توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400099
فروزنده: اصولگرایان نیز مانند احمدی نژاد از صحبت های رهبری تبعیت می‌کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
سخنگوی جمعیت ایثارگران در خصوص توصیه مقام معظم رهبری به پرهیز از ایجاد فضای دوقطبی در انتخابات پیش رو، اظهار کرد: اصولگرایان نیز مانند آقای احمدی نژاد از این صحبت ها تبعیت می‌کنند چرا که خطاب رهبری عام است.

به گزارش ایسنا، لطف الله فروزنده در گفت‌وگویی، گفت : یکی از عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران وحدت و انسجام موجود در کشور از ابتدای انقلاب است که محور این وحدت، اسلام و ولی فقیه بوده و اگر ما امروز جایگاه ویژه ای در دنیا داشته و در معادلات بین‌المللی یکی از امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شویم به دلیل همین امنیت پایدار است.

وی با بیان اینکه این امنیت ناشی از وحدت و انسجام موجود در کشور است تصریح کرد: مقام معظم رهبری که در حقیقت دیده بان نظام هستند و از وضعیت نظام در مقابل خطرات مراقبت می‌کنند،   با هوشمندی این تذکر را به همه دادند که جامعه نباید به سمت دو قطبی شدن برود.

معاون پارلمانی دولت محمود احمدی نژاد خاطر نشان کرد: در سال ۸۸ نیز عده ای جامعه را به سمت دو قطبی شدن بردند که کشور در آن زمان آسیب جدی دید. طبیعتا همه کسانی که نظام را دوست داشته و به آن اعتقاد دارند، باید تلاش کنند فضای جامعه دو قطبی نشود ضمن اینکه باید رقابت وجود داشته باشد.

فروزنده با تاکید بر حفظ اصول اصلی نظام  توسط همه فعالان و شخصیت های سیاسی افزود: اگر قرار است رقابتی در حوزه انتخابات صورت بگیرد باید بر سر روش ها باشد و همه شخصیت ها و جریانات سیاسی باید برای حل مشکلات و معضلات راه حل و روش‌های خود را ارائه دهند، این وظیفه اصلی همه ماست.

این فعال سیاسی یادآور شد:  اصول گرایان نیز از صحبت های مقام معظم رهبری مانند  آقای احمدی نژاد تبعیت می‌کنند و تمام تلاششان این است که در راستای وحدت و انسجام جلو روند و انتظار از همه اقشار و جناح های سیاسی نیز تبعیت از خط مشی رهبری است.

وی افزود:‌درست است یک نامه خطاب به آقای احمدی نژاد نوشته شده است ، اما خطاب مقام معظم رهبری عام است و هر کس فضا را به سمت دو قطبی شدن ببرد به کشور آسیب می رساند.

سخنگوی جمعیت ایثارگران تصریح کرد: جمعیت ایثارگران نیز معتقد به وحدت است و تمام تلاش خود را می‌کند تا این وحد محقق شود. طبیعتا اگر گزینه و نظری برای انتخابات داشته باشد معتقد است باید در چارچوب وحدت مطرح شود تا جایگاه اصلی خود را پیدا کند.

فروزنده با بیان اینکه ما جریان انقلابی اصولگرا معتقد به وحدت هستیم گفت:‌ البته جمعیت ایثارگران تاکید دارد که  نیاز امروز جامعه، نیاز به گفتمان تغییر انقلابی است و باید به دنبال تیم و فردی در دولت آینده باشیم که ساده زیست ولایتمدار، با برنامه و معتقد به اقتصاد مقاومتی است، اما در برخی موارد می بینیم ارزش ها زائل شده است.

وی اظهار کرد: به طور مثال در همین بحث فیش های نجومی می بینیم که تازه می خواهند حقوق های بیست میلیون به بالا را بررسی کنند در حالیکه کسی هم که بیست میلیون گرفته خلاف کرده و طبق قانون حداکثر حقوق یک نفر باید حدود هفت میلیون باشد. این نشان می‌دهد روحیه اشرافی گری حاکم شده و برخی دنبال منافع خود هستند، بنابراین برای برچیده شدن چنین مسائلی نیاز به رویکرد انقلابی داریم.

سخنگوی جمعیت ایثارگران هم‌چنین در خصوص برنامه اصولگرایان در انتخابات پیش رو و تاکید بر تبعیت از جامعتین توسط اصولگرایان تصریح کرد: من این جمله را نشنیده ام اما آنچه جمعیت ایثارگران دنبال می‌کند این است که به نظریات روحانیت انقلابی و ولایتمدار توجه داشته و معتقد است پاسدار اصلی انقلاب روحانیت هستند.

فروزنده در پایان تاکید کرد:‌ طبیعتا گفتمان انقلابی ما نیز در همان چارچوب دنبال می‌شود و در مسیر معیارهای مقام معظم رهبری حرکت می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+نهی رهبر انقلاب+انتخابات ۹۶+درس خارج فقه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.