توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360698
برخی رسانه ها کسانی را انقلابی معرفی می کنند که نه درانقلاب و نه در جنگ،لحظه ای حضور نداشته اند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی نوشت:

یک رسانه مستقل و دلسوز در رابطه با "انقلابی‌ماندن"، در یک واکاوی سی‌و‌اند ساله، به دنبال آن است که پس از حدود ۴ دهه، چه کسی انقلابی است و اصولا با کدامیک از معیارهای متداول می‌توان مرز بین انقلابی و غیرانقلابی را تعیین کرد؟

آن هم در روزگاری که تناقضات بسیاری حداقل در رابطه با مصادیق و چهره‌های انقلابی در ذهن نسل جوان مطرح است، نسلی که حاشیه‌نشینی و انزوای کسانی را می‌بیند که در همه اسناد به جا مانده از انقلاب و سال‌های آغازین آن، صحنه‌گردانان اصلی و در صدر همه انقلابیون بوده‌اند ولی امروز دیگر جایی ندارند و متهم به انحراف هستند و دلیل عقل‌پسندی نیز برای این مدعا ارائه نمی‌گردد .

در مقابل چهره‌های ناشناسی را شاهد هستند که حداقل از سال ۵۵ تا ۵۷ یعنی سال پیروزی انقلاب، نشانی از آنان نیست نه یک عکس با امام و یاران او نه یک نشانه از حضور در حوادث تاریخی سال‌های ۵۸ و ۵۹ و از همه مهم‌تر دریغ از یک علامت همراهی با مردم در قبال تهاجم وحشیانه رژیم بعث عراق ولی در مقابل امروزه آن‌ها را در همه صحنه‌ها حاضر و ناظر و مدعی شماره یک انقلابی‌گری می‌بیند!
 
کلمات کلیدی : انقلابی گری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.