توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470696
گذاشتن پست بدون اپلیکیشن اینستاگرام امکان‌ پذیر شد
بخش دانش و فناوری الف 20اردیبهشت96
گذاشتن پست بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام یکی از قابلیت‌هایی است که کاربران همیشه منتظر اضافه شدن آن بوده‌اند. از این پس این قابلیت را می‌توان در مرورگرهای موبایل دید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
به گزارش زومیت، آیفون 7 با ضمانت نامه اصلی پکیج آزمون بین المللی CCNA آمادگی ورود به بازار کاراینستاگرام نیز به‌مانند کمپانی مادرش یعنی فیسبوک، اقداماتی برای ساده‌تر کردن دسترسی به سرویس‌هایش در برنامه دارد. از این پس کاربران قابلیت ویژه‌ای در وب‌سایت موبایل Instagram.com تجربه خواهند کرد. به لطف این قابلیت، کاربران موبایل بدون نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام قادر به اشتراک‌گذاری تصاویر خواهند بود. این اقدام اینستاگرام به‌منظور دسترسی ساده‌‌تر مناطق محروم از اینترنت پرسرعت به این سرویس صورت گرفته است. پس از معرفی قابلیت دسترسی آفلاین که برای کاربران اندروید معرفی شد، این دومین حرکت هوشمندانه‌ی اینستاگرام برای پیوستن به باشگاه کاربران میلیاردی است. فیسبوک نیز از مدت‌ها قبل با Facebook lite و Messenger Lite در تلاش برای جذب کاربرانی با وضعیت نامطلوب اینترنت است.کاربران وب موبایل از این پس می‌توانند به فیدها و پروفایل‌ها دسترسی داشته باشند. کاربران همچنین قادر به جستجو و یافتن پست‌ها در تب Explore خواهند بود. ناگفته نماند که قابلیت گذاشتن پست هنوز برای کاربران مرورگرهای کامپیوترهای شخصی امکا‌ن‌پذیر نیست. با وجود این‌که هنوز دسترسی به پیام‌های دایرکت و قابلیت استوری امکان‌پذیر نیست؛ ولی امکان گذاشتن پست هم قدم بزرگ و امیدوارکننده‌ای از سوی اینستاگرام به شمار می‌آید. سخنگوی اینستاگرام هدف از اضافه کردن این قابلیت را بهبود تجربه اینستاگرام روی دستگاه‌ها و اینترنت‌های ضعیف عنوان کرده است.
 
کلمات کلیدی : اینستاگرام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.