نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507956
خودکشی دسته جمعی اشرار پس از دستگیری در لرستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
اعضای باند اشرار لرستان پس از ملاقات با خانواده هایشان با خوردن قرص‌هایی به صورت گروهی دست به خودکشی زدند.

اعضای باند اشرار لرستان که پس از ماه‌ها فرار از سوی پلیس غافلگیر و دستگیر شدند پس از ملاقات با خانواده هایشان با خوردن قرص‌هایی به صورت گروهی دست به خودکشی زدند.

سردار قنبری فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: سردسته این باند از 7 اسفند 93 به اتهام قتل تحت تعقیب بود. اعضای باند هم برای فراری دادن یک زندانی نقشه کشیده بودند که ناکام ماندند.

سپس مخفیگاه این باند در کرج شناسایی شد. آنها در کرج نیز از یک طلافروشی سرقت کرده، خودرویی را دزدیده و پس از شهادت یک افسر پلیس به خرم آباد گریخته بودند.

سرانجام اعضای باند تبهکاران در عملیاتی غافلگیرانه به دام افتادند. این افراد پس از دستگیری خواستار دیدار با خانواده هایشان شدند. این درحالی بود که آنها قبل از دستگیری قرص خورده بودند که دوتن ازآنها جان سپرده و دو تن دیگر نیز با تلاش پزشکان نجات یافتند. بررسی‌ها نشان داد اعضای این باند که 21 تا 26 ساله هستند، هفت مورد سرقت مسلحانه درپرونده داشته‌اند.
منبع: رکنا
 
کلمات کلیدی : خودکشی دسته جمعی ،اشرار ،دستگیری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۲:۱۸:۱۳
جهنم (4544026) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۱۰:۲۵
تکذیب شد. (4544155) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.