توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451598
محدودیت تازه برای پرسپولیس و تراکتورسازی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
طبق قانون جدید فدراسیون فوتبال ایران باشگاه‌ های بدهکار در کمیته انضباطی فیفا، حق عقد قرارداد جدید با بازیکنان و مربیان خارجی را ندارند.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  بعد از محرومیت استقلال و تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالات به دلیل تعلل در پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خود این بار فدراسیون فوتبال طرح جدیدی را مصوب کرده که می‌تواند از ورود بازیکنان خارجی تیم‌های ایرانی جلوگیری کند.

به موجب این قانون، تیم‌هایی که در کمیته انضباطی فیفا، پرونده‌ای از سال‌های گذشته مبنی بر پرداخت نشدن حق و حقوق بازیکنان و مربیان خارجی خود داشته باشند، تا زمانی که این مطالبات تسویه نشود، نمی‌توانند بازیکن و مربی خارجی دیگری را جذب کنند.

در حال‌ حاضر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از برجسته ترین تیم‌های بدهکار در فیفا هستند که حق و حقوق بازیکنان و مربیان سابق خود را نداده‌اند و با این قانون نمی‌توانند بازیکن و مربی خارجی جذب کنند. البته تا چندی پیش استقلال هم دز زمره این تیم ها بود، اما این باشگاه با پرداخت مطالبات بود، این پرونده ها را مختومه کرده است.

باید دید فدراسیون فوتبال چقدر در اجرای این طرح موفق ظاهر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه تراکتورسازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.