توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406192
گزینه های احتمالی ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
اخبار رسیده حکایت از آن دارد که در میان گزینه های جایگزینی سلطانی، نام دو تن از معاونان وی در این سازمان به چشم می‌خورد؛ «مرتضی رحمانی موحد»، معاون گردشگری و «سمیع اله حسینی مکارم»، معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری.این در حالی است که برخی شنیده ها حکایت از پیشنهاد شدن این افراد به رئیس جمهور توسط سلطانی فر دارد.

به گزارش تابناک، علاوه بر ایشان، شنیده می‌شود «مرتضی بانک»، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری و «پیروز حناچی»، معاون شهرسازی و معماری وزارت راه وشهرسازی دو گزینه دیگر تکیه زدن بر صندلی ریاست این سازمان هستند. به این جمع، «محمدمهدی حجت»، بنیانگذار سازمان میراث فرهنگی را هم می‌توان افزود که سالهای زیادی همکاری با این سازمان در سمت های مختلف از جمله ریاست آن را تجربه کرده است.

این در حالی است که پیشتر «علی اصغر مونسان»، مدیرعاملی منطقه آزاد کیش نیز گزینه تصدی این پست معرفی می‌شد که ظاهرا منتفی شده است. حال آنکه برخی منابع از احتمال حضور افرادی در راس هرم مدیریتی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خبر می‌دهند که همواره نامشان در میان گزینه‌های تصدی این پست به چشم می‌خورد.
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۰:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۰:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۱۵:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۱:۰۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۷:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۰۸:۴۳
 
 
کلمات کلیدی : سازمان میراث فرهنگی و گردشگری + دولت یازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.