نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409793
جلوگیری از تبلیغات شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸
وزیر بهداشت با استمداد از مجلس برای توسعه مراکز بهداشتی و درمانی در مسکن مهر به نامه سازمان غذا و دارو برای توقف تبلیغات شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون اشاره کرد و گفت: این تبلیغات در تلویزیون ادامه نمی‌یابد و در این زمینه صداوسیما حرمت‌داری کرد.

به گزارش تسنیم، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در ادامه برنامه‌های خود در شرق استان تهران و در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های شهرستان دماوند اظهار داشت: صداوسیما با نامه‌ای که سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به این سازمان ارسال کرده است، پخش تبلیغات شامپوی‌ ضد ریزش مو را از شب گذشته ممنوع کرد.

وی با اظهار تأسف از اینکه این محصول از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مجوز اخذ کرده است، بیان کرد: در این زمینه باید گفت که سازمان صداوسیما به‌نوعی حرمت‌داری کرده و مجوز این محصول را نشان نداد و باید از این اقدام رسانه ملی تشکر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه مسکن مهر با همه برکاتی که دارد، دچار کمبودهای جدی نیز در حوزه خدمات است که باید به رفع این کمبودها توجه ویژه شود، افزود: مجلس شورای اسلامی باید در قانون بودجه تصمیمی برای بخش‌های خدماتی مسکن مهر به‌ویژه حوزه بهداشتی و درمانی اتخاذ کند.

قاضی‌زاده هاشمی اضافه کرد: نمی‌توان برای ایجاد یک شهر 700 هزارنفری برنامه‌ریزی کرد اما برای بخش‌های درمانی و بیمارستانی آن برنامه‌ای ندید.

وی با اشاره به وضعیت زیرساختی حوزه بهداشت و درمان در شهر پردیس عنوان کرد: باید زمین و ردیف اعتباری برای ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی در این شهر اختصاص یابد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه   سرمایه‌گذاری در شهرهایی مانند شهرهای دماوند، ورامین، رباط‌کریم و دیگر شهرهای اطراف تهران برای مردم این شهرها و نیز پایتخت‌نشینان سودمند است، از کاهش تردد‌های غیرضروری و نیز کاهش حجم ترافیک در پایتخت و مسیرهای منتهی به آن و نیز کاهش مصرف سوخت و هزینه و وقت شهروندان به‌عنوان آثار توجه به این بخش نام برد.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به امکانات موجود در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انتقال بخشی از این امکانات به شهرهای اطراف تهران را خواستار شد.
 
کلمات کلیدی : صداوسیما+وزیر بهداشت+تبلیغات شامپو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۳ ۰۱:۳۹:۱۲
از این شامپو چند نفر از آشناهای بنده استفاده کرده و ریزش موهایشان قطع شده است.اگر الف شماره تماسشان را بخواهد به شما میدهم تا خودتان تحقیق کنید (3999446) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.