توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428891
خودداری کلینتون از ذکر نام ترامپ در پیام پایان سالش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲
هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات پیشین آمریکا طی پیامی به مناسبت سال نو، بدون اینکه یک بار نام دونالد ترامپ، رقیب جمهوری‌خواهش را بیاورد، از حامیان خود بار دیگر تشکر کرد.

 به نوشته روزنامه دیلی میل، هیلاری کلینتون با انتشار پستی بر روی صفحه فیس بوک خود اظهار کرد که به کمپین و مردمی که به او رای دادند، افتخار می‌کند.

به گزارش ایسنا، کلینتون در ادامه این پیام نوشته است: پیش از پایان امسال می‌خواهم بار دیگر از حمایت شما در کمپین ما تشکر کنم.

وی ادامه داده است: درست است که ما به هدفی که به دنبالش بودیم نرسیدیم اما من به رویکرد و ارزش‌هایی که برایشان جنگیدیم و به 66 میلیون نفری که به این ارزش‌ها رای دادند، افتخار می‌کنم.

این نامزد دموکرات‌ها افزوده است: من معتقدم این مسئولیت ماست تا به نقش و وظیفه خود برای ساخت آینده‌ای بهتر، قدرتمندتر و عادلانه‌تر برای کشورمان و جهان ادامه دهیم.

وزیر خارجه سابق آمریکا در ادامه  این پیام اینترنتی خود آورده است: تعطیلات زمانی است که باید به دلیل نعماتی که داریم سپاسگزار باشیم. پس بیاید بار دیگر در این فصل لذت ببریم و با امیدی تجدید شده و مصمم به سمت آینده حرکت کنیم.

کلینتون پس از شکست‌ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کمتر در انظار عمومی دیده شده است.

 
 
کلمات کلیدی : کلینتون، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.