توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435992
نایب رییس کمیسیون امنیت: شاید ریزپرنده وابسته به خارج از کشور باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۴
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: شاید ریزپرنده وارد شده به منطقه ممنوعه وابسته به خارج از کشور باشد و هدفشان تست سیستم پدافندی کشور باشد.

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرآنلاین با اشاره به حادثه روز گذشته و شلیک‌های ممتد در آسمان تهران که بخاطر ورود یک فروند کوادکوپتر به منطقه ممنوعه صورت گرفته بود، گفت: قطعات این ریز پرنده هنوز پيدا نشده است، از برد پدافند هوایی دور بوده و به احتمال قوي شليك هاي سيستم پدافندي به آن اصابت نكرده است.

وی تصریح کرد: احتمال دارد تا اين شي در منطقه اي كه اول به پرواز درآمده نشسته باشد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: شايد اين ریزپرنده وابسته به خارج از كشور باشد و هدفشان تست سيستم پدافندي كشور باشد.

حسن بیگی افزود: برخی از افراد به قوانین بی توجهی می کنند که باید مورد تنبیه قرار بگیرند، وقتی اعلام می شود منطقه ای پرواز ممنوع است باید قوانین را رعایت کنند و در این نقاط پرواز نکنند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی در خاتمه با بیان اینکه در مقطعي اين حادثه اتفاق افتاده كه مردم در خيابان ها حضور داشتند و اگر سقوط مي كرد قطعا مردم آن را مي ديدند، خاطرنشان کرد: شايد آنها( صاحبان شي ناشناس) در نقطه اي آن را به سرعت نشانده اند كه آن را كسي نديده است.
 
 
کلمات کلیدی : شلیک ضدهوایی+ تهران+ سامانه‌ پدافند هوایی+ منطقه انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.