نظر منتشر شده
۵۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445090
جلسه استیضاح کنندگان با وزیر؛
مسکن مهر، حادثه قطار سمنان و نقش فرزند وزیر راه در قراردادهای وزارتخانه استیضاح آخوندی را قطعی کرد
بخش اجتماعی الف، 24 بهمن 95
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۸
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:‌ در جلسه امروز متقاضیان طرح استیضاح وزیر راه از توضیحات وی قانع نشدند لذا این طرح به هیأت رئیسه ارسال می‌شود.

 صدیف بدری نماینده مردم اردبیل و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از سؤال‌کنندگان استیضاح برگزار شد.
 
وی افزود: پس از 2 ساعت طرح موضوع (استیضاح وزیر راه) و توضیحات آخوندی درخواست‌کنندگان استیضاح از توضیحات وی (وزیر راه) قانع نشدند.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه درخواست‌کنندگان استیضاح وزیر راه از توضحیات و دفاعیات وی قانع نشدند لذا طرح استیضاح وزیر راه به هیأت رئیسه تقدیم شده و پس از آن برای ارائه در صحن علنی مجلس آماده می‌شود.

توضیحات آخوندی درباره نقش فرزندش در قراردادهای وزارت راه
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، نشست امروز کمیسیون متبوعش را برای بررسی استیضاح وزارت راه و شهرسازی با حضور آخوندی و استیضاح کنندگان تشریح کرد.

علیم یارمحمدی در گفت وگو با خانه ملت، در تشریح جزییات نشست امروز کمیسیون عمران برای بررسی استیضاح وزیر راه با حضور آخوندی و استیضاح کنندگان گفت: کمیسیون عمران در نشست امروز 2 ساعت زمان برای بررسی استیضاح وزیر راه در نظر گرفت و ابتدا محورهای استیضاح در صحن کمیسیون قرائت شد، که پس از توضیحات وزیر در خصوص چند سوال برخی از نمایندگان تقاضاکننده استیضاح جلسه را ترک کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر راه در خصوص 4 سوال توضیحاتی ارائه داد، افزود: برخی از نمایندگان در حالی که یک ساعت و 10 دقیقه از جلسه طی شده بود، اظهار کردند که توضیحات وزیر قانع کننده نیست و استیضاح باید به هیئت رییسه و صحن علنی مجلس ارسال شود.

یارمحمدی با اشاره به اینکه یکی از محورهای استیضاح این بود توسعه فعالیت اقتصادی بنگاه های وابسته به جنابعالی در حوزه وزارت راه و شهرسازی چیست، ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی در این باره اظهار داشت که اگر شخصی مدرک یا اسنادی در اختیار دارد ارائه دهد و نمایندگان بیان کردند که مدارک را در صحن علنی ارائه خواهند کرد.

وی یادآور شد: وزیر راه و شهرسازی در مورد یکی از محورهای استیضاح مبنی بر اینکه نقش فرزند شما در قراردادهای وزارتخانه چه توجیهی دارد؟، اظهار کرد که این موضوع یک اتهام است و اگر نمایندگان اسناد و مدارکی در این خصوص دارند، ارائه دهند و استیضاح کنندگان در پاسخ بیان کردند که درباره موضوعات طرح شده مدرک دارند و مدارک را در صحن علنی ارائه می کنند.

گفتنی است دو هفته پیش و بعد از حضور نیافتن آخوندی در کمیسیون عمران برای پاسخ به سؤالات طراحان استیضاح، براساس آئین نامه مجلس استیضاح وی برای اعلام وصول از سوی کمیسیون به هیئت رئیسه مجلس ارجاع شد اما آخوندی در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس، از تصمیم کمیسیون عمران برای قطعی اعلام کردن استیضاح وی انتقاد کرد و گفت که دعوتنامه کمیسیون به دست وی نرسیده است.

 سخنگوی هیأت رئیسه مجلس نیز به نوعی این مسئله را تائید کرد، اما برخی اعضای کمیسیون عمران از جمله سخنگوی این کمیسیون با رد این مسئله اعلام کردند که معاونان وزیر راه و شهرسازی در روز مورد اشاره در کمیسیون حضور یافته و اعلام کرده بودند که وزیر به کمیسیون می‌آید، اما خبری از وی نشده بود.

برخی خبرها همچنین حکایت از آن دارد که در هیأت رئیسه مجلس مقابل استیضاح وزیر راه و شهرسازی مقاومت می‌شود.

محورهای استیضاح آخوندی
1.سیستم ریلی به عنوان ایمن ترین شیوه حمل و نقل در دو سال گذشته در یک محل دارای دو سانحه مرگبار شده است؛درحالی که اولا عامل آن مشکل مدیریتی و خطا در برنامه ریزی بوده و نه یک اتفاق.ثانیا در استیضاح قبلی ایرادات اساسی ایمنی حمل و نقل ریلی هشدار داده شده بود و ثالثا این سانحه دردناک درمحوری اتفاق افتاد که هزینه ابهام آمیز تجهیزات سیگنالینک آن مورد سوال در استیضاح قبلی بود و بلاکبندی این مسیر به عنوان افتخار مدیریتی وزارت قلمداد می شد؛ولی همین بلاکبندی بدلیل سومدیریت و برنامه ریزی موجب سانحه شد.

2.علت بکارگیری نیروی بازنشسته علیرغم مخالفت وزارت اطلاعات به عنوان مسوول حراست وزارتخانه چیست و چرا علیرغم تذکرات دستگاه های نظارتی ایشان را حفظ کرده اید و در قبال دخالت های گسترده ایشان در تخلفات اقتصادی و سواستفاده های مدیریتی سکوت کرده اید؟

3.توسعه فعالیت اقتصادی بنگاه های وابسته به جنابعالی در حوزه وزارت راه و شهرسازی چیست و نقش فرزند شما در قراردادهای وزارتخانه چه توجیهی دارد؟

4.مسکن مهر را مزخرف اعلام کرده و مسکن اجتماعی که در سال اول وزارتتان جایگزین مسکن مهم اعلام نمودید هیچگاه معرفی نشد طرح جامع مسکن را هم متوقف و بخش مسکن را بلاتکلیف کردید؟

5.علت اینکه توافقات خرید هواپیما را مخفی انجام داده و متن توافق را حتی در اختیار کمیسیون عمران قرار ندادید چیست؟

 6.علت اینکه در هیات دولت به جای کار وزارتخانه بدنبال طرح های حزب سازی هستید چیست؟

7.علت عدم شفافیت در قراردادهای شرکت فرودگاه های کشور و عدم نظارت بر فعالیت اقتصادی مدیران این شرکت چیست؟

8.چرا بررسی سانحه آنتونوف 149 تهران طبس را متوقف نمودید؟

9.درخصوص 4 سانحه مرگبار هوایی و ریلی چه پاسخی دارید؟

10.برای کشته شدن سربازان راکب اتوبوس در فارس چه پاسخی به جامعه دادید؟

11.در تمام دنیا با سوانحی چون سقوط آنتونوف و قطار سمنان مدیر مربوطه استعفا یا برکنار می شد اما شما در سانحه آنتونوف که با مجوز غیرقانونی رییس هواپیمایی وقت فعالیت می کرد رسما از ایشان حمایت کردید و جلوی استعفای ایشان را گرفتید. چه پاسخی به افکار عمومی دارید؟

12.کریدورهای بین المللی عبوری از ایران بدلیل عدم اقدام بموقع در کشورهای مجاور جایگزین شده و عملا فرصت های نسل های آینده در حال از دست رفتن است، چه پاسخی دارید؟
 
کلمات کلیدی : قطار، برخورد قطار،استیضاح، آخوندی
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۰:۱۱:۲۴
این بازی استعفای بی دلیل کی قراره تموم بشه؟ با استعفا مشکلی حل میشه؟ استعفا وقتی معنی داره که شخص بهتری سراغ داشته باشیم. (4161930) (alef-11)
 
h.t
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۰:۵۲:۳۵
یعنی موضوع قطار سمنان بازی برای استعفاست...یا للعجب (4161969) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۲:۱۶:۴۱
ایا استعفا اونم در سال اخر وزارت جان باختگان را زنده میکند؟!؟!؟ یا للعجب (4162045) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۹:۳۶:۰۴
نه ولی مقصرش باید برکنار شه (4162368) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۶ ۰۶:۲۴:۵۸
سلام
یعنی مثلا قاتل قصاص نشه چون مرده زنده نمیشه.
کسی که به 100 بچه یا زن یا هر کسی تجاوز کرد اعدام نشه چون زمان نمیشه به عقب برگردوند.
واقعا این تفکر صحیحه؟
موفق باشید. (4164121) (alef-11)
 
راه
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۴۳:۱۱
متأسفیم از این بازیهای ناتمام....
نوشداروهایی که هرگز مرحمی بر دل ملت غارت زده از این ذخایر انقلاب !!!! نخواهد بود .
چقدر جای خالی نمایندگان واقعی ملت در خانه ی ملت محسوس و ملموس است (4162140) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۵۲:۳۸
خدا این ملت را از دست این ذخایر نجات دهد (4162151) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۷:۴۷:۰۰
بیش از ۴۰ هموطن سوختند زنده زنده (4162266) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۱۶:۳۵
افذین به شما
و اضافه میکنم میلیونها ایرانی با اعتماد به دولت قبل که بخشی از نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده، کل سرمایه خود را در اختیار مسکن مهر گذاشتند اما حالا با کارشکنی های 4 ساله وزیر مسکن، درمانده پرداخت اجاره خانه خود هستند.

وزیر مسکن در جهت سلب اعتماد مردم گام بر میدارد (4162287) (alef-11)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۱:۴۱:۵۶
شما مطمئنی این دفعه مثل دفعه قبل رکورد رای تایید صلاحیت وزرا رو ایشون نمیزنه؟ (4162516) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۱۰:۵۸
متاسفانه توی مملکت همه چیز جناح بازی شده و تصادف قطار ..حقوق نجومی ...فقط بهانه ای برای تخریب طرف مقابل هست تا رسیدگی به مشکل مردم بیچاره..‌ (4161985) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۴۸:۱۰
شخص بهتر کم نیست ، منتها چون وابسته به جناح خاصی نیستند ، مورد توجه قرار نمی گیرند (4162022) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۳:۱۸:۲۷
واقعا کسی که با یک هواپیمای ارباس می خواهد مشکل حمل و نقل ۸۰ میلیون ایرانی را حل کند،
و با طرح مسکن اجتماعی که طبق آن بعد از ۴ سال هنوز یک اطاق هم نساخته است مشکنل مسکن کشور را حل کند، باید فورا استیضاح شود ، و بودن او در مسند وزارت حتی یک دقیقه، به ضرر کشور است، البته آقای روحانی هم به خاطر چنین وزرای ناتوانی مقصر اصلی است (4162223) (alef-11)
 
K
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۶:۵۶:۵۰
شما که راست میگی تو کشور هشتاد میلیونی با انواع مدارک دکترای عمران هیچ فرد لایق دیگری نداریم لابد همین مدیرای موجود ته دیگ موندن و بقیه بی سوادن ...بله وقتی عده محدودی در مدیریتها چرخانده میشوند این توهم ایجاد میشود چه دیگر فرد لایق دیگری در کشور وجود ندارد ...خدا به همه عقل عطا بفرماید (4162247) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۲۱:۰۹
بازی ...!!!!؟؟؟ واقعا این موارد قطار و هواپیما و قراردها و پسر ایشون دلایل کمی هستند؟؟؟ (4162290) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۰:۰۷:۰۱
واقعا نظرهایی مانند این که جان انسانها را با بازی مقایسه میکند، شرم آور است. (4162394) (alef-11)
 
عبدا...
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۵:۴۸:۱۷
شاید شما اطلاع ندارین .این آقا با ارجاع نظارت روزگار مهندسین رو سیاه کرده .مدیری که با زندگی مردم بازی کند به هیچ وجه شایسته وزیر بودن را ندارد .ما مهندسین بی صبرانه منتظر استیضاح ایشان هستین (4163089) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۰:۳۷:۳۲
ایشان یکی از ذخایر ارزشمند نظامند و با این استیضاح چیزی ... باقی نمی ماند. (4161950) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۰۰:۲۲
واقعا انقلاب عجب ذخایری دارد با با صد رحمت به ..... (4161975) (alef-11)
 
رضا
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۳۲:۵۵
بعد از افاضات آقای نوبخت دیگر کلمه ذخیره لوث شده و از معنای خود تهی گشته است (4162006) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۴۶:۵۹
نظام چند تا از این ذخیره ها داشته باشه ، نیاز به دشمن نداره (4162020) (alef-11)
 
حسنزاده
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۵۹:۱۸
این به اصطلاح ذخیره ارزشمند نظام با بکار گیری معاونین بی لیاقت در سازمانهای زیر مجموعه، تمامی فرصت های پیش روی کشور را از بین برده است و تنها سفرهای خارجی بی فایده و بی هدف را در دستور کار خود و معاونیش قرار گرفته است. (4162031) (alef-11)
 
ذاخر
Satellite Provider
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۲۱:۱۶:۱۲
تا ذخایر هست ذخیره خواهد بود (4163799) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۳۰:۱۲
مثل صفدر؟! (4162128) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۳۱:۲۹
حق این وزیر است که استیضاح شود، بخاطر دست دست کردن مسکن مهر... بسیاری از مردم خونه دار شدن البته نواقصی هم داره ولی بهتر از حرف .... زدنه بخصوص در شهرستان ها و دولت بخاطر اینک این طرح به اسم دولت قبله کاملا گذاشته کنار اون رو (4162129) (alef-11)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۹:۴۰:۵۸
اگه مسکن مهرکه اکثرواحدهاش تکمیل وتحویل داده شده توانسته مشکلی روحل کنه پس این همه مستاجروبی خانمان وحاشیه نشین چراوجودداره؟ (4163627) (alef-11)
 
J
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۷:۲۱:۰۰
ایشون با پسر ایشون رو چه در مجلس مطرح شده نمیدانم اما متاسفانه برخی از ذخایر و یا وابسته های این ذخایر اصلا حالا حالا پر نمیشن ...حجمشون نامحدوده ...ماییم که با افزایش هزینه انرژی واحدهای صنعتی و واردات جنس چینی بیکار شدیم و دنبال قوت لایموتیم... (4162254) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۷:۴۶:۱۱
از اینگونه ذخایر خسته شدیم نمی خواهیم (4162263) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۰۶:۴۹
البته برخی ذخایر ما از اون ور بوم میفتن (4162277) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۱:۱۳:۴۵
ایشان هم یکی از ذخایر ارزشمند نظامند (4161992) (alef-11)
 
رضـا راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۲:۲۵:۲۰
آقای آخوندی یکی از مدیران تکنوکرات و فعال در کابینه هستند و اقدامات خوبی در دوره مدیریت خود انجام داده‌اند. ولی متاسفانه با نزدیکی به زمان انتخابات فعالیتهای ایشان بیشتر از اینکه در حوزه ماموریتی ایشان باشد، رنگ و بوی حزبی و سیاسی به خود گرفته است و این دقیقاً برخلاف منویات رهبری در این زمینه است.
مواردی هم که در کمیسیون به آنها اشاره شده، مانند فعالیت فرزند ایشان یا بکارگیری افرادی که برخلاف توصیه نهادهای امنیتی، به کار گرفته شده اند هم باید صریح و شفاف پیگیری شود. (4162056) (alef-11)
 
k
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۲:۳۸:۲۶
مگر میشود بدون اطلاع و هماهنگی یک مسعول یا مدیر ،فرزند ،برادر یا هر وابسته ...دیگر بیاید و واسطه شود و تخلف میلیاردی کند ...اصلا چرا ما اینهمه فساد داریم چرا ...اگر مسعولین نظارتی توان برخورد با مفسدان را ندارند اعلام کنند مردم خودشان مستقیم در صحنه حاضر شوند و از اموال کشور حفاظت کنند (4162064) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۲:۵۱:۳۷
تقریبا در تمام ادارات و شرکت های دولتی بازنشستگان بصورت قراردادی در همان سمت و یا شایر شغل های مدیریتی مشغول کار هستند آنهم با حداقل 10 برابر یک فرد تازه استخدامی و دولت همچنان این آقایان را حفظ می کند تا مبادا لشکر بیکاران جوان و اکثرا تحصیل کرده کمتر شود. نمونه آن در شرکت کشتیرانی بسیار زیاد است. (4162078) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۱۱:۰۷
فهمیدیم ذخایر چگونه اند (4162101) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۳۵:۴۰
فعالیت های دکتر آخوندی علیرغم بودجه ناچیز در حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی تحسین برانگیز است. (4162133) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۹:۲۵:۵۷
باشه شما راست می گی. (4162358) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۰:۰۰:۴۹
شماها که دیگه خیلی راست می گید (4162386) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۰:۰۹:۱۱
بودجه ناچیز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب معلومه هرچی بودجه بوده دودستی داده به غربیها 100 تا هواپیما بخرد برای مرفهین بی درد. (4162397) (alef-11)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۲۳:۵۲:۳۲
خیلی جالبه که همه مدارک رو گذاشتن برای صحن علنی! خوب اگه داری همونجا رو کن. (4162150) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۰:۱۰:۵۲
نوش دارو بعد مرگ سهراب؟! ۴سال بوده حالا که دم رفتنه استیضاح!!!
البته ضرر از هرکجا جلوش گرفته بشه نعمته... فقط سریع و
وزارت صنعت
وزارت نفت
وزارت جهاد
و... هم نیاز دارن واقعا (4162162) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۰:۱۶:۳۶
دو دلیل : دخالت و نقش فرزند ایشان در قراردادهای وزارتخانه و استفاده از نیروی بازنشسته علیرغم وجود نیروهای جوان و با استعداد و با تجربه و مبتکر در کشور در صورتی که این دو دلیل صحت داشته باشند و مدارک مستند واقعی وجود داشته باشاه ، دلایلی محکم و منطقی جهت استیضاح و برکناری ایشان است . (4162164) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۰:۲۹:۱۰
چه موضوعات سبک و کم ارزشی برای استیضاح انتخاب شده است. به نظر می رسد برخی نمایندگان که نتوانسته اند پروژه های راه سازی شهر خود را به نتیجه برسانند به دنبال زهر چشم گرفتن از وزیر هستند. (4162173) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۰:۵۱:۱۱
از نظر من که استقبال از ایرباس و تحقیر ایران باید طرح میشد (4162186) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۳:۰۲:۴۴
بهتر است از كلمه افتضاح به جاي استيضاح استفاده شود (4162220) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۳:۵۲:۳۲
در خبر فوق آمده است: "برخی خبرها همچنین حکایت از آن دارد که در هیأت رئیسه مجلس مقابل استیضاح وزیر راه و شهرسازی مقاومت می‌شود."

واقعا تصویب برجام در 20 دقیقه کافی نبود برای تغییر رویه؟ (4162226) (alef-11)
 
مازندرانی
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۷:۳۵:۰۷
ضعیف ترین وزارت خانه در دولت . (4162257) (alef-11)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۰۰:۵۹
این که مدارک را در کمیسیون ارائه نمیکنند و با صراحت اعلام میکنند در صحن مجلس مدارک ارائه میشود نشان از سیاسی کاری استیضاح کنندگان دارد والا دلیلی نداره وقتی وزیر یک مملکت رو میکشونن به مجلس تا در موارد مطرح شده توضیح بدهد مدرک ارائه نکنند (4162274) (alef-11)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۱۰:۴۴
امیدوارم نه تنها این وزیر بلکه آقای نعمت زاده که ایشان هم یکی از ذخایر هستند پشت سر ایشان استیضاح بشن تا دیگر مجبور نشویم از ذخایرمان استفاده کنیم (4162283) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۳۶:۲۲
...
استيضاح و زندانى بشه (4162304) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۸:۵۷:۲۹
واقعا ایشان از ضعیف ترین وزیران کابینه روحانی می باشند حتی به هم صنف خودشان هم که مهندسان مظلوم نظام مهندسی هستند یکرنگ و حامی نیستند (4162321) (alef-11)
 
یکی از متقاضی مسکن مهر پردیس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۰۹:۰۹:۲۷
انشاء الله به حق 12 تن امام و چهارده تن معصوم (علیهم السلام ) تو مجلس با رای بالای 90 درصدی آخوندی استیضاح بشه اینکه یه داغ بزرگی الان تو دل خانواده های متوفی در حادثه برخورد قطار در سمنان هستش یه طرف ؛ یه داغ چند ساله و با کلی نارضایتی بسیار شدید متقاضیان مسکن مهر پردیس( و جاهای دیگه)هم وجود داره که اگر کوه به دردل و مصیبتی که این وزیر مسکن و شهرسازی به ماها متقاضیان ضعیف مسکن مهر پردیس آورده گوش بدهد شکافته خواهد شد یعنی ایشان تا توانست جلوی پیشرفت واتمام مسکن مهر را گرفت حتی اجازه نداد اقساط برگشتی وام مسکن مهر به آبادانی و اتمام آن بیانجامد ای خداااا تو رو شکر الحق خوب فرمودی که حق مظلوم هیچ وقت پایمال نخواهد شد ای کاش ایشان استیضاح شود تا یه لبخند به لب مسکن مهری های ستمدیده وارد شود - مسکن مهر ما مزخرفه آقای آخوندی؟پوپولیستیه ؟ ساخت خونه تو منطقه پرت و پلاست؟ مسکن مهر ما پر از جنایت و ... می شود؟ فقط حرفهای قشنگ می زدی یک ریال عملکرد نداشتی ساخت مسکن تو شهرها و روستاها را به رکودی شدید مبدل ساختی بیش از 200 شغل مرتبط با ساخت مسکن را بیکار کردی و همه را به چکنم چکنم انداختی همه دارن نفرینت میکنن اما نمیدانم مجلسی ها چرا دست دست میکنن آقای روحانی با این وزیراش اصلا" امیدی به رئیس جمهور شدن در دوره بعدی توسط مردم نداشته باشد ..... دیدی دست خدا بالاتر از همه ماها و شماهاست .خدایا تو رو شکر (4162336) (alef-11)
 
جاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۲۰:۵۲:۴۱
آقای آخوندی 3 میلیون مسکن کلنگ خورده مهر را تحویل کشور داد.جوسازی نکنید.بیشتر از احمدی نزاد وبا بودجه کمتری مسکن مهر را به پایان رسانده است. (4163748) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۲۱:۲۰:۲۰
گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند سر مسگری (4163808) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته