توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 359799
آقای مظلومی یادت رفته همین پرسپولیسی های استقلالی سرمربی ات کردند؟
بخش ورزشی الف،17خرداد95
پرویز مظلومی خیلی دیر دست به افشاگری زد. او گفته چند پرسپولیسی درون تیم نابودش کردند اما یادش رفته که یکسال قبل و همین روزها با بلیت همین ها بود که سوار بر اتوبوس استقلال شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶
خبرگزاری خبرآنلاین:رنج نامه پرویز مظلومی افشاگرانه بود. او از دست هایی درون باشگاه استقلال گفت که قبلا قلعه نویی را زده بودند و این بار او را به مسلخ برده اند و حتما سال بعد هم منصوریان را ذبح می کنند. او اگر کمی جسارت داشت می گفت ۴ تا بچه این بلا را سر استقلال آورده اند. حرفی که پیش از او امیر قلعه نویی زده بود. مظلومی از شب بازی دربی گفته اما یادش رفته از صبحی بگوید که توانست صاحب صندلی استقلال شود. از صبحی که داشت با جواد نکونام تلفنی صحبت می کرد و درحالی که استقلالی ها مطمئن بودند یک مربی خارجی هدایت تیم شان را بر عهده می گیرد و با صرف حدود ۵۰۰ هزار دلار ، او می شود مرد اول نیمکت اما چند تماس تلفنی با عالی ترین مقام ورزشی کشور ، درحالی که برانکو با سالی ۷۵۰ هزار دلار سکان هدایت تیم رقیب را بر عهده داشت ، برای استقلال گفتند مربی بیشتر از ۲۰۰ هزار دلاری حق ندارید جذب کنید. اینگونه پرونده مربیان موفقی چون دونادونی ، گونش و فاریاس برزیلی بسته شد و استیماچ ۲۵۰ هزار دلاری شد آپشن استقلال. همان زمان که استیماچ داشت به تهران می آمد ، نسخه اش در دفتر افشارزاده پیچیده شد. چه کسی این نسخه را برای تان پیچید تا شما سرمربی شوید؟
نیازی هست روزها را به عقب برگردید و درباره نقش فرهاد مجیدی در استقلالی شدن تان خاطرات را مرور کنید؟ آیا آن بزرگتر تیم تان که امروز می گویید حلالش نمی کنید ، در همان برهه کم در استقلالی شدن تان نقش داشت؟ آیا اگر اوکی او نبود می توانستید استقلالی شوید؟ آیا امیرحسین صادقی را نگرفتید چون فکر می کردید سید جلال به تیم می آید یا او در تیم تان نماند چون بزرگتر حالا مغضوب تیم تان شرط کرده بود فلانی نباشد؟
آیا نیازی هست جواد نکونام روزی به سیم آخر بزند و بگوید چه بحث هایی بین چه کسانی رد و بدل شد و چه کسانی از او خواستند تا شما را به عنوان «خیرالموجودین» معرفی کند که تیم را می شناسد و بهتر است که بیاید و به محض اینکه جای تان روی صندلی سفت شد ، بدترین رفتار را با این کاپیتان تیم ملی داشتید؟ آقای مظلومی واقعا در آن چند روز که شما استقلالی شدید ، چه کسانی بیشترین نقش را داشتند. در تمام این جلسات ، همان هایی که امروز پرسپولیسی می خوانیدشان ، چقدر در نشستن تان روی نیمکت استقلال نقش داشتند. اینکه آنهایی که می گویید چرا در استقلال هستند و چه نقشی دارند که اینچنین از وزیرهای مختلف تا بازیکنان ، گوش به امرشان هستند و خود شما بارها در یکسال گذشته در برابر برخوردهای تندشان تنها سری پایین انداختید و تصدیق شان کردید ، برای همه اهالی رسانه و استقلالی ها هم سئوال های بسیاری بر جای مانده اما اینکه شما امروز مظلوم نمایی کنید و بگویید قربانی شدید ، کمی خارج از انصاف است. خوب یا بد همین ها مربی استقلال تان کردند. روزی که شما استقلالی قدیمی به کمک این گروه در استقلال قدرت گرفتید ، آنها «بچه های» استقلال بودند و امروز نفوذی های پرسپولیس؟
 
کلمات کلیدی : پرویز مظلومی+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.