توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489191
واکنش رسانه‌های رژیم صهیونیستی به اقدامات ایران برای حضور در حج امسال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸
روزنامه تایمز آف اسرائیل در گزارشی با اشاره به اختلافات ایران و عربستان، استقرار نیروهای کنسولی ایران در جده، مکه و مدینه برای ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان در زمان حج را مورد توجه قرار داد.

به گزارش ایلنا، روزنامه رژیم صهیونیستی «تایمز آف اسرائیل» در گزارشی صحبت‌های اخیر سخنگوی وزارت خارجه ایران را درباره استقرار بخش کنسولی وزارت خارجه در عربستان مورد توجه قرار داد.

در این گزارش به بخش‌هایی از صحبت‌های بهرام قاسمی اشاره شده که گفته ایران نیروهای کنسولی خود را در سه شهر جده، مکه و مدینه برای ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان در زمان حج مستقر کرده است.

این روزنامه رژیم صهیونیستی نوشت: ایرانی‌ها سال گذشته بعد از گفت‌وگوهای متعدد در خصوص ملاحظات امنیتی در حج شرکت نکردند. دو قدرت منطقه‌ای سال گذشته روابط دیپلماتیک خود را قطع کرده‌اند و از گروه‌های مخالف در سوریه و یمن حمایت می‌کنند. بیش از ۱.۸ میلیون ایرانی از حج سال گذشته بازمانده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + اسرائیل + ایران + حج
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.