نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 328694
عاقبت طرح تأمین آتیه احمدی نژاد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۵
به گزارش الف ؛ شب گذشته یکی از بینندگان برنامه پایش با ارسال مستنداتی به این برنامه عنوان کرده بود که چرا دولت مبلغ آتیه مهر را برداشت کرده است . در توضیح مستندات ارسالی آمده بود : در سال ۸۹ دولت برای فرزند سوم من حسابی بنام آتیه مهر امام رضا باز کرد و یک میلیون تومان غیرقابل برداشت تا ۲۰ سالگی هم به آن ریخت . اخیراً بعد از پنج سال به بانک سر زدم و گفتند موجودی صفر است و دولت پول را برداشته . چرا ؟فرشاد مؤمنی اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه در توضیحی در این باره گفت : تصمیم گیری که پشتوانه منطقی و علمی نداشته باشد این‌گونه به ضد خودش تبدیل می‌شود امیدوارم دولت جدید پیام بگیرد از آنچه که بر سر تصمیم‌های شتاب زده قبلی آمده است .

وی افزود : اصل آن وعده احمدی نژاد و طرح آتیه مهر نوزادان بی ضابطه بود و من یادم است که حتی مجلس همسو با دولت هم به این قضیه اعتراض کرد و نشان داد که این غیرقانونی است . به نظر من چون اساس این کار غیرقانونی بود می‌توان این پول‌ها را پس گرفت .

مؤمنی افزود : اینجا حیثیت و پرستیژ نهاد دولت گروگان گرفته می‌شود و کشور از این زاویه ضرر می‌کند .
 
کلمات کلیدی : طرح ، آتیه ، نوزادان
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۴:۳۱:۳۸
اگر دولت با کشورهای ذیگر هم قرارداد منعقد می نمود دولت بعدی به این سادگی زیر قرارداد می زد (3513872) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۴:۴۲:۰۵
اون دولت چه کارش رو حساب بود که این باشه خوبه روشون می شه تو روی مردم نگاه کنند. (3513906) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۴:۵۹:۴۷
از کی تا حالا سال 92 شده اخیراً؟!!!! (3513961) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۵:۰۰:۱۵
آخه کلید حل مشکلات را در دادن پول می دانست نه برنامه ریزی و سرمایه گذاری و ایجاد شعل و ساختن آینده کشور (3513962) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.