توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443191
دستگیری عامل تیراندازی در کرمانشاه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۲
با کار اطلاعاتی و تلاش مأموران انتظامی شهرستان، فردی که با تیراندازی در شهرک سجادیه باعث بر هم زدن امنیت عمومی و تخریب خودروی یکی از شهروندان شده بود، در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به تیراندازی در یکی از شهرک های کرمانشاه که منجر به ایجاد رعب وحشت و همچنین تخریب خودروی یکی از شهروندان شده بود، رسیدگی به موضوع به صورت ویزه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ "رضا شیرزادی" افزود: بر همین اساس بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری 18 سجادیه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند و اظهارات شکات را مبنی بر اینکه به خودروی آنها حین حرکت از سوی سه سرنشین یک دستگاه خودروی پراید، تیراندازی شده است، اخذ کردند.

وی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و سرنخ های به دست آمده، عوامل انتظامی در مدت کمتر از 30 دقیقه خودروی متهمان را که در کوچه های اطراف حین فرار مشاهده و با اقدامات پلیسی آن را متوقف و یکی از عاملان تیراندازی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به کار اطلاعاتی و پیگیری شبانه روزی برای دستگیری سایر عاملان تیراندازی، در پایان گفت: متهم به بزه ارتکابی خود معترف و انگیزه تیر اندازی را اختلافات شخصی عنوان کرده است، لذا پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی ، تیراندازی در کرمانشاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.