سلام با توجه به اينكه شما بي ادب و بي فرهنگ هستيد اما به شما توصيه مي شود فرمايش سيد الشهدا را حداقل در زندگايتان كه فكر مي كنم با وجود اينكه مدعي روشنفكري هسيتد نخوانده و نشينده ايد كه اگر شنيده بوديد در مسير ديگري از زندگاني قرار مي گرفتيد آنهم اينكه طبق فرمايش امام حسين(ع) اگر دين نداريد لااقل آزاد مرد باشيد (38276)
 
منصور
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۰:۲۳:۲۵
من كاري به اين دولت ندارم و البته مي دانم كه مديراني بسيار بي لياقت در همين دولت نيز جا خوش كرده اندو باعث ناكار امدي دولت شده اند از جمله از مشاوران نزديك رئيس جمهور محترم !
امااقاي تاج زاده را مي خواستم تذكر دهم كه شما سر خود را مثل كبك در برف كرده ايد و يادتان رفته است افتضاح مديريتي دوران شومي كه شما بدان اصلاحات لقب داده ايد؟
اقاي تاج زاده وزير ارتباطات خاتمي در دور دوم يك دزد و يك رانتخوار به معناي واقعي كلمه بود برويد پرونده دزدي و كلاهبرداري ايشان رااز كميسيون اصل 90پيگيري نماييد
اقاي تاج زاده فراموش نكنيد معاون اين وزير از خودش دزدتر بود به نام مهندس داوري نژاد كه بيش از 90 درصد كارمندانش به دزدي او معترفند
اقاي تاج زاده به ما بگوييد اقاي مرتضي حاجي بر اساس چه ويژه گي هايي برادر ديپلم و بي سوادش رامدير عامل الومينيوم اراك كرد؟ و بعد ها مدير عامل شركت معلم با گردش مالي ميليارد ها تومان در سال ؟
جز براي دزدي و چپاول ؟
پس فراموش نكنيد ملت هوشيارند و دوران بلبشو و شومي به نام اصلاح طلبي را فراموش نمي كنند
در اين دولت نيز فريبكاري را با راي خود و چوب ان خواهند زد
چپ و راست ندارد ؟
بي صداقتي چوب خواهد داشت (38279)
 
فرهاد م
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۲:۰۲:۱۵
ای کاش جناب آقای تاج زاده در مقابل زور گویان بین المللی مثل آمریکا و انگلیس اینقدر رک گو بودند . شما و تیم مورد علاقه تان چه گلی به سر این مردم زدید که حال وکیل مردم شده اید ؟ شما اقتصاد کشورهایی را با ما مقایسه می کنید که تکلیف حکومتهایشان معلوم است . چرا خودمان را گول می زنیم . وقتی سران بعضی قدرتها راحت به مردم و مسولین ما تو هین میکنند حضرتعالی کجا تشریف دارید . که حالا نگران این هستید که همین قدرتها از ما نگرانند . (38287)
 
بنده حق
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۲:۱۲:۱۷
-حق را بگویید هر چند به ضررتان باشد-.
شما جرات نکردید نظر من رو درج کنید
اونوقت چطوری ادعای صداقت می کنید؟ از چه می ترسید صحبت من را که امروز همه مردم در کوچه وخیابان می گویند.
من فقط یک سوال پرسیدم وگفتم هر کدوم از شما طرفدارای احمدی نژاد به همین یک سوال من جواب بده من می شم مخلص احمدی نژاد.
سوال من اینه: چطور در زمان خاتمی با نفت 8 دلار اون تونست کشور را با کمترین فشار به مردم اداره کنه. ولی امروز با نفت 70 دلار مردم تا مغز استخوان تحت فشار تورم( با نرخ واقعی 50درصد) قرار گرفته اند از ارزاق عمومی مثل گوشت وبرنج وحبوبات گرفته تا افزایش 2-3برابری برق وگاز وتا نرخ وحشتناک وتاریخی اجاره مسکن وقیمت خانه و...
بعبارتی در شرایطی که درامد کشور چند برابر سالهای قبل شده وضعیت اقتصادی مردم چند برابر بدتر شده! مگر غیر از اینست؟
اگر این نشانه سوء مدیریت نیست پس نشانه چیست؟
گیریم که احمدی نژاد پاک باشدودلسوز وساده زیست . و حسن نیت هم داشته باشد. اما حاصل ان برای مملکت چیست؟
مگر امریکا واسراییل چیزی جز این وضعیت ونارضایتی عمومی می خواهند؟

لطفا مرد باشید و نظر وسوال مرا درج کنید.
منتظر پاسخ طرفداران ایشان هستم.
یا حق. (38291)
 
اقوامی پناه
۱۳۸۶-۰۶-۲۳ ۲۳:۱۰:۰۱
جناب تاج زاده
هشت سال حکومت وحرافی امثال شما را دیدیم ومردم هم رضایت خود را از شماو هم حزبی هایتان را در انتخاباتهای گذشته نشان دادند !بهتر است از گذشته خودتات تبری بجویید وبا حرافی امثال شما خللی در اراده مردم بجهت انتخاب شخصیتی از جنس مردم پیش نخواهد امد. (38297)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۰۱:۰۹
نمی دونم این چه رییس جمهوریه که حرف بلد نیست بزنه ولی حرف دل مردم محروم و مستضعف وحرف مستضعفین جهان رو خوب بلده بزنه .یه جوری حرف میزنه که جلز و ولز مستکبرین عالم در میاد.ما از همین جور حرف زدن خوشمون میاد که توش صفا و معنویت و عزت دیده میشه نه اون جور حرف زدنی که بوش ازش خوشش بیاد.منکه حرفهای صمیمی احمدی نژاد رو با صد تا سخنرانی اتو کشیده هایی که ذلت خواری در برابر دشمن ازش می بارید عوض نمی کنم.رمز محبوبیت احمدی نژاد در بین ملتهای دنیا تو همین حرف زدن از موضع قدرت در برابر گردن کلفتهای دنیاست . (38303)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۰:۴۵:۱۲
به نظر من انتخاب احمدی نژاد با وجودی که شخص صادق وساده ای است برای ریاست جمهوری یک اشتباه بوده است.
به نظر من مناسبترین گزینه برای این سمت قالیباف بود.
قالیباف هم اصولگراست هم خوش تیپ هم خوش فکر هم مدبر ومودب هم خوش صحبت ومخ اقتصادی هم دارد. ضمنا از قشرمحروم جامعه هم طرفداری میکند(در 2سال گذشته در شهرداری این را نشان داده)
وفردی خلاق وروشنفکر هم می باشد.
پس اگر او رییس جمهور می شد مردم از او حمایت می کردند ووجهه بین المللی ایران هم تقویت می شد. ودر عرصه داخلی هم با خلاقیت وابتکارات خود مشکلات داخلی را حل می کرد وچون فردی معتدل در عین حال مقتدر است بر خلاف احمدی نژاد چهره ای محبوب در بین همه اقشار پیدا میکرد.
این درحالیست که هم اکنون اقدامات احمدی نژاد چه در عرصه سیاست خارجی و چه در عرصه داخلی واقتصاد باعث شده تا وی در بین اکثریت همان 17 میلیون هم جایگاه خود را به شدت از دست بدهد واگر امروز رای گیری شود فکر نمی کنم بیش از
20درصد این عده(2-3میلیون) هنوز طرفدار وی باشند. چرا که نباید فراموش کنیم عمده رای دهندگان به احمدی نژآد به خاطر شعارهای اقتصادی وی وبه امید رهایی از فقر ومحرومیت وهمچنین برای مقابله با سیاستهای سرمایه داری رفسنجانی به وی رای دادند. و درنهایت 10 تا 20 درصداز این 17میلیون با هدف بهبود وضع فرهنگی ومذهبی وسیاسی جامعه و چیزهایی از این قبیل... رای خود را به او دادند.
ولی شراط اقتصادی جامعه وفشار مضاعفی که علیرغم افزایش درامدهای نفتی طی این دو سال بر مردم وارد شده و همچنین برخی تندروی ها ...انها را اساسا از اصولگرایان مایوس ونا امید کرده _ لطفا خودمان را گول نزنیم!-
پس باز هم به نظر من تنها منجی کشور از این شرایط وفردی که همه تواناییها و ویژگیهای شخصیتی را با هم داشته باشد وبتواند محبوبیت عوام وخواص را بدست اورد کسی جز > نمی تواند باشد. (38313)
 
نکته بین
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۰۱:۵۴:۵۷
مطلب بالا انگار که یک بروشور تبلیغاتیست. ستاد انتخاباتی برادر قالیباف واقعا مخ تبلیغاتی قوی دارد از این جنجال بوجود امده
وفرصت بازدید این همه کاربر در این بحث جنجالی دارد نهایت بهره برداری تبلیغاتی را می کند. با این حساب محور تبلیغات ایشان در انتخابات اتی مشخص شد.
شرو ع فعالیت زود هنگام ستاد انتخاباتی این برادر خوش تیپ و -خوش صحبت - راتبریک می گوییم. (38464)
 
یک رزمنده
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۱۲:۴۵
به نظرمن اینکه امروز به هر دلیل مردم اعتماد خود را به احمدی نژاد از دست داده اند. واقعیتی انکار ناپذیر است که به وضوح در کوچه وخیابان مشخص است. واشتباهات احمدی نژاد هم در طی این 2سال انقدر زیاد است که جای بحث ندارد...واینکه در سفرهای استانی از احمدی نژاد استقبال می شود نمی تواندملاک باشد همین الان خاتمی هم هر جا می رود از او استقبال میشود. در چنین شرایط فوق بحرانی ( از بعد داخلی وخارجی ) و برای جلوگیری از نا امیدی مردم از نظام که زمینه ساز فروپاشی می تواند باشد بهترین اقدام -اعلام عدم صلاحیت وکفایت احمدی نژآد- وانتخاب فردی مانند قالیباف است که هم از دلسوزان ومعتمدین نظام است وهم مدیریت قوی دارد و هم وجهه مقبولی در بین مردم دارد. (38501)
 
باهر
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۵:۰۰:۵۲
اقاي تاج زاده حق ندارد به رييس جمهور افغانستان توهين كند اقاي كرزاي براي ما مهم تر ازشيراك و يا سار كوزي است (38321)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۱۲:۳۷
از سخنان هر فرد میتوان به ماهییت درونی او پی برد.
لذا با خواندن مقاله تاج زاده میتوان به قدرت تفکر و تعقل وی بیش از پیش پی برد.
کسی که افتخار را در .... میبیند.
متاسفم تاج زاده (38662)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۸:۱۹:۱۹
دوستان گفتند سياست خارجي فعال دولت.
كدام سياست:
- اينكه رييس دولت ما از افغانستان و سوريه و احتمالا ونزوئلا بيرون نميرود؟ (نمي تواند بيرون برود)
- وزير خارجه ما را در بحرين تحويل هم نمي گيرند؟
-آن رفتارهاي زننده و زشت را با زائران خانه خدا مي كنند؟
-با ساير مسافران خارج برو ما چنين و چنان رفتار مي كنند؟
- مرتب عليه ما قطعنامه صادر مي كنند؟
-پروژه هاي بسياري كه آماده بهره برداري است و ليكن نياز به برخي دستگاهها و قطعات دارد و روي زمين مي ماند؟
و ... (38324)
 
ع
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۸:۲۰:۳۶
وقتي كه آقاي رحيمي مديركل محترم ديوان محاسبات كشور ميگويد اگر قرار بود بعد از پيامبر ((ص)) پيامبر ديگري بيايد ((از زبان يك ابله سوريه‌اي))قطعا آقاي احمدي نژاد بود همه سكوت كردند .و يا ديگران گفتند در سازمان ملل هاله‌اي از نور رييس جمهور را احاطه كرده بود و عده اي نفهميدند آن نور مهتابيهاي جايگاه بود ،امروز آقاي تاجزاده اين جسارت را ميكند به منتخب 17000000 ميليون ايراني توهين نمايد برادران من هر سه اتفاق فوق را ميتوان بي عقلي و چاپلوسي و افراط و تفريط ناميد ما هميشه يا از اين طرف مي افتيم يا از آن طرف ،به بركت اين ماه مبارك خدا همه را هدايت نمايد. (38325)
 
ابوالفضل
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۸:۳۷:۴۸
کسي که اينترنت را مخلف دين بداند آيا مي تواند در اين شبکه، پايگاه شخصي داشته باشد؟ جهت اطلاع بد نيست اين آقا نشاني پايگاه شخصي ايشان را داشته باشند:
www.amiralmomenin.net (38327)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۲۴:۵۳
ظاهرا آقایان در زمان مدیریت خودشان تمامی مشکلات را حل کرده بودن .ضمنا کسی نمگوید کع با یک بی حجابی اسلام به خطر می افتد ولی مثل شما هم نباید نقش ژنرالهای ترک وضد دین را بازی کرد (38331)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۲۷:۵۰
انصافا نمی شود اسم این حرف ها را نقد گذاشت،لحن سخن بیشتر شبیه عقده گشایی است!معلوم نیست چرا در این یکی دو ماه اخیر این اصلاح طلبان اینقدر عصبانی سخن می گویند؟ بهتر است خیلی متین و با دلیل حرف بزنند. این گونه فرمایشات جناب تاج زاده و دیگر انصارشان و تاکید بر این نحو سخن گفتن ، انسان را به این یقین می رساند که این آقایان جز حرف زدن کاری بلد نیستند؛ منتها زمانی که در حکومت هستند مودبانه حرف می زنند و آن زمان که قدرت ندارند اینگونه! (38333)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۴۱:۴۵
با سلام
به نظرم ديگه دوران اصطلاحات مردم فريبانه اي چون دموكراسي، اقتدارگرايي و ... گذشته. ميدونيد از كي؟ از وقتي مدعيان اين اصطلاحات كه اوايل كارشان همش از اقتدارگرايي هاشمي و خشونت گرايي وزير اطلاعات اون و عاليجناب خاكستري و سرخ پوش و ... صحبت مي كردند يكدفعه شدند طرفدار هاشمي و اونو نماينده اصلاح طلبان دونستند. راستش ما كه زماني 2 خردادي بوديم و عاشق دموكراسي و آزادي و ... ديگه حناي اين آقايون برامون رنگي نداره. (38337)
 
دانشجو
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۴۶:۳۷
گذر زمان چيز خوبي است چون با گذر زمان :
چهره واقعي افراد و گروهها كاملا مشخص مي شود ، مثلا آدم مي فهمد در پس شعار \"ايران براي همه ايرانيان \" امثال تاج زاده چه مي گذرد يا مدعيان \" گفتگو و تحمل آراء مخالف \" تفكر واقعي شان چيست .
جالب است واقعا جالب است اينها داعيه راه امام را هم دارند و...
جالب تر از اين هم خواهد شد مطمئن باشيد ، باور كنيد گذر زمان چيز خوبي است! (38338)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۰۹:۵۱:۵۲
مشكل كشور ما اتفاقا نابلدي مسوولين درحرف زدن نيست چون خيلي هم خوب حرف ميزنند . مشكل اساسي در بد عمل كردن است. (38341)
 
شهروند
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۱۴:۲۳
باسلام
بزرگي به قدوهيكل نيست بلكه به تقوا وعقل است
اگرشماهم سعي كني متقي وباتقوا بشوي بزرگ مي شوي نه بابي تقوايي وتوهين (38346)
 
علی
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۲۱:۵۹
سخنان تاج زاده نشان می‌دهد که اینها از تاریخ عبرت نگرفته‌اند و هنوز همان افراطیها را ادامه می‌دهند و مردم ما اینها را شناخته‌اند و دائم ترکیه را مثال می‌آورند در حالیکه که در ترکیه اونهایی که لائیک ‌اند رک و راست می‌گن ولی برخی از کسانی که در داخل کشورند و در باطن لائیک و سکولارند ولی جرأت بیان حرف دل خود ندارند و دائما عقده گشایی می‌کنند. (38347)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۵۰:۰۴
سلام بر زحمتکشان نظام و انقلاب وبا تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان حقیر یک جمله بیشتر برای این به اصطلاح روشنفکر و اصلاح طلب ندارم آقای تاج زاده شما و هم دستانتون چقدر در غفلت بسر میبرید بقول خودتان در ترکیه هم فهمیدن باید به اسلام رو آورند اما شماها هنوز هم از زور خودخواهی فکر میکنید مملکت ارث باباتونه نخیر کورخوندید ملت با خدا معامله کردنند نه با شما نقاب به صورتها. (38352)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۵۲:۵۴
باسلام
رسوایان دم ازآبرومیزنند وباز به هوای قدرت طلبی دم ازنجات بشریت میزنن گویا جیب آقایان خالی گشته است. (38323)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۰:۵۷:۰۱
مديريت سايت سلام
ازاينكه تمام نظرات را منعكس مي كنيد ممنونم اما تاج زاده خيلي بي ارزش تر از ان است كه اينهممه وقت واعصاب نظر دهنده ها را خراش داده جدي نگيريد يارو يه وري زده (38354)
 
نکته بین
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۰۲:۰۶:۲۲
اولا اگر مطالب تاجزاده بی ارزش بود که این همه از این مطلب سایت بازدید نمی شد و اظهار نمی شد( فکر می کنم این همه بازدید کننده در این سایت که فقط بخاطر خوندن همین مطلب رجوع کردند کم سابقه باشه)
دوما ظاهرا این اعصاب شماست که خراش برداشته نه خوانندگان سایت. اگر نگاه کنی حداقل نیمی از اظهار نظرها در تایید همه یا بخشهایی از سخنان تا جزاده است.
ضمن اینکه تعداد اراء موافق ومخالف نظرات هم تا حدی می تونه معیار مناسبی باشه.

این طرز اظهار نظر در مورد نظرات دیگران فقط تو روزنامه کیهان و از زبان شریعتمداری شنیده میشه. (38465)
 
نوري
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۰۲:۴۸
سلام عرض شد
به نظرم تنها نكته تلخ در صحبت هاي ايشان تعرض به مرجعيت بوده است. بقيه صحبت هاي ايشان در چارچوب موازين دموكراتيك قابل بررسي است. اما در هيچ كجاي دنيا به مراجع مسلمان با اين ادبيات تعرض نمي كنند. (38355)
 
حجت
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۱۱:۰۰
کار به جائی رسیده که تحمل آقایان مدعی احترام به افکار اکثریت و رفراندوم تمام شده و به جای نقد به فحاشی و پرخشگری روی آورده اند این جناب تاج زاده که گویا خود و هم حزبی هایشان را تمام مردم ایران میداند
راستی حالا چرا مرجعیت را وارد بازیهایشان کرده اند مگر قرار نیست براساس تفکر آقایا دین از سیاست جدا باشد (38359)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۳۲:۱۰
بعضي از بي قدرتيو بعضي با قدرتمند شدن بدبخت ميشوند (38361)
 
سعيد
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۳۹:۴۳
ما اينقدر بدبخت شده ايم که هر بي دين و ايموني راحت بتواند به رئيس جمهور - مراجع تقليد و .... توهين کنند . اميدوارم مسئولين جلوي اينگونه اظهار نظرهاي احمقانه را هر چه سريعتر بگيرند . و اصلاح طلبان بدانند با اينگونه حرفها اعتماد از دست رفته خود بين مردم را نمي توانند پيدا کنند و شرايط آنها روز به روز بدتر مي شود . (38363)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۰۶:۵۳
من به احمدی نزاد رای ندادم و در ابتدا از سیاست های او خوشم نمی امد ولی بعد از گذشت دو سال مشاهده کردم که هر چه در توان دارد برای مردم بکار گرفته و اگر هم کاستی هایی داشته با تمام وجود در صدد رفع آن برآمده.
لذا از خودم مطمن هستم که دور بعد حتما بهش رای میدهم.و این بی احترامی ها رو هم محکوم میکنم.
به کوری چشم دشمنانش (38661)
 
مجید
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۴۹:۳۹
به این آقا بگویید که اولا احمدی نژاد اقلیت نیست و بیش از 17 میلیون رای دارد ثانیا ایشان باید بدانند که توهین به رئیس جمهور توهین به تمام کسانی است که به ایشان رای داده اند ثالثا آزادی به معنای تمسخر دیگران نیست و فکر می کنم مطابق قانون رئیس جمهور محترم می توانند از ایشان شکایت کنند ولی آنقدر ایشان بزرگوار هستند که به این ورشکسته های بیگانه پرست توجه نخواهند نمود رابعا تا کی ایشان و امثال ایشان می خواهند به قیم مآبی خود در قبال مردم ادامه دهند. امیدوارم روزی آگاه شوند اگرچه کسی که گرفتار شیطان شد به راحتی حرف حق را نخوهد پذیرفت. (38364)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۳:۰۱:۱۲
سلام
خدمت آقای به اصطلاح استاد دانشگاه که اینقدر دم از ادب و نزاکت میزنند. بهتره یه سری هم به سایت خانم رجبی بزنید تا از الفاظ ... ایشون هم فیض ببرید نمیدونم چرا ایشون هرچی بگه کسی جرات نمیکنه حرف بزنه ولی تا بقیه حرف میزنند صدای وااسفا به گوش میرسه. کمی هم انصاف داشته باشید. ایشون این همه به آقای رفسنجانی که خود امام اینقدر ایشون رو دوست داشتند توهین کردند هم به آقای خاتمی که منتخب 20 ملیون آدمند حالا تا یکه به آقای احمدی نژاد حرف زد همه قاطی کردند و دم از قانون و احترام به شخصیت! میزنند. واقعا به خدا عتقاد دارید؟ (38380)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۰۲:۲۹
با سند حرف بزن ناشناس
منتظرم! (38659)
 
آینه
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۵۲:۵۵
اولا باید از آقای تاج زاده تشکر کرد که جرات پیدا کردن ودر این زمان حرف حساب زدن
ثانیا همه مشارکت کنندگان در بحث خودشون میدونن حرف ایشون درسته وآقای رییس جمهور واقعا با ادب وادبیات در موقع صحبت چه میکنند والبته منطق که جای خود دارد
ثالثا با تمام احترامی که برای مراجع قایلم معتقدم در مورد اقای مکارم حرف ایشان کاملا صحیح است (38366)
 
شايگان
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۱:۵۴:۴۹
سلام
انتظار از آقاي تاجزاده و ديگر مسئولين اصلاح طلب اين است كه در فضايي آرام و به دور از تنش به انتقاد از دولت و رويه هاي مشكل دار بپردازند. از قديم گفته اند حمله بد بهترين كمك به هدف است. گسترش دامنه حملات به دولت به مرجعيت نه تنها مشكلي را حل نمي كند بلكه با توجه به بافت نسبتا مذهبي جامعه ما اثر منفي مي گذارد.

با احترام
شايگان (38368)
 
سیروس
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۰۱:۰۹
به نظر من حرف بلد نبودن بهتر است از بی ادب بودن این آقا حتی ادب اجتماعی نیز ندارد من طرفدار احمدی نژاد نیستم و خدا شاهد است که به او رای هم ندادم و رای هم به او نمی دهم ولی قدری انصاف هم خوب است مگر کشور تا حالا گل و بلبل بوده و با ایشان خراب شده والله من که نفهمیدم تفاوت این دوره با دوره های قبلی را همین بوده و اقتصاد ایران پس از انقلاب خراب و خرابتر شده .
والسلام
ناگفته نماند ... (38367)
 
احمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۳۱:۴۱
انتقاد به آقاي احمدي نژاد وارد است. اما توحين به ايشان ضعف منتقد را نشان مي دهد (38374)
 
فرزاداشرفي
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۳۴:۴۸
بنظرمن هم اينكه آقاي احمدي نژاد اصلا حرف زدن بلد نيست . كافيه به يكي از سخنراني هاش دقت كنيد\" « دشمنان خود نوری نداشتند، با چراغ زنبوری برخی حرکت کردند و هر دوشان در دره افتادند.»
يا آن سخنراني معروف در مورد انرژي هسته اي يك دختر خانم در زيزمين خونشون و قس عليهذا.. (38375)
 
حامد
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۲:۴۶:۵۸
افراد باسواد و تحصیل کرده در کشور فراوان داریم و هر کدام دارند برای رشد کشور فعالیت و به دور از هیاهو و ریا کار می کنند و به جای حرف عمل می کنند . نمی دانم چرا یک عده افراد نق نقو همچون آقای تاجزاده فقط دوست دارند حرف بزنند و آرامش جامعه را بهم بریزند. نکنه یک عده ای قراره از آب گل آلودی که ایشان در ساختن آن استادن ماهی بگیرن؟ (38378)
 
سهراب
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۳:۰۱:۵۵
وقتي متن گفته هاي آقاي تاجزاده را مي خواندم ، باور نداشتم كسي در ايران جرات داشته باشد كه اينگونه حرف بزند.ايران ما به وجود يك همچين افرادي نياز دارد.
مدتها بود كه دنبال كسي مي گشتم كه بتواند اين حرفها را بزند.
آقاي تاجزاده مطمئن باش كه حرفهاي شما طرفداران زيادي دارد.
و با جسارت كارت را ادامه بده.
تمام حرفهايي كه زده اي عين واقعت است. (38381)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۰۲:۲۳:۰۶
من هم باصحبتهای تاجزاده در مورد احمدی نژاد کاملا موافقم. ولی ایشان نباید در مورد اقای مکارم شیرازی صحبت می کردند.در اینصورت اکثر جامعه موافق صحبتهای اقای تاجزاده در مورد شخص احمدی نژآدهستند.
ضمن اینکه نمی توان اقای مکارم را نسبت به مراجع دیگر اصلا تندرو نامید.من نمی دانم چرا تاجزاده به ایشان گیر داده در حالی که مصباح بسیار تندرو تر وافراطی تر است.
.. (38466)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۸:۵۵:۵۰
ُسهراب خان
همیشه از جانب خودتون حرف بزنین.
طبق چه مرجعی میگویید که این بی حرمتی و بی ادبی و توهین طرفداران زیادی دارد

فکر کنم مردم نه تنها حاضر به توهین و بی ادبی به رئیس جمهور کشورشون نیستند حتیدر مورد دشمنشون هم چنین ابراز عقیده نمیکنن!
\"کافران همه را به کیش خود پندارند\" (38655)
 
غدير
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۴:۱۲:۲۰
الان تمام مباحث سياسي در بين مردم همين حرفها است و خوشبختانه يا متاسفانه با چاشني تند تر . تورم گراني اجاره مسكن و هزاران مشكل و نبود انتخابات سالم براي سياسيوني امثال آقاي تاج زاده كه مي خواهند در شرايط برابر و با راي مردم قدرت را به دست بگيرند و اعمال حكومت كنند مردم را به مرز انفجار رسانده با وجود نفت 88 دلاري مسئولان بايد فكري بكنند اينقدر به مردم فشار نياد كه همه چيز جايش را تماماً به نفرت و عقده گشايي بدهد (38388)
 
انصاري
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۴:۲۶:۲۱
به سلامتي باز موسوم انتخابات است و از اين گونه موارد زياد به چشم ميخورد (38389)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۴:۳۱:۵۱
توهین سلاح ادمهای حقیر است (38390)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۸:۵۰:۱۷
کاملا موافقم
دورود بر شما
\"توهین ابزار حقیران است\" (38654)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۴:۳۴:۳۸
آقايان اصلاح طلب ظاهرا خويشتنداري خود را از دست داده اند و الان ميشود چهره اصلاح طلب بدون نقاب را ديد . هشت سال عوامفريبي كردند ولي الان مردم ميدانند كه چه خائناني روزي بيت المال را با نام آزادي و مردم سالاري غارت كردند. (38391)
 
ع
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۴:۴۸:۱۱
اولا : از سايت الف بسيار سپاسگزارم كه صادقانه نظرات همه را منعكس مينمايد
ثانيا : رعايت اخلاق و ادب مخصوصا در اين ماه مبارك بسيار ضروري است
ثالثا: زمانيكه خانم رجبي كه يك آيت ا... زاده است و همسر وزير دادگستري و ظاهرا حوزوي آنقدر به صراحت به مرجعيت ((آقاي صانع)) كه شاگرد امام و مباز با طاغوت ميباشد جسارت ميكند و آب از آب تكان نميخورد آن وقت چه ايرادي ميتوان به آقاي تاجزاده كه يك سياستمدار است وارد است در حاليكه جسارت آقاي تاجزاده به آيت ا... مكارم اصلا قابل مقايسه با خانم رجبي نميباشد .
رابعا: در صداقت و ديانت آقاي احمدي نژاد هيچ شكي وجود ندارد ولي مديريتهاي آني و فاقد پشتوانه كارشناسي و اعتماد زياد به اطرافيانش و گرانيهاي سرسام آور و فشار اقتصادي خدا وكيلي 80 درصد جامعه را كلافه كرده است بعضي اوقات حس مذهبي قوي اش اصول علمي عمران را زير سوال ميبرد مثلا يك جايي گفته بود در سرزميني كه مردمان آن مومن هستند زلزله نمي آيد همين يك جمله كافي است تا آقاي تاجزاده بگويد فلاني حرف زدن بلد نيست.اگر به سوابق زلزله هاي 50 سال ايران رجوع شود از شمال(گيلان) تا شرق (طبس) و جنوب (بم) و غرب (لرستان و كرمانشاه) زلزله هاي ويرانگر داشتهايم كه ناشي از وجود گسلها بوده و وقوعشان قطعي ميباشد حالا يك دكتراي عمران اين حرف را ميزند قضاوت با خوانندگان عزيز . (38392)
 
علوی
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۵:۰۴:۰۳
جسارتا آقای تاجزاده حرفی خارج از حوزه تخصص خود زده اند و وارد حیطه ای خطرناک شده اند. ایشان می توانند از رئیس جمهور انتقاد و نه توهین کنند اما از مراجع فقط کسی در حد مراجع می تواند انتقاد کند. (38396)
 
عرشيا نايبي
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۵:۲۸:۳۲
تاج‌زاده گفته عده‌اي اقليت، فكر خود را بر اكثريت تحميل مي‌كنند و بتازگي هم آيت‌الله جنتي گفته كه از ابتداي صدر اسلام تاكنون اين اقليت بوده كه \"برحق\" بوده است.

محض اطلاع آقاي تاجزاده عرض مي‌كنم كه پيش از آقاي جنتي، خداوند در قرآن همين مطلب را فرموده است: إن تطع أكثر من في الأرض يضلوك عن سبيل‌الله. يعني اگر از اكثريت مردم پيروي كني گمراه خواهي شد.
و در جاي ديگر فرموده: أكثرهم لا يعقلون. يعني اكثريت مردم بي‌عقل هستند.
اين كه حرف جديدي نيست...!
البته اين متن آيات است. آقايان علما و مفسران بايد نظر بدهند كه داده‌اند. براي اطلاع بيشتر به تفاسير مراجعه كنيد.
اگر جمهوري اسلامي به رأي دكثريت تن داده دليل بر حقانيت آن نيست و هيچ جاي قانون اساسي و صحيفه نور و اظهارات مقامات بلندپايه كشور هم نيامده كه دموكراسي و رأي اكثريت يعني حق؛ بلكه آن را به عنوان ابزاري براي جلوگيري از تشتت جامعه و مقابله با نابودي نظام اسلامي و گزينه‌اي اضطراري در نبود ولي مطلق در عصر غيبت به كار گرفته‌ايم.
اگر اكثريت برحق باشد پس لابد اسرائيل حق است چون صهيونيست‌هاي اشغالگر كه درآن اكثريت را دارند برحق هستند.
والسلام علي من اتبع الهدی (38401)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۶:۰۴:۰۳
اگر جمهوري اسلامي به رأي دكثريت تن داده دليل بر حقانيت آن نيست و هيچ جاي قانون اساسي و صحيفه نور و اظهارات مقامات بلندپايه كشور هم نيامده كه دموكراسي و رأي اكثريت يعني حق؛ بلكه آن را به عنوان ابزاري براي جلوگيري از تشتت جامعه و مقابله با نابودي نظام اسلامي و گزينه‌اي اضطراري در نبود ولي مطلق در عصر غيبت به كار گرفته‌ا
باید توجه داشته باشید که درست است که اکثریت دلیل حق نیست اما حق هم بدون رضایت اکثریت مجاز نیست خود را تحمیل کند.
لطفا سفسطه نشود. (38408)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۸:۴۸:۳۷
جناب عرشیا
چرا آیات قران را بدون ما تاقدم و ما تاخر بیان میکنید.
چرا از یک ایه فقط سه کلمه را آن هم برای اثبات حرف خود بیان میکنین.
با این حساب از این پس ما در رفراندوم ها کسانی که کمترین رای را می آورن انتخاب کنیم چون طبق برداشت شما از ایه قران (اکثر مردم نمیفهمند)
نظر شما چیه؟ (38653)
 
حميد شهيدي
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۵:۲۹:۰۵
اينكه تاجزاده گفته: «چرا در مقايسه با كشورهايي چون تركيه، عربستان و برخي از كشورهاي منطقه از وضعيت اقتصادي بدتري برخوردار هستيم؟» بايد گفت اين به خاطر ايمان ما، شيعه بودن ما، انقلابي بودن نظام جمهوري اسلامي، پافشاري بر آرمان‌ها و استقامت بر راه امام و شهدا و مبارزه با آمريكا و رژيم صهيونيستي است.

مگر اين روايت را از پيامبر(ص) نشنيده‌ايد كه فرموده‌اند:‌ «من صح دينه و حسن عمله، اشتد بلاؤه و ذلك أن الله عزوجل لم يجعل الدنيا ثواباً لمؤمن، و لا عقوبة لكافر، و من سخف دينه و ضعف عمله قل بلاؤه، و إن البلاء أسرع إلى المؤمن التقي من المطر إلى قرار الارض.»
ترجمه: «هركس دينش درست باشد و عملش نيكو، بلايش شديدتر است و اين به خاطر آن است كه خدا دنيا را دار ثواب مؤمن و مجازات كافر قرار نداده است. هر كس دينش سخيف و عملش ضعيف باشد ، بلايش كمتر است. همانا بلا بسوي مؤمن پرهيزگار، سريع‌تر از رگبار باران بسوي زمين فرو مي‌ريزد.»
اصول كافي، جلد2، صفحه 259 (38394)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۵:۵۲:۲۴
حسرت به دل ما ماند یکی از آقایان اصلاح طلب (حالا نه تاجزاده) تو این چند سال علیه آمریکا یا استکبار حرف بزند. (38404)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۶:۵۷:۲۷
چطور میشود مرجعی که خود دارای پیگاه اینترنتی است استفاده از اینترنت را خلاف شرع بداند؟
http://www.makaremshirazi.org (38416)
 
درمانده
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۷:۱۸:۴۰
بعضیا همچین حرف می زنند که انگار آقای تاجزاده از مریخ اومده یادمون رفته این اقا همونیه که منتخب مردم در دولت بود و ناظر بر امانات . هدف دفاع نیست اما تعصب در دفاع شخص چه بهتر است که تبدیل به دفاع ملی شود. هم خاتمی رئیس جمهور بود هم احمدی نژاد الان هست اما از نظر نحوه مدیریت این کجا و ان کجا. ای کاش همه ی رئیس جمهورا مراقب اعمالشون باشند هر چند اینها هدف نظامه و یک سناریوی تعریف شده پس زیاد به جون هم نیفتیم یه روز چپ باید باشه یه روز راست (38420)
 
مهدوي
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۷:۴۷:۱۷
به نام خدا
بد نيست سايت الف براي روشن شدن خيلي چيز ها اين خبر رجانيوز را هم منتشر كند بخشي از آن از اين قرار است:
پروژه جديد افراطيون: تشنج آفريني در آستانه انتخابات
مصطفي تاج زاده در واکنش به انتشار اظهارات اخير خود در جمع اصلاح طلبان قزويني توضيحات در سايت حزب مشارکت (که توسط وي اداره مي شود) منتشر کرد که حاکي از عقب نشيني وي مي باشد.
به گزارش رجانيوز، تاج زاده در حاليکه پيش از اين از آيت الله مکارم شيرازي به عنوان مرجع تقليد اقتدارگرها نام برده بود، با تصحيح اين موضع افراطي، اين مرجع تقليد را تلويحاً اصلاح طلب خواند!: «براي مثال گفتم آيت‌الله مكارم شيرازي به آقاي هاشمي توصيه كرد نقش ميانجي بين دو جناح كشور را ايفا كند. يعني ايشان برخلاف اقتدارگراها كه در پي يكدست‌كردن حكومت و منحرف خواندن اصلاح‌طلب‌ها هستند، از آقاي هاشمي خواست بين دو جناح ميانجي‌گري كند.»
اين در حاليست که تاج زاده پيش از اين مدعي شده بود: «مكارم شيرازي مجتهد اقتدار گرايان است. مكارم شيرازي گفته است كه........
وي همچنين بخش ديگري از سخنان خود مبني بر اينکه احمدي نژاد حتي بلد نيست حرف بزند، را پس گرفت: «اينجانب معترض نحوه سخن گفتن آقاي احمدي‌نژاد نشدم زيرا به نظر من وي خوب حرف مي‌زند اگر چه بعضاً حرفِ خوب نمي‌زند و گاهي سخنان خطرناكي مي‌گويد. در آن سخنراني نيز به محتواي برخي سخنان وي انتقاد كردم و بر اين باورم كه ايراد چنين سخناني مي‌تواند مشكلات زيادي متوجه كشور و مردم كند.»
تاج زاده در سخنراني خود که سايت الف آن را منتشر کرده بود، ادعا کرده بود: «روزي كه خاتمي رئيس جمهور بود كشورهاي ديگر مي گفتتند اين رئيس جمهور زيادي شما است چرا كه همه حرفهايش از .....
يا علي (38425)
 
محسن
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۱۹:۲۲:۰۲
سلام
آقاي تاجزاده. نه شما كه بزرگتر از شما از رقباي شما و دوستان شما هم نمي تواند مراجع را براي كار سياسي استفاده كند. (38432)
 
عبدالله
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۲۱:۱۱:۵۲
1- دو صو گفته چون نیم کردار نیست
2- اگر خوب حرف زدن ملاک است پس جمشیدی مجری تلویزیون بهترین است
3- ای کاش این آقایان قدری صحیت های امام عیز را گوش دهند و قدری تامل کنند (38442)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۴ ۲۱:۴۹:۲۳
میگویند چون قافیه تنگ آید شاعر به جفنگ آید.حالا شده حال وروز تاجزاده و بقییه دوم خردادیها (38448)
 
نعمت
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۰۰:۵۹:۵۶
چه زیبا فرمود مولا علی علیه السلام که شخصیت انسان در زیر زبانش نهفته است (38458)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۰۹:۵۶:۳۸
اين آقاي تاجزاده عضو همان سازمان هفت نفره اي است كه آقاي نبوي رئيس آنجاست و ايشان كسي بود كه فرداي آنروز كه رهبري از آمريكا انتقاد كردندآقاي نبوي فرمودند ! من به آمريكا ميروم جهت مذاكره از كسي هم اجازه نميگيرم ! (38486)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۰:۴۲:۵۸
فقط لاریجانی باید برای مذاکره به امریکا برود و فقط احمدی نژاد حق نوشتن نامه به رئیس جمهور امریکا را دارد ؟ (38492)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۰:۴۶:۵۴
اگر اقتدارگرایی بد است . چرا اصولگرایان به روشهای مختلف در تلاشند که کلیه پست های مدیریتی کشور را از صدر تا ذیل در اختیار بگیرند ؟ و اگر خوب است به سخن تاج زاده چه ایرادی وارد است ؟ (38493)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۰:۴۱:۰۳
بالخره یک مرد شجاع پیدا شد که با اصولگرایان به زبان خودشان سخن بگوید . دست مریزاد . راستی راجع به اهانت حجت السلام جنتی به مرجع تقلید بزرگ شیعه آیت الله سیستانی نیز بگویید . (38491)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۸:۴۵:۵۹
اولا\" آيت الله جنتي نه حجت الاسلام . ثانيا\" در چه تاريخ و در چه مكاني آيت الله جنتي به آيت الله سيستاني توهين كردند . ثالثا\" توهين كردن و فحاشي شجاعت نمي خواهد و هر فرد بزدلي براحتي مي تواند فحاشي كند . رابعا\" آيا تا بحال سابقه داشته كه آقاي تاج زاده عليه آمريكا و اسراييل و انگليس كوچكترين موضعگيري داشته باشد ؟ (38600)
 
علی
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۲۳:۱۸
باسلام

باتشکراز انسانهائی که به رشد کشور می اندیشند چون می اندیشند پس به دنبال بهبود نواقص می باشند انهائیکه دچار تقدس مابی کاذب می باشند عامل انحراف هستند شما می توانید حتی در باره خدا نیز سوالات اساسی داشته باشد به هر حال با اشاره به گوشهائی از توصیه های امیر المومنین به مالک سخنم را پایان میدهم (منتقد ترین ارادت را به حکومت نزدیکترین به خود قرار بده تا عیوبت نمایان شود) (38502)
 
asghar
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۵:۱۶:۳۲
[lotfan begoeid Aghaye janati be kee ta hala tohin nakardeh ast (38539)
 
حسین
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۲:۳۶:۲۹
چرا سایت الف جوابيه کامل تاج‌زاده را درج نمیکند و تنها برداشت خود را می نویسد؟

-------------
الف - متن کامل توضیحات ایشان به همراه توضیح الف در ذیل خبر درج گردیده است. (38507)
 
کریم
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۲:۴۱:۲۴
سلام عرض می کنم خدمت آقای تاجزاده و بقیه دوستان.
انتقادات شما از رئیس جمهور و حتی مراجع عظام قطعا هنگامی که از موضع غیر عصبی صورت گیرد قطعا مفید خواهد بود اما چنین صحبت هایی غیر از سیاسی کاری چیزی را به ذهن نمی رساند. (38511)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۲:۴۵:۵۰
همين كه ترسيد و حرف خود را پس گرفت خود يك نعمت است اما تخريب او نتيجه عكس را داد و ما بايد تخريبات او را در ميان مردم و علما پخش كنيم تا بهره بيشتري ببريم . (38512)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۲:۵۳:۱۵
1-بيچاره خاتمي هروقت كم مي ارند مي شه اصلاح طلب، مظهر خوبي و مايه مباهات.
انگار يادشون رفته كه در سالهاي رياست جمهوري خاتمي چه برسرش كه نياوردند.
2- اين اقا چه جور اصلاح طلبي كه براش كجايي بودن مهم تر از عقايده؟
نژادپرست تر از ساركوزي پيدا نكرد!
3-درباره اقاي مكارم قبل از حرف زدن بهتره كه تحقيق كنه تا با نظرات ايشون بهتر اشنا بشه بعد هم ادم عاقل درباره چيزايي كه تخصص نداره حرف نمي زنه! (38514)
 
هموطن
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۵:۲۵:۴۵
به نظرمن اینکه امروز به هر دلیل مردم اعتماد خود را به احمدی نژاد از دست داده اند. واقعیتی انکار ناپذیر است که به وضوح در کوچه وخیابان مشخص است. واشتباهات احمدی نژاد هم در طی این 2سال انقدر زیاد است که جای بحث ندارد...واینکه در سفرهای استانی از احمدی نژاد استقبال می شود نمی تواندملاک باشد همین الان خاتمی هم هر جا می رود از او استقبال میشود. در چنین شرایط فوق بحرانی ( از بعد داخلی وخارجی ) و برای جلوگیری از نا امیدی مردم از نظام که زمینه ساز فروپاشی می تواند باشد بهترین اقدام -اعلام عدم صلاحیت وکفایت احمدی نژآد- وانتخاب فردی مانند قالیباف است که هم از دلسوزان ومعتمدین نظام است وهم مدیریت قوی دارد و هم وجهه مقبولی در بین مردم دارد.

من هم مانند این رزمنده عزیز معتقدم که در شرایط فعلی وبرای مقابله قاطع با بحرانهای پیش رو وهمچنین جلوگیری از نا امیدی مردم از نظام (که مهمترین حربه دشمن است) بهترین کار انجام یک اقدام انقلابی جسورانه وفداکارانه است و ان :استعفای احمدی نژاد یا -اعلام عدم کفایت وی - می باشد. بدین ترتیب نوعی شوک مثبت در جامعه وهمچنین در خارج از کشور ایجاد و از سویی باعث کاهش گرانی وتورم های کاذب اخیر شده(مانند ارزانی های بی سابقه در همه زمینه ها پس از قبول قطعنامه ) واز سویی در سطح جهانی موجب نوعی تغییر نگرش مثبت به ایران می گردد. مسلما طرفداران احمدی نژاد هم قبول دارند که حفظ نظام مهمتر از هر چیز دیگر است. واین هم نوعی ایثارگری می باشد.
اما اینکه فرد جایگزین وی -قالیباف - باشد یا شخص دیگری جای بحث دارد. (38541)
 
Faroq
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۶:۱۰:۲۳
1-بهتر است آقای رزمنده و آقای هموطن که احتمالا از علمای بزرگ علم اقتصاد(شاید هم دکترای آن!) هستند در مورد مکانیسم این فرمول به مردم از جمله من عامی کمی شرح دهند به قول قدیمی ها : گوزن به شقایق چه ربطی داره!
2- مگه قالیباف بده! (38560)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۸:۰۵:۰۱
من هم موافق استعفاي احمدي نژاد هستم . آخه تا كي و كجا بايد به امثال شهرام جزايري ها سختگيري شود ؟ خدمتگزاراني همچون شهرام جزايري از احمدي نژادها خيلي ضربه خورده اند . همچنين تا كي بايد عزيزان سفارت انگليس و بزرگواران آمريكا و اسراييل را رنجاند ؟ بايد احمدي نژاد كنار بكشد تا امثال كساني كه در ايتاليا با زنان لخت و عريان دست رساندند به مسند قدرت بازگردند . (38570)
 
عارف
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۵:۴۱:۴۰
كساني كه آقاي تاجزاده را از نزديك مي شناسند مي دانند كه ايشان تندتر از اين حرف ها را هم به راحتي آب خوردن مي زند. اما نكته مهم در اين است كه طرف مقابل هم چيزي كم نذاشته است. اگر قرار بر برخورد است با هر دو طرف بايد برخورد شود. (38557)
 
Lubaya
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۱۶:۰۲:۲۶
با سلام خدمت تمامی بزرگانی که در این بخش اظهار نظر کرده اند،مطالبی قابل تامل را می نگارم:
من نه دکترای عمران دارم و نه پزشکی و نه فامیل تاج زاده هستم و نه شریعت مداری نه به خاتمی رای داده ام و نه به رفسنجانی بلکه به آقای احمدی نژاد رای داده ام اما:
1- آقای خاتمی از بزرگان ایران زمین بوده اند و خواهند بود،شاید ایشان نباید رئیس جمهور می شد ولی وقتی شد 8 سال رییس جمهور همه ما بود.خدا لعنت کند کسانی را که اشک ایشان را در آوردند.
2- آقای احمدی نژاد از افراد خدمتگزار به ملت هست.هرچند که بالاخص در بعد اقتصادی کارهای اشتباه زیادی ازجانب ایشان و تیم اقتصادی او سرزده است که به همه ملت فشار وارد کرد از جمله این حقیر.چون او به دنبال تغییر ساختار اقتصادی بوده و هست و کسانی که این کار در راستای مطامع اشان نبود خواستند که حالش را بگیرند که تا حالا موفق بودند.این موضوع ربطی به توانایی یا عدم تواناییشان در حرف زدن ندارد.
3- ما در ابتدای حکومت دمکراسی هستیم و با جمهوری فرانسه قابل قیاس نیستیم ،هر چند قیاس با کشور افغانستان که یک دیکتاتور بر آن حاکم است نیز کاری احمقانه است.
4-بهتر است زمانی که نی خواهیم درسایت نظر یا پاسخ بدهیم به خود و دیگران هر چند مخالف ما باشند این نکته را همه قبول دارند چه طرفداران نظرات تند آقای تاج زاده و چه مخالفین آن.نظرات موافق نشان از هم حزبی بودن ندارند و نظرات مخالف هم از روی عناد نیست بلکه نوعی تمرین دموکراسی است.هیچ کس هم نه وکیل مدافع تاج زاده است و نه خانم رجبی.
5-بی احترامی از طرف آقای تاج زاده به رئیس جمهور مملکت قبیح است و هیچ کس برای بی احترامی ارزشی قائل نیست.دوستی از ایالات متحده مثال آورده بود،مردم امریکا به روسای جمهور انتقاد می کنند اما فحاشی نمی کنند گرچه در آنجا نیز کمابیش تند مزاجی وجود دارد.(من یک روز هم در آنجا نبوده ام اما می توان به سایتهای آنها سر زد.)
6- من فکر می کنم این وسط کارگزارانی ها سود می برند.برای آنها فرق نمی کند جناح رئیس جمهور ضعیف شود یا جناح مشارکتی ها.می گویید نه چند ماه صبر کنید.
7-آرزو داشتم (گرچه جمع اضداد محال است)کاش سیاستمداران ما بیشتر به فکر همدلی در جهت منافع ملی بودند تا دشمنی با هم.کاش نه به خاتمی توهین می شد و نه به احمدی نژاد و نه زمینه آن پیش می آمد.
التماس دعا (38559)
 
کاظم
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۲۰:۴۰:۱۳
به نظرمن اینکه امروز به هر دلیل مردم اعتماد خود را به احمدی نژاد از دست داده اند. واقعیتی انکار ناپذیر است که به وضوح در کوچه وخیابان مشخص است. واشتباهات احمدی نژاد هم در طی این 2سال انقدر زیاد است که جای بحث ندارد...واینکه در سفرهای استانی از احمدی نژاد استقبال می شود نمی تواندملاک باشد همین الان خاتمی هم هر جا می رود از او استقبال میشود. در چنین شرایط فوق بحرانی ( از بعد داخلی وخارجی ) و برای جلوگیری از نا امیدی مردم از نظام که زمینه ساز فروپاشی می تواند باشد بهترین اقدام -اعلام عدم صلاحیت وکفایت احمدی نژآد- وانتخاب فردی مانند قالیباف است که هم از دلسوزان ومعتمدین نظام است وهم مدیریت قوی دارد و هم وجهه مقبولی در بین مردم دارد.

من هم مانند این رزمنده عزیز معتقدم که در شرایط فعلی وبرای مقابله قاطع با بحرانهای پیش رو وهمچنین جلوگیری از نا امیدی مردم از نظام (که مهمترین حربه دشمن است) بهترین کار انجام یک اقدام انقلابی جسورانه وفداکارانه است و ان :استعفای احمدی نژاد یا -اعلام عدم کفایت وی - می باشد. بدین ترتیب نوعی شوک مثبت در جامعه وهمچنین در خارج از کشور ایجاد و از سویی باعث کاهش گرانی وتورم های کاذب اخیر شده(مانند ارزانی های بی سابقه در همه زمینه ها پس از قبول قطعنامه ) واز سویی در سطح جهانی موجب نوعی تغییر نگرش مثبت به ایران می گردد. مسلما طرفداران احمدی نژاد هم قبول دارند که حفظ نظام مهمتر از هر چیز دیگر است. واین هم نوعی ایثارگری می باشد.
اما اینکه فرد جایگزین وی -قالیباف - باشد یا شخص دیگری جای بحث دارد.

من هم نظرات رزمنده وهموطن را در مورد اینکه وضعیت فعلی برای رهایی از یک سو به یک شوک مثبت واز سویی نیازبه فداکاری نیروهای انقلاب دارد راکاملا قبول دارم وحتی بسیاری مطالب دیگر در تایید قضیه وجود دارد که بدلیل احتمال سوء استفاده دشمنان از بیان آن معذورم.
اما فکر میکنم بهترین گزینه در این شرایط به دلایل مختلف : محسن رضایی می باشد.
وی تجربه مدیریت 8سال جنگ را دارد. دکترای اقتصاد دارد وبسیاری از تواناییهای دیگری دارد که تاکنون در پشت پرده ودر نقش مشاور فعالیت داشته است. وی معتمد امام بوده و مورد وثوق رهبری نیز می باشد. و در عین حال که فردی کاملا مردمی می باشد ودر بحرانهای مختلف در عرصه حضور داشته قدرت بیان بالایی داشته و به اصول دیپلماسی مسلط است.وی دارای نظریه هایی در اقتصاد است که بدلایلی تا کنون سکوت کرده واز این پس می تواند با حضور در عر صه اجرایی منشاء تحولات عظیمی باشد. (38578)
 
آرش
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۱۷:۴۷:۱۱
اینکه گفتی محسنرضای 8 سال جنگ رو اداره کرد لابد خبر نداری که این رفسنجانی بودکه 8 سال بادرایت جنگ رو مدیریت کرد.
تجربه رفسنجانی با محسن رضایی قابل قیاس نیست. محسن رضایی کجا وجهه جهانی دارد؟ این رفسنجانی هست که همین الان همه دنیا بهش احترام میذارند وهنوزهرمقام و شخصیت مهمی میاد ایران سراغ رفسنجانی رو می گیره. همه می دونند که هیچکس بهتر از اون زباندیپلماسی وسیاست رو نمیدونه.
ضمنا حتی اگه اون طرفدارسرمایه داری باشه مگه دولت فعلی چی کار برای محرومین کرده ؟ رفسنجانی در بدترین شرایط سدها ونیروگاه ها رو ساخت وکارخانه ها را راه انداخت. ولی دردولت فعلی بسیاری از کارخانجات یا در معرض تعطیلی هستند یا ماههاستحقوقکارگران اونها پرداخت نشده. عزیز من اداره کشوردرایتو سیاست میخواد وگرنه کلاه اون کشور اونم ایران... تو این دنیا پس معرکه است که متاسفانه اینا احمدی نژاد - قالیباف ورضایی هیچ کدوم ندارند.
منصف باشد و واقع بین.اگه قرار باشه احمدی نژاد بره کنار- که واقعاصلاح کشور اینه - هنوز هیچ کسی قویتر از رفسنجانی برای اداره این کشور در موقعیت بحرانی وجود ندارد.88 (38626)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۲۲:۰۱:۰۹
برای کسانی که مقاسیه تاجزاده در مورد خاتمی و احمدی نژاد را متوجه نمیشوند یک نمونه می آورم جواب بدهند. خاتمی هیچ امتیازی به آمریکا نداد، فقط با لحن مودب و با فرهنگ خود کاری کرد که بزرگترین ابرقدرت دنیا بابت کودتای 28 مرداد عذرخواهی کند.
احمدی نژاد هم با لحن غیر دیپلماتیک کاری کرد که در عرض 1 سال پرونده مان را به شورای امنیت بردند.
و آن دوستی که از بکار بردن واژه شهید برای آبراهام لینکن انتقاد کردند، بدانند که شهید برای لینکن خیلی برازنده تر است که لااقل در راه آزادی کشته شده، ولی در کشور شما هواپیما کهنه است و در مجتمع سقوط میکند، سر اینکه آیا کسانی که داخل هواپیما بوده اند و کسانی که در مجتمع بوده اند شهیدند یا خیر دعواست. این تمسخر شهادت است یا حرف خاتمی؟ (38582)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۸:۳۳:۳۳
خاتمي در چند سال مسئوليت خود تمامي مراكز و فعاليتهاي هسته اي را به درخواست دوستان اروپايي (‌ و ايتاليايي ! ) تعطيل كرد . اتحاديه اروپا آنقدر پر رو شده بود كه از ايران درخواست كرد رشته هاي دانشگاهي مرتبط با فعاليتهاي هسته اي نيز تعطيل شود . همچنين در دوره خاتمي از چند مركز نظامي ايران به بهانه فعاليتهاي هسته اي بازرسي بعمل آمد . آقايان هوادار خاتمي و حزب 5 نفره و غير اسلامي مجاهدين ! قدري انصاف و شرم و حيا بد نيست . (38599)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۵ ۲۲:۳۳:۱۲
قابل توجه آقای تاجزاده و طرفدارانش:
ایشان آقای خاتمی را مایه افتخار دانسته اند!وحتما یادشان هم نرفته که آقای خاتمی در مراسم بزرگداشت حافظ در شیراز و در جمع ادیبان ایرانی وخارجی٬ شعر مشهور حافظ(مرحبا طایر فرخ...) را چنان مفتضحانه وپر اشتباه خواند که فقط مایه شرمساری ایرانیان شدو بی شک بدن حافظ هم در گور لرزید!یا ادبیات نا مناسب ایشان را در جمع دانشویان مبنی بر اخراجشان از جلسه سخنرانی که با لحنی اقتدار گرایانه وحاکی از تمنیات درونی اوست را از یاد نبرده اند!شاید هم این عضو گروه غیر اسلامی مجاهدین -که رویکردی میلیتاریستی داشته اند- مشاعرش خوب کار نمیکند!
ولی آقای تاجزاده!ما که هم عقلمان خوب کار میکند وهم تاریخ برایمان روشنگری کرده٬میدانیم که شماها پیشینه تان از نظر ایدئولوزیکی با ارتش ترکیه قرابت دارد وبی ربط نیست از این حرفها بزنید. (38583)
 
Behzad
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۰:۳۵:۵۲
عجبا كه سيد اصلاحات 8 سال خون جگر خورد و توفان توهين را تحمل كرد ولي الان حرف حق از سر درد تاجزاده عزيز اينچنين آتش بر خرمن بي ملاحظه كاران زده. تاجزاده شير مادرت حلالت. (38588)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۱۷:۵۲:۳۴
دوست عزيز! فراموش نكن كه سيداصلاحات! توسط همين امثال تاج زاده بارها تخريب شد و به او لقب شاه سلطان حسين داده شد و تهديد شد كه از قطار اصلاحات پياده خواهد شد . اگر اصلاحات ضربه خورد توسط اين عناصر تندرو و افراطي مثل تاج زاده بود . (38627)
 
حجت
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۴:۴۵:۴۰
آقای تاج زاده توهین به مراجع بد است هم آنانی که به که به آقایان سیتانی ,صانعی توهین کرده اند کاره بدی کرده اند هم شما در ضمن فکر نمی کنم که شما اصلا در حدی باشید که از مراجع ایراد بگیرید و ایشان را نقد کنیددر ضمن توهین شما به رئیس جمهور دفعه اولتان نبوده است که این گونه ماست مالی می کنید لابد به این فرموده امام اعتقاد دارید که فرمودند\"میزان رای ملت است\"در حال حاضر رای مردم با آقای احمدی نژاد است پس من به همان روش که مخالفان خاتمی را توصیه به ساکت شدن می کردید شما را توصیه به ساکت شدن می کنم (38593)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۵:۵۲:۱۰
خاتمی جرات نداشت و کشور را اداره نمی کرد که . فقط حرف می زد تا 8 سالش تموم بشه . سهمیه بندی بنزین - انرژی هسته ای و.... در افتادن با این همه قدرت های جهان بر سر انرژی هسته ای از افتخارات دکتر هست که امام هم همیشه بر روی این تکیه می کرد .

من نمی دونم این همه که آقای احمدی نژاد میاد تو صدا و سیما چرا کم نمیاره . آخه شما که می گین حرف زدن بلد نیست .

انصاف رو یه کم رعایت کنید . (38594)
 
sadegh.sm
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۷:۴۵:۴۹
جواب حرفهای مفت تاجزاده رو تو وبلاگم دادم...
http://pavaraghi.ir/?p=13 (38596)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۹:۱۵:۱۸
به نام خدا:يك روز بني صدرگفت رياست جمهوري(يعني رياست برمردم شريف ايران)براي من افتخار نيست امروز اقاي تاج زاده ميگويند رياست جمهوري همچون اقاي خاتمي براي مردم ايران زياد است(نقل قول) .اين صحبت ازلسان هركس خارج شدتوهين بزرگي برملت شريف ايران تلقي ميشود.از انجائيكه امام خميني فرمودند من خدمت گزاراين ملت هستم ونمونه اين ملت در صدر اسلام هم نبود.خوبه ازاقاي تاج زاده سئوال شود ايا مطالب گفته شده درسخنراني شمابهر دليلي كه باشد ارزش انرا دارد؟...
ماهرگزباورنميكنيم اقاي خاتمي خوداين مطلب راقبول داشته باشندالبته مااين سئوال را ازاين بزرگوار داريم ومنتظر جواب هستيم. ممكن است دشمننان هرمطلبي را عليه ملت شريف ايران ازروي عصبانيت عنوان كنندماچرادر جهت پيشبرد نظرخودمان به ان گفته هاي باطل وغرض الود استناد كنيم.اگراحساس شما((جناب اقاي تاج زاده)) بر اينست كه طريق حق رابر گزيده ايد پس به ريسمان حق چنگ بزنيم درغير اينصورت مابه راهي هدايت خواهيم شد كه دشمننان براي ماترسيم كرده اند. (38603)
 
سيد
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۰۹:۲۵:۳۱
همين كه ايشان معني عبارت\"زمين زير پاي مومن نميلرزد \"را نمي فهمد و برداشت هاي سياسي ميكند ،نشان از عمق اسلام شناسي ،درايت و هوش سرشار ايشان است ،خواهش مي كنم اذيتشان نكنيد چون ميترسم دوباره شروع به بد و بي راه به قرآن و اسلام و امام حسين و ...بكند(چون اگر كمي مطالعه كرده باشند در بيشتر مواقع حق با اقليت بوده است).اصلا چطور است مدينه فاضله اسلام را تركيه و پيامبر اين مدينه را آتاتورك اعلام كنيم ،فقط نمي دانم آقاي تاجزاده چه مي شود ،كشيش ،مفتي ،... (38605)
 
احمدی
۱۳۸۶-۰۶-۲۶ ۲۲:۵۴:۵۰
با سلام خدمت خوانندگان گرامی، گردانندگان سایت الف و آقای تاج زاده
من به عنوان کسی که در آن جلسه حاضر بودم ازشما دو سوال دارم:
1- آیا می توان نه یک خط و دو خط بلکه سخنانی دو ساعته را به کسی نسبت داد در حالیکه نگفته باشد؟
2- وقتی شما سخنان خود را به فاصله کمتر از سه روز تکذیب می کنید چطور امیدوار باشیم به وعده های انتخاباتی خود در طول چهار سال پایبند خواهید ماند؟
من در این لحظه سوگند یاد می کنم اگر شما جرات پذیرش مسوولیت سخنانی را که گفته اید را داشته باشید آنوقت من هم جرات خواهم یافت به شما رای بدهم.
با تشکر- قزوین
امضاء:کسی که از نزدیک حرفهای شما و خنده های حاضران که ناشی از استهزاء برخی بود، را شنید. (38632)
 
اشکان
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۰۵:۲۰:۲۱
آقا ، جون من از بالا تا پایین این بحث رو خودتون یه بار دیگه بخونید ! ببینید چه راحت به همدیگه و به سیاستمدارای کشور بدوبیراه می گید ! تهمت ، افترا ، فحش!فرقی نمی کنه خاتمی باشه یا احمدی نژاد . من نمی خواستم از اول که نظر دادم جوابی بدم ولی به خدا که خندم گرفت ! به من آقایون گفتن طرفدار احمدی نژادم ! آقایون فضلا ! بنده در دور اول انتخابات به آقای معین و در دور دوم انتخابات به آقای رفسنجانی رای دادم . نیازی به اثباتشم به کسی ندارم ! اما ! عزیزان ! شما که انقدر به هم بد و بیراه می گین ، چطوری انتظار دارین که مملکت پیشرفت کنه !؟ گرونی هست ؟ بله موافقم . احمدی نژاد اشتباهاتی داشته ؟ بله موافقم . خاتمی هم اشتباهاتی داشته ؟ اونم درست . آقا مگه ما معصومیم ؟! دو تا نکته مهمن . اول اینکه زمان خاتمی با همه خوبیا و بدیاش گذشته . پس هم اونایی که تو دولت جدید و هم مردم مدام بد وبیراه بارش می کنن ، صرفآ وقت مملکت رو هدر می دن . دوم اینکه ، آقا بهر حال احمدی نژاد رییس جمهور این مملکت هست . من نمی فهمم ! آخه تو آمریکاشم به رییس جمهورشون توهین نمی کنن ! بله ، انتقاد تا دلتون بخواد می کنن ! شمام میتونی انتقاد کن ! آخه اینکه بگی رییس جمهور حرف زدن بلد نیست که نشد انتقاد ! بگو گرونی هست ، بگو بیکاری هست ، ....اینا می شن انتقاد . بعدشم راهکار بده . همش نشین بگو اینجوریه اونجوریه ! به خدا ستمه ! چه اونایی که پشت سر خاتمی حرف می زنن ، چه اونایی که پشت سر احمدی نژاد حرف می زنن ! بدبختی مملکت ما اینه که مردم به جای اینکه متحد باشن همش تو سر همدیگه می زنن!شما برو ببین آمریکا با همه اختلافات بین دموکراتها و جمهوری خواه ها ، سر مسایل کلان مملکت عمرآ اگه با هم اختلافی داشته باشن ! فقط سر نحوه اجرا اختلاف دارن نه سر اصول ! ولی ما سر همون اصولم اختلاف داریم ! (38644)
 
شهاب
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۱۰:۰۲:۲۸
آقاي تاج زاده شما و رييس جمهورتان فقط حرف زدن بلديد. هشت سال هم به زور حرف زدن قدرت داشتيد. اما همانطور كه مي‌بينيد آقاي احمدي نژاد به جاي حرف زدنهاي بي اساس با تلاش‌هاي خودشان به مردم و جامعه خدمت مي‌كنند. آنهايي كه كمترين مقداري از كار اجرايي سر در نمي‌آورند به سخنراني‌هاي انچناني‌شان بپردازند. (38672)
 
سعيد
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۱۲:۰۷:۳۵
اولاً توهين كردن فقط از آدمهايي بر مياد كه حرفي براي گفتن و عملي براي انجام دادن ندارند
ثانياً دوست داشتم زمان ناپلئون بودي تا به شما ياد ميداد كه قد كوتاه و بلند نماد هيچ چيز نمي تواند باشد
ثالثاً وقتي رييس جمهور محبوب شما با اين آزاديهاي بيش از حد فساد را داخل مملكت اشاعه مي داد شما كجا بوديد؟
رابعاً شما كي كار درست و حسابي براي اين مملكت انجام داديد كه حالا اينهمه حرف نادرست غلط غلوط مي زني
تازه اگه بحث اين حرفها باشه بنده از جنابعالي بهتر سخنراني مي كنم (38699)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۷ ۱۷:۰۰:۲۰
به نظر بنده گروهكي كه در خارج كشور منتسب به منافقين هستند را از زماني كه خارج شدند و علنا رو درروي ملت و دولت ايستادند ديگر نبايد منافق ناميد . منافق كساني هستند كه در داخل نان اين ملت را مي خورند و دم از دوستي مي زنند ولي باطنا چشم به دست دشمنان قسم خورده ي اين ملت دارند و قبله شان امريكاست . (38751)
 
ايراني
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۱:۲۱:۰۹
اين كلمه حق است كه از آن اراده باطل ميشود منافق آن كسي است كه در پس ظاهر موجه از بيت المال سوئ استفاده ميكند شركت المكاسب راه مي اندازد در هر صورت پست ومقام بالا دارد و..... (38789)
 
روزگاردیده
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۰۷:۲۸
این ترفند جدید اصلاح طلبان است چرا؟
چونکه دیگر در بین مردم جایگاهی ندارند وانتخابات مجلس هم در راه است باید نامی از انان در جامعه اورده شود یک به سر کله هم می زنند این یکی او را متهم می کند تا از یاد هانروند روزی با حرفهای دروغ که امروز در روزنامه ها چاپ می کنند علیه شخصیتها بزرگ کشور (38797)
 
روزگاردیده
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۳:۵۲
هنوز قضیه قتلهای زنجیره ای وحادثه کوی دانشگاه-واقعه جاسوسان یهودی- واقعه 18 تیر که از افتخارات سیاست های یا از ساختمانهای مجلل وزیر راه تان وعدم پاسخگویی به مشکلات وسفرهای خارجی پر هزینه بدون ثمرومجالس پر هزینه ماشینها انچنانی وادعاهای بی پایه اساس
بروید شما با هوچی بازی وداد وفریاد به حکومت رسیدید هر چند اینقدر رو دارید دوباره ان کارها رابکنید (38798)
 
يه بنده خدا !
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۴:۰۸
با سلام . در نظرات به واقعة تيرماه كذايي برخوردم و عرض مي‌شود كه از آقاي تاج‌زاده با آن همتي كه بر ايجاد و راهبري آن واقعة دردناك از خود بروز دادند ، انتظار ديگري مي‌توان داشت ؟ ثانياً تعدادي رئيس جمهور آمدند و رفتند و هر يك به فراخور توانايي و درك خود از اوضاع و همچنين اوضاع جاري ، اموري را انجام دادند و رفتند ، لذا جاي تعجب نخواهد بود كه همانگونه كه عملكرد آقاي خاتمي را تحمل كرديم ، نحوة ديكته نوشتن آقاي احمدي نژاد را هم ببينيم و در پايان غلط گيري كرده و امتيازش را مشخص كنيم . مسلماً در اين مملكت تا تغيير بنيادين مديريتي رخ ندهد هر كس رئيس جمهور شود وضعيت همين است كه مي‌بينيم . يك روز خائنين و نون به نرخ روز خوران مشاركت و اصلاحات چوب تنبيه هر چه مدير غير دوم خردادي است را بي مهابا مي‌زنند ، امروز هم طرفداران آقاي احمدي نژاد چوب هر چه مدير دوم خردادي است را مي‌زند . غافل از اينكه هم در بين دوم خرداديها و هم اصولگرايان مديران خوش فكر ، با ذوق ، مدبر ، متخصص و متعهد يافت مي‌شوند كه عدم استفاده از آنها ظلم بزرگي بر نظام مقدس جمهوري اسلامي است . به هر حال كاري از دست هيچكس بر نمي‌آيد و فقط بايد نشست و نظاره كرد ... (38799)
 
روزگاردیده
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۵:۰۳
بقول پیر اصلاحات شما عده ای ورشکسته هستید که دور هم جمع شده اید اگر دوباره انتخاب شوید همان کارهای گذشته تکرار می کنید (38800)
 
روزگاردیده
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۱۹:۲۱
اقای تاج زاده درسخنان شما درباره رهبری صحبت کرده بودید
1- رهبری در سخنرانی از آقای احمدی نژاد حمایت واز برنامه ایشان وپیشرفت های خیلی خوب حاصله دفاع کرده اند
2- اگر حمایت رهبری از این رئیس جمهور بی ادعا نبود دو حزب کارگزاران واصلاحات از خجالت مردم بر می امدید واین رئیس جمهور زحمت کش کنار رجایی ها وباهنر ها وبهشتی ها می فرستادید (38802)
 
جوان ایرانی
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۴:۲۸
واقعا اقای تاج زاده راست می گویند تااین اقایان بودند مشکل نبود بیکاری نبود مسکن گران نیود خواربار گران نبود گرانی نبود دشمنان جرات نداشتند به ما نگاه کنند مردم راضی بودند بهشت بود خدا این احمدی نژاد چی کار کنه همین اومد بکدفعه همه بیکار شدند گرانی شد دشمنان قلدر شدند مسکن گران شد وای هر چه زودتر این برادران اسمانی اصلاحات را دوبراه برسان (38804)
 
۱۳۸۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۶:۵۹
ادم بی منطق توهین می کند
بابا اینها رو اعتنا نکنید وکسی رو تحویل نمی گیرند عقدهای می شود وپا در کفش بزرگان می کند که من هم بلدم به بزرگان توهین کنم (38805)
 
۱۳۸۶-۰۶-۳۱ ۱۶:۰۵:۵۷
عجبا : واقعا به حافظ و خیام توهین کردن عیبه من با دوستمون موافقم.

راستی شما سیاست مداران و روشن فکران محترم چرا فقط یک جنبه قضیه رومی بینید . دوستان عزیز در کجای دنیا حزبی این چنین قدرمند است که تلویزیون . ارتش نه یکی چند تا و بزرگترین بنگاه های اقتصادی و صاحب بسیار چیز های دیگه یی باشه ؟ شما اگر در روز یه خورده وقت بزارید و یه برنامه که از صدا و سیما پخش می شه رو ببینید متوجه می شین که چه کسی بی منطق است و توهین میکند ... (39060)
 
OGGY
۱۳۸۶-۰۷-۲۱ ۰۱:۰۹:۵۲
از احمدی نژاد حمایت میکنید به نظرتون کجا تونسته حرف درست بزنه که اوضاع مملکت بهتر بشه هان؟
هر وقت حرف زد اوضاع بر مردم بیچاره سختتر شد
راستی اون 30 میلیاردی که زمان شهردار بودنش تو شهرداری پیچونده شد چی شد؟
پیدا شد به ما هم بگین
...
my ID:
soul_0098
نظراتونو اونجا میشنوم
زنده باد آزادی و انسانیت بدون قید و شرط (40963)
 
-
۱۳۸۶-۰۹-۲۷ ۱۸:۴۰:۱۸
به نام خدا
اگر حرف از آزادي مي زنيد آزادي از نظر شما به چه معناست همون بي بند باري همون آزادي بياني كه مي گين ميخواين كشور رو به گند به كشونين همون بد حجابي توي خيابون حالا كه يه نفر پيدا شذه دلش واسه ي ايران مي سو زه چرا اينقدر بد وبي را پشت سرش مي گين به جاي اينكه همه دست در دست هم بديم ايرانو آباد كنيم افتاديم پرت و پلا گفتن پشت سر هم شما نبايد آزادي بخوايين بلكه بايد آزادگي بخوايين اگه منظورتون از آزادي بد حجابي كه ميگين كسي كه بد حجاب باش با فرهنگ پس بدونين حيوانات از ما با فرهنگتراند پاسخ شما يي كه گفتين زنده باد آزادي واانسانيت بي قيد وشرط
فقط يادتون با شهدين مكا اسلام وما همه مسلمانيم هر وقت معني مسلمانيت و فهميدين اون وقت اظهار نظر كنين (46670)
 
علی اصغر چهره گشا
۱۳۸۶-۰۸-۰۳ ۲۲:۳۱:۵۸
آقای محترم شما خود راشیعه می دانیو احادیث و روایایات رتهم ازمن بهتر خبر داری و می دانی که مجتهدین و مراحع تقلید جانشینان حضرت مهدی در دوران غیبت هستند چرا به حضرت آیتا... مکارم شیرازی که حرف حق را میزنند شما توهین می کنید شما اگر خوب عمل می کردید مرم شما دوست میداشتند وبه شما رای می دادند چرا به ریئس جموری که واقعا زحمت برای ملت می کشد توهین می کنید شما اول خودتان را اصلاح کنید بعد حرف بزنید ما هرچی می کشیم از دست امثال شما افراد بی منطق می کشیم جیف پست ومقام برای تو (42144)
 
علیرضا
۱۳۸۶-۰۸-۰۳ ۲۲:۴۲:۱۹
باسلام.واقعا از شما آقای محترم هیچ چیز بغید نیست شما هم آوای آغاجری ها وامثال آنان هستید در کمال پررویی وبی ادبی تشریف دارید شما عمرو عاص های و مروان های زمانید (42146)
 
فرهادمحمدپور بیبالانی
۱۳۸۶-۰۸-۰۹ ۰۹:۴۸:۱۸
بسمه تعالی
باسلام وعرض ارادت خدمت تمامی عزیزان
بیایید به جای تخریب وبازی احزاب همانند اول انقلاب دست در دست هم گذاشته ودر فکر تیماروتقویت قشر ضعیف وتقویت
بنیان جامعه ایران اسلامیمان بپردازیم.
بیایید حالا که به حول وقوت الهی بدین جایگاه از ترقی وقدرت
درداخل وخارج از کشور رسیده ایم مواظب گلوگاه های مرزی کشورمان باشیم تا بدین سبب جامعه جوانمان رااز هر حربه ای
محفوظ مصون نماییم
بیایید به فرمان رهبرعزیز وبزرگوارمان در باب انسجام واتحاد ملی
گوش فرادهیم واز بازیهای دسته وحزب وگروه دست برداریم مگه
نه این است که دلمان برای حفظ انقلاب وآرمانهای امام (قد...)
وشهدای گلگونکفنمان وتمامیت ارضی ایران اسلامیمان در
جوش وخروش است ؟ پس چرا توهین وتهمت وزبان تند ورکیک........تاریخ کهن مادرمان ایران پهناورراکم وبیش همه مان از خواهران وبرادران مطالعه کرده ایم وباید از پیروزیها وعلل
آن وشکستها وعلل آن درس بگیریم .

خداوند منان به تمامی دلسوسازان وخدنتگذاران صدیق این انقلاب ومرز وبوم اسلامی توفیق وسعدت دنیا وآخرت عطا فرماید (42684)
 
ش
۱۳۸۶-۰۹-۰۱ ۲۳:۴۹:۳۴
لطفا از کار اصلی که خدمت به مردم است غافل نشوید خدمت در امور فرهنگ- آموزش-بهداشت-مسکن-و تعالی انسانها
آقایان و رجالیون سیاسی که در هر دوره از دولت و حزبتون خود و خانواده تون مرفه شدید این حرفها چاره حل مشکلات مردم نیست عمل کنید (44422)
 
برزین رخ افروز
۱۳۸۶-۱۱-۰۴ ۱۹:۴۰:۲۲
البته انتقاد باید طوری باشد که دشمن شاد نباشد ولی سیاست این دولت اشکالاتی هم دارد اما تخریب خوب نیست (49180)
 
۱۳۸۷-۰۱-۰۷ ۱۳:۳۵:۳۵
من خودم به احمدی نژاد رای ندادم ولی الان به خاطر شجاعتش به ایشان راییییییییییییییییییییییی میدهم (55002)
 
غزل
۱۳۸۷-۰۲-۲۰ ۲۲:۵۶:۱۵
و من خيلي خوشحالم كه بهترين راي زندگيما به آقاي دكتر احمدي نژاد دادم براشون از درگاه خداوند متعال صبر در برابر بدخواهان ؟ و استواري در خط و مشي آرزومندم (61942)
 
۱۳۸۷-۰۸-۳۰ ۲۰:۰۳:۰۳
چگونه است اینقدر نادانیم ونظراتمان از دیدهوسها و عقده های جاه طلبانه ناشی میشود.ابزار نیکویی هستیم یا وسیله نشر بدیها.مرکبی برای سوار شدن یا مسافری در تلاش برای رسیدن.ایا ... (92958)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته