نظر منتشر شده
۳۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293099
شکایت حسام نواب صفوی از مجری «۱ Farsi»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۰
حسام نواب صفوی بازیگر سینما با انتشار پستی در اینستاگرام خود، نسبت به توهین مجری فارسی وان به مردم ایران واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شبکه فارسی وان که به دلیل سریال های سخیف و ضدفرهنگی خود در کشور سازنده اش حق پخش ندارد، پا را فراتر گذاشته و در برنامه خود بطور مستقیم به مردم ایران توهین می کند.

سینا ولی الله مجری یکی از برنامه های شبکه فارسی وان در برنامه «چند شنبه با سینا» با حالتی بیشرمانه با تعریف لطیفه ای به مردم ایران توهین کرده است.

نواب صفوی در ادامه از تسلیم شکایت خود به دستگاه قضا درباره توهین این مجری خبر داد.

وی در اینستاگرام خود نوشت: " خواستم سكوت كنم ولي ديدم اينجا سكوت به منزله خيانت است ...مردم با غيرت ايران: آيا وضع ما طوري شده كه يك نفر از دبي از يك شبكه بطور كاملا ما را كره خر خطاب كند؟ و ما ساكت بنشينيم كجاست آن غيرت ايراني كه كسي در دنيا جرئت نداشت راجع به ما حرف بزند ؟

حتي دشمنان كشور ما هم اينطور جرئت نداشتند تا به امروز مردم غيور ايران را كره خر خطاب كنند آيا اسم اين شوخيست؟؟؟؟؟ما همان ملتي هستيم كه سالها جنگيديم و اجازه تعدي و تجاوز به خاك كشور را نداديم .اگر مردان سرزمين من اراده كنند تو و امثال تو به خاك خواهند افتاد. دوستت را صدا زدي و گفتي كره خر و٢٣ نفر برگشتند و اين آمار بالايي مي باشد.

كدام ايرانيست كه تو را ببينند و جواب تو را ندهد؟؟از دادستان محترم كشور تقاضا ميكنم با توجه به توهين صريح وي به مردم كشور و شكايتي كه توسط مردم طرح خواهد شد و توسط اينجانب تسليم دستگاه قضايي خواهد شد تقاضاي انتقال وي به دادگاه ايران و محاكمه وي را دارم . و از مردم با غيرت كشورم ميخواهم از هويت خود در فضاي مجازي عليه وي اقدام نمايند و اين درس عبرتي باشد براي كسي كه مردم خود را .....خطاب ميكند."
 
دوست
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۰۱:۵۸
فک می کنم این شکایت بیشتر به شایعه پیشنهاد بازی این آقا در نقش الویس داره که بارها و بارها توسط ایشون مطرح شده.....
و در برنامه چند شنبه به طور کامل بهش پرداخته شد و حتی با کارگردان فیلم صحبت شد و هر گونه احتمال این نقش رد شد ... حتی انتشار عکس ایشون بر وری جلد هالیوود.... ما تو یک جزیره زندگی نمی کنیم آقای صفوی دنیا همه حرکات ما رو می بینه... (3166164) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۴-۰۹-۰۷ ۱۶:۲۷:۱۶
میهن پرستیشون قابل ستایشه اما حرفاشون در حد واندازه وکیل دادگستری نیست فقط موج سواری تازه یادگرفتن باسه خوشون تبلیغ میکنن / حقوقدانان عزیز میدونن که اولاٌ اگه اونا تابعیت خارجی داشته باشن به هیچ وجه دولتشون اونارو به ایران نمیده چون در عرصه بین المللی اعتبارشون زیر سوال میره که چرا شهروند خودشون به کشور دیگه تحویل دادند که قضییه خاوری هم از این نوعه دوماٌ اگه اونا تابعیت خارجی هم نداشته باشند بایستی با اونا ما تفاهم نامه استرداد مجرمین داشته باشیم که بتونیم برگردونیم / فقط در مورد برخی جرایم خاص مثل قاچاق انسان و... میشه از کشور اونا هم پیگیری کرد (3353168) (alef-13)
 
بیننده
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۲۵:۱۰
آقای نواب صفوی آیا به خاطر این عصبانی نیستی که تو این برنامه دروغ شمارو در مورد شباهتت به اسطوره بازیگرای آمریکایی رو کرد؟
آیا از این عصبانی نیستی که نشون دا هیچ جایی شما مقام شباهت به بروس ویلیس نگرفتی و دروغ می گی؟
آیا ازین ناراحت نیستی که با کارگردان فیلم زندگینامه بروس ویلیس صحبت کرد و این کارگردان حتی شمارو نمی شناخت ولی شما گفته بودی تو تلویزیون استانی که بهت پیشنهاد بازی داده؟
دست از ریا برداریم (3166212) (alef-13)
 
سام
۱۳۹۴-۰۷-۲۶ ۰۹:۱۳:۴۸
منظورت از بروس ویلیس، الویس پریسلیه؟ (3267090) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۲۵:۳۰
مجری مورد نظر هم ایرانی است وبی ادبی را از خودمان یاد گرفته وخیلی سخت نگیرواحساساتی نشو چون برخی از مردم عزیز خودمان بدتر از این به هموطنان اهانت میکنند وجوانان بی ادب مملکتمان در پیاده روها که با هم راه میرونندوبا هم مزاح وشوخی میکنند حرفها واهانت هاوفحاشی هایی میکنند که زن وبچه هایی در کنار انها عبور میکنند ویا در فروشگاهی برای خرید توقف ویا پشت ویترین مغازه ای ایستاده اند از خجالت اب میشوند ویا در فرهنگ رانندگی کشورمان فحاشی های ناموسی وبی تربیتی شنیده میشود که زجر اور است وهیچکس فکری به حال این قضییه نمیکند ودر اکثر وقتها به زد وخورد های شدید واسیبهای جدی منجر میشود اخیرا هم وزیر صنعت در پی کمپینک نخریدن خودرو مردم مملکت ضد انقلاب و...توصیف کرد که همانند بی ادبی مجری کذایی میباشد (3166214) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۲۶:۵۷
"كجاست آن غيرت ايراني كه كسي در دنيا جرئت نداشت راجع به ما حرف بزند ؟"کدوم غبرت داداش شما تو این خیابونا غیرت میبینی ملت همه فقط تماشاچی جولان هرزگی نوامیسشان هستند. ملتی که نسبت به نوامیسش چنین دهشتناک در عالم بی تفاوتی و بی رگی سیر میکند باید منتظر فجایع عظیمی باشد . نمیدونم چرا همه خوابند شاید امواج ماهواره ها همه را در خواب فرو برده. خدایا چرا کسی کاری نمیکند. کجا هستند مدعیان و متولیان فرهنگ ؟؟؟ (3166219) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۳۰:۲۸
بسیار عالی - این هم یک روش برای مطرح شدن و در رسانه ها بودن است -

آخه اقای حسام - شما که وکیل هم هستین نمی دونین که برای جرم توهین استرداد مجرم انجام می شود ؟؟ (3166227) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۷:۱۹
برادر حسام.آفرین به غیرت و وطن دوستی و ایمان تو.از اینکه همدانشگاهی من بودی افتخار میکنم... (3166539) (alef-13)
 
حسني زاده
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۴۵:۵۱
همه مردم ايران .هركس بشنود واكنش مناسب نشان ندهد ايراني نيست (3166591) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۹:۵۸:۱۲
مشکل از شماست که از شبکه فاسد و ضد انقلاب فارسی1 انتظار کلاس اخلاق دارید.... (3166296) (alef-3)
 
سهیلا
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۸:۳۵
بزرگترین مشکل ما برای ارتقا فرهنگ عمومی مردم ما نداشتن جنبه است.کافیست مثلا دوربین مخفی های خارجی رو اگه بخوان توی ایران بگیرین حتما خون و خونریزی میشه حتی یه دوستی دوربین مخفی توی ایران تولید می کنن فقط با هنرپیشه ها می گیرند.چون با مردم عادی نمی توننهر کی حرف میزنه یه عده به خودشون می گیرن و جبهه می گیرن... (3166393) (alef-3)
 
چه کسی توهین می کند ؟
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۰:۵۹:۳۹
من آن برنامه را دیدم!
اول اینکه چنین لفظی در آن به کار برده نشد!
دوم اینکه این شما هستید که باید پاسخگو باشید! نه ایشان!
شما به دروغ مدعی هستید که قرار است شخصیت الویس پریسلی را ایفای نقش نمایید! و بارها هم این ادعا را تکرار نمودید! ایشان هم با سند و مدرک دروغتان را معلوم کرده اند! البته نه یک بار! که چندین بار! اما این شما هستید که از رو نمی روید!
مدعی شدید در این فیلم ظاهر می شوید و با شما مکاتباتی صورت گرفته! ایشان هم با کارگردان فیلم تماس گرفتند و ایشان هم فرمودند که فعلاً هیچ انتخابی ندارند و اگر داشته باشند! قطعاً یک آمریکایی خواهند بود! آخر مردم حسابی! این ادعای شما مثل این است که ما نقش شجریان را بدهیم یک خارجی بازی کند! مگر می شود؟
بعد هم مدعی شدید در فستیوال هفته ی الویس پریسلی جزء 3 نفر برتر انتخاب شده اید که باز هم ایشان به سایت این برنامه رفتند و تا سال 2009 !! اسمی از شما در نفرات برتر وجود نداشت!

و باز مدعی شدید عکس شما روی مجله ی هالیوود ریپورتر هم رفته ! که باز ایشان عکس چندین دوره از صفحه ی روی جلد این مجله را نمایش دادند! که باز هم شما در آن حضور نداشتید !
حال بفرمائید چه کسی در حال توهین به ملت است ؟! آنکه دروغ می گوید؟ یا آنکه دروغش را برملا می سازد ؟! (3166443) (alef-13)
 
مهسا
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۰۰:۴۶
البته ایشون دلشون از شوخیهای سینا ولی الله با خودشون درباره مساله بازی در نقش الویس پریسلی خونه احتمالاً!! (3166450) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۰۸:۵۲
اقا سینا چن وقت پیش مقایسه حسام با الویس پریسلی رو به سخره گرفت حالا اقا حسام از این در ! میخاد جبران کنه!! (3166471) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۲۲:۴۳
موضوع از اونجا شروع شده که حسام نواب صفوی کلی ادعا در مورد شباهتش به یک خواننده آمریکایی و پیشنهادات آمریکایی ها و انتشار عکسش بر روی جلد مجلات آمریکایی و..... منتشر کرده بود که سینا ولی الله ثابت کرد تمام این ادعاها دروغ بوده!!! اما حسام نواب صفوی که کاملا در این موضوع درمانده شده، موضوعی رو مطرح کرده که یک جوک بود و به هیچ وجه خطاب به ایرانیها و ایران نبود. الف جان عدالت نیست که اصل ماجرا رو منتشر نکنی.ممنون. (3166520) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۸:۱۸
پای مردم رو به این دعواهای خاله زنکی خودتان باز نکنید. آبها که ازآسیاب بیفتد خود تو با کله میری تو همون تلویزیون شیرین کاری میکنی... برو عمو... کاروزندگی داریم! (3166575) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۲:۴۵:۰۵
ما که از ایشون شکایتی نداریم
از طرف مردم حرف نزنید . (3166740) (alef-3)
 
maha
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۱۸:۴۰:۵۱
شکایت داریم خوبشم داریم شمالطف کن ازطرف مردم حرف نزن جانم (3175657) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۵:۱۸:۲۶
خوب دروغ نگو كه مسخره نشي (3167124) (alef-3)
 
علي
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۵:۴۸:۵۵
باسلام
تشكرازاقاي حسام نواب صفوي درخصوص شكايت شما بايد عرض كنم شما

ابتدابايدمشخص كنيد كه روبروي70مليون ايراني دروغ گفته ايد ياراست آنهم دررسانه ملي
حالااقاي ولي اله اگرتوهيني كرده كه من نميدانم بوده يا نبوده؟! دريك شوتلوزيوني با حداكثر سيصدهزارنفربيننده بوده
شما بايد اعلام كنيد بامستندات كه براي بازي درفيلم الويس ازشما دعوت شده ويك نقطه ضعف بزرگ هم دررسانه ملي بوده كه مجري به اساني ادعاي شمارا پذيرفته وحتي بهت زده شده؟

ممنون ازپيگيري شما (3167195) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۱۶:۰۴:۰۴
حسام جان حالا چرا تو هی می خوای خودتو شبیه یکی دیگه درست کنی؟ بابا زشته مرد .خودت باش و این حرفای خاله زنکی رو به مردم ربط نده عمو (3167230) (alef-3)
 
عطیه
۱۳۹۴-۰۶-۱۶ ۱۲:۳۳:۴۵
اینکه حسام با الویس شباهت داره شکی درش نیست اما اینکه حسام بخواد خ.دشو مضحکه خاص و عام کنه خیلی بده...اونم برای ایرونی جماعت (3169429) (alef-3)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۳:۱۰:۵۱
بسیار عالی.افرین به غیرت تو مرد ایرانی خدا پشت و پناهت برادر حسام (3172453) (alef-3)
 
سمانه
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۳:۱۲:۴۱
بسیار عالی.افرین به این جرات و واکنش (3172460) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۶:۵۹:۱۲
قیافه اش که شبیه الویس نیست، مگه اینکه عینک دودی بزنه معلوم نشه.
با دماغ عملی و کلی ژست مصنوعی شده بازیگر، فکر کرده هنرپیشه شده.
اصلا اینا هیچی میرفت بازی میکرد بعد حرفشو میزد.
دوستای منم خیلی وقتها بهم پشنهاد میدن جای خیلی از شخصیت های معروف بازی کنم، ولی چه فایده کیه که نقشو بهم بده... به اینم یکی همینجوری پیشنهاد داده، نه کمپانی وارنر...
فکر کنم این از اون آدمهاس که صبح تا شب جلوی آینه خودشو نگاه میکنه و در نقش یکی دیگه تصور میکنه، شنیده بودیم برای بازی کردن یه نقش باید شخصیتو حس کرد، اما انگار این زیادی رفته تو حس و بلد نیست چطوری ازش دربیاد.. (3173015) (alef-13)
 
منصور
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۷:۲۶:۱۴
ببخشید من یه سوال از آقای صفوی دارم .میخواستم بدون مگه ایشون تو خونه ماهواره دارن که این بر نامه رو دیدن و اگر احیانا خدای نکرده دارن چطور توقع دارن که مردم بشینن فیلمها و سریالهای مزخرف ایرانی مثل فیلم عروس فراری (نسخه کاملا کپی شده همسفر) رو ببینن. و چرا وقتی با امثال شما مصاحبه میشه همه از فرهنگ اصیل ایرانی حرف می زنید. (3173071) (alef-13)
 
مونا
۱۳۹۴-۰۶-۲۰ ۰۹:۲۱:۱۷
حرف حق تلخه بازدوبندوبده بستون اومدین بازیگرشدین حق این واون روخوردیدبعدواسه فیلمای دوزاری دستمزدای انچنانی میگیریدمعلومه پررومیشیددروغهای بزرگ میبافید خیالبافی میکنیدیکی هم میادتوروتون میزنه دروغاتون روبه تریش قباتون برمیخوره بس که پرروشدیدمردم قبولتون ندارن یه عده پشت صحنه نگهتون داشتن مردم دارن تحملتون میکنن ودیگه کم کم نگاتون نمی کنن بازیگرای الکی ایرانی (3178400) (alef-13)
 
الهه
۱۳۹۴-۰۶-۲۳ ۱۲:۳۷:۵۲
آقای نواب صفوی ... شما ما رو دقیقا یاد رییس جمهور سابق می اندازی که مدام فرافکنی می کرد... چیه داداش بهت برخورده دروغتو 70 میلیون جمعیت متوجه شدند... می خوای حواس ملتو از دروغ مسخره ات پرت کنی؟ ؟؟ شکایت از آقای سینا ولی الله توسط همه مردم ایران اونم به وکالت شما؟؟؟ این همه غرور رو از کجا آوردی؟ باعث تاسفه... یه هنرمند مدام کارش فریب مردم باشه بعد هم جنبه شوخی و طنزش هم تا این حد پایین باشه.... اتفاقا ما به این جوکش کلی هم خندیدیم ... با گفتن کره خر کسی کره خر نمی شود مگر اینکه درک و فهمش را در حد همان پایین بیاورد (3186488) (alef-13)
 
نواب صفوی
۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۱۱:۳۶:۳۷
با سلام
آقا حسام شما خیلی الویس رو دوس داری؟
دوس داری جاش بازی کنی؟
شرمنده قیافه تو به ایشون نمی خوره
باور کن نمی خوره
حالا هی کج بخند و ژست الویسی بگیر (3191739) (alef-13)
 
کورش
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۰۶:۱۰:۴۱
سلام آقا حسام
شکایت از طرف هفتاد و چند میلیون ایرانی؟! از کی؟ از سینا ول الله؟! از فارسی 1؟!
آخه برادر من، مگه شما وکیل مردم ایرانی که می‌خوای از طرف اونا شکایت کنی؟!
موفق باشی، برو خودت شکایت کن... ما که کلی پای اون برنامه خندیدیم و واسه دیگران به اشتراکم گذاشتیم... اما اکثر دوستان گفتن: ما خودمون اون برنامه رو همون موقع دیدیم. خیلیا هم گفتن که بعداً ضبظ شده‌شو دیدن...
برو آقا جون، برو تا دیر نشده شکایت کن، ولی فکر نکنم با این کارا راحت از افسردگی دربیای.
شاد باشی... امیدوارم.
(کورش از ایران) (3235769) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۴-۰۹-۰۴ ۱۲:۴۶:۰۹
آهای اونایی که الان دارید از سینا حمایت میکنید ، مگه یادتون رفته همین چند روز پیش فیتیله ای ها رو که بیست و چند سال زحمت کشیده بودن واسه بچه هامون به فحش کشیدین ؟!
حالا میاید از سینا که اونور آبه و همچین توهینی رو میکنه دفاع میکنید ؟!! :-| (3345983) (alef-13)
 
نازی
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۳:۰۰:۱۹
اقای نواب صفوی می دانم که می دانی چقدر راحت می توان اذهان مردم را از یک سو به سمت دیگر سوق داد . چرا از بین این همه هنرمند و هزاران بیننده شما کاسه داغتر از آش شده ای ؟ چرا وقتی یکی از مسئولین به ملت توهین می کند جرات ندارید حرفی بزنید؟بگذار مردم با یک برنامه طنز اخر هفته حالی بکنند و کمی بخندند . امثال مهران مدیری و فتیله های بیچاره را که منزوی شده اند تو را به خدا دست از سر این ملت بردارید و برای جبران کنف شدن خودت پای غیرت ملی و مردم را وسط نکشید . نمی دانم چرا اینجور مواقع ملت غیور هستیم و وقتی کمپین می شود بی غیرتیم و وقتی به خیابان می اییم یک مشت لاابالی . چند شخصیتیم خودمون خبر نداریم . این مجری قصدش ساخت یک برنامه طنز و جای ایراد هم دارد مثل تمام برنامه ها . خودت بیشتر از این خراب نکن (3362667) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۳ ۲۰:۴۱:۵۳
خواهش ميكنم زياد سخت نگيريد براى معروف شدن دنبال مسير ديگه اى باشيد ،اين راهش نيست ،شما بهتره كه از اينجا شروع كنيد براى رسيدن به اون طرف وقت زياده،مثل اينكه پرونده براى رسيدگى كم دارى (3364852) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.