توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479994
ساقی «خزانه» دستگیر شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۳
ماموران پلیس پایتخت موفق شدند زنی که فعالیت گسترده‌ای در خصوص توزیع مواد مخدر در منطقه خزانه تهران داشت را دستگیر کنند.

سرگرد سعید جمشیدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به دستگیری یک زن به اتهام فروش مواد مخدر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با اطلاعات به دست آمده در خصوص فروش موادمخدر توسط یک زن، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

رئیس کلانتری 160 خزانه ادامه داد: پس از انجام اقدامات پلیسی و بررسی ابعاد مختلف این گزارش، مشخص شد که این زن به صورت ویژه، مبادرت به فروش موادمخدر از نوع تریاک می‌کند و حتی خرید و فروش‌هایش را نه تنها به صورت جزئی، بلکه به صورت کلی و عمده نیز انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: پس از تکمیل نتایج بررسی‌های اولیه، کنترل نامحسوس این زن در دستور کار قرار گرفت و پس از تکمیل تحقیقات انجام شده و با هماهنگی مقام قضایی، متهمه در حالی که قصد جابجایی موادمخدر از نوع تریاک را داشت، دستگیر شد.

جمشیدی گفت: این در حالی که یک گونی برنجی را حمل می‌کرد دستگیر شد و پس از دستگیری و بازرسی از گونی همراهش، 14.5 کیلوگرم تریاک، 4 بطری و یک دستگاه ترازوی دیجیتال توزین موادمخدر کشف و ضبط شد.

به گفته وی، این زن در حال حاضر در اختیار پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای انجام تحقیقات تکمیلی است.

 
 
کلمات کلیدی : پلیس+مواد مخدر+ توزیع مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.