توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458492
درخواست لندن برای آزادی نازنین زاغری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸
سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس آزادی شهروند ایرانی-انگلیسی را که به دلیل اتهامات امنیتی در ایران بازداشت شده، خواستار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، یک سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس همزمان با گذشت یک سال از زمان بازداشت نازنین زاغری، تبعه ایرانی-انگلیسی در ایران، بار دیگر خواستار آزادی وی شد.

زاغری فروردین‌ماه سال گذشته به اتهام ارتباط با شبکه‌های براندازی نظام در ایران بازداشت و پس از محاکمه در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس محکوم شد.

این سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس تصریح کرد که لندن نگرانی‌های خود از بازداشت تمامی شهروندان دو تابعیتی از جمله زاغری را در بالاترین سطوح در لندن و تهران منتقل می‌کند.

وی همچنین گفت: نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه انگلیس پیش از این موضوع آزادی زاغری را با همتایان خود در تهران مطرح کرده‌اند. ما با خانواده وی در لندن و تهران ملاقات داشته‌ایم تا به آنها اطمینان دهیم که به تمام تلاش‌های خود در این مسئله ادامه می‌دهیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس در ادامه بر آزادی و بازگشت امن نازنین زاغری به آغوش خانواده‌اش تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : انگلیس + نازنین زاغری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.