توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414490
طیبی مجدداً رئیس جهاد دانشگاهی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از انتخاب دوباره حمیدرضا طیبی به عنوان ریاست جهاد دانشگاهی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

به گزارش تسنیم، محمدرضا مخبر دزفولی با اشاره به مصوبات هفتصد و هشتاد و هشتمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجه الاسلام و المسلمین حسن روحانی اظهار داشت: دستور اول این جلسه به موضوع گزارش اقدامات وزارت بهداشت در خصوص اجرایی سازی سند آمایش آموزش عالی در حوزه سلامت اختصاص داشت.

وی با اشاره به برخی از اجزای این سند مبنی بر تشکیل مناطق آمایشی، مأموریت محور کردن دانشگاه‌ها و مستندسازی و سامان‌دهی اقدامات گفت: در جلسه بر استفاده از یک الگوی آمایش سرزمینی در حوزه وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تأکید شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه افزود: پرهیز از موازی‌کاری و تأکید بر آموزش‌های اخلاق حرفه‌ای پزشکی، در کنار آموزش‌های تخصصی و علمی از دیگر محورهای مورد تأکید در جلسه بود.

مخبردزفولی در ادامه با اشاره به بررسی سند ملی معماری شهرسازی اسلامی و ایرانی در ادامه مباحث جلسه گذشته گفت: گزارش عملکرد شهرداری تهران در حوزه معماری و شهرسازی، توسط شهردار تهران ارائه و اعضا نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان کردند.

وی تصریح کرد: "اسناد و تکالیف قانونی دستگاه ها در موضوع شهرسازی"، "اقدامات شهرداری تهران در ساماندهی منظر شهری " و همچنین نیازهای این حوزه از اهم محورهای گزارش ارائه شده بود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: به دلیل نیاز به ادامه بحث در جلسه بعدی، مقرر شد مباحث با حضور شهردار تهران و معاونت شهرسازی وزارت راه و شهرسازی پیگیری شود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان از انتخاب مجدد دکتر طیبی به عنوان ریاست جهاد دانشگاهی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
 
کلمات کلیدی : حمیدرضا طیبی + جهاد دانشگاهی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.