توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402150
شکست حمله تروریست های جبهه النصره به ارتش سوریه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۱
حمله گروه تروریستی جبهه النصره به ارتش سوریه در شمال لاذقیه با شکست مواجه شد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از تلویزیون العالم ،یگان های ارتش سوریه حمله تروریست های جبهه النصره در شمال لاذقیه را ناکام گذاشتند.
 
نیروهای ارتش سوریه مواضع تروریست های مسلح موسوم به جبهه النصره را در مناطق الناجیه و البدامه هدف قرار داده و شماری از تروریست ها را به هلاکت رساندند و تجهیزات آنان را منهدم کردند.
 
نیروهای ارتش سوریه همچنین در عملیاتی دیگر خطوط اصلی امداد رسانی تروریست های جبهه النصره مستقر در الکبانی واقع در شمال لاذقیه تا اطراف حماه و ادلب را قطع کردند.
 
علی علی، گزارشگر العالم در حومه شمال شرقی لاذقیه در این باره گفت: حومه شمالی لاذقیه شاهد درگیری های سنگینی بود. ارتش سوریه تجمعات و تجهیزات گروه تروریستی موسوم به جبهه النصره را در البدامه و الناجیه هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از تروریست ها به هلاکت رسیده و خودروهای زرهی و تجهیزات نظامی آنان که برخی از آنها مجهز به تیر بارهای سنگین و متوسط بود از بین رفتند.
 
سرهنگ وفیق نصور مدیر رسانه ای ارتش سوریه در منطقه ساحلی در این باره گفت: بالاخره تروریست ها به شمال و شمال شرق لاذقیه پناه بردند و در این منطقه حمله ای غافلگیر کننده به نیروهای ارتش سوریه وارد کردند. آنان از روستای الکبانه و اطراف آن و حومه ادلب و حماه به مواضع نیروهای سوری در شهرک های کنسبا و تله الرشا و بلندی های موجود در این منطقه حمله کردند.
علی علی در ادامه گفت: ارتش سوریه پس از آن با استفاده از نیروهای هوایی و توپخانه ای خطوط امداد رسانی تروریست های مسلح در محور عطیره را که شریان اصلی امداد رسانی افراد مسلح مستقر در الکبانی تا حومه حماه و ادلب بود مورد هدف قرار دادند. 
 
سرهنگ وفیق نصور در ادامه اظهارات خود تاکید کرد: اما نیروهای ارتش سوریه که امکان چنین حمله ای را از طرف گروه های تروریستی می دادند و آماده آن بودند وارد درگیری های شدیدی با تروریست ها در این منطقه شدند و خسارت های سنگینی به نیروها و تجهیزات آنان در محور شمالی لاذقیه وارد کردند.
 
گزارشگر العالم افزود: عملیات نظامی ارتش سوریه در حومه لاذقیه عرصه را بر تروریست ها تنگ تر و تنگ تر کرد به گونه ای که به حضور آنان در این منطقه پایان داد و خطوط امداد رسانی تروریست ها به خصوص جاده هایی که به مرزهای ترکیه منتهی می شد را مسدود کردند.
 
 
کلمات کلیدی : جبهه النصره + ارتش سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.