نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442796
محاکمه مرد افغان به اتهام ربودن و آزار و اذیت کودک ایرانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
روزنامه شرق نوشت: مرد افغانستانی که متهم است کودکی ایرانی را مورد آزار و اذیت قرار داده ‌است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

شهریورماه سال گذشته مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت فردي كه فرزندش را مورد آزار و اذیت قرار داده‌است بازداشت کرده‌است. بلافاصله مأموران در محل حاضر شده و مرد افغانستانی را که در دست پدر کودک بود تحویل گرفته و به اداره آگاهی تحویل دادند. پدر کودک شش‌ساله به مأموران گفت: من سر کار بودم که همسرم با من تماس گرفت و گفت پسرمان گم‌شده ‌است، بلافاصله به خانه آمدم. همسرم به من گفت: پسرمان برای بازی به کوچه رفته ‌بود و من هم فکر می‌کردم با بچه‌ها بازی می‌کند تا اینکه پسر همسایه‌ آمد و به من گفت پوریا به وسیله مردی برده ‌شده است. او گفت مردی به پوریا گفت دوست پدرش است، بعد دست او را گرفت و با خودش برد؛ قرار بود به پوریا کبوتر نشان دهد. وقتی همسرم توضیح داد چه اتفاقی افتاده‌ است من به‌همراه سایر اعضای خانواده‌ام در خیابان‌های اطراف و پارک‌ها پخش شدیم و به پلیس هم خبر دادیم تا اینکه یکی از همسایه‌ها گفت پوریا و مردی افغانستانی را در یک پارک دیده‌ است.

او گفت: عابری پوریا را دیده و از او پرسیده‌ بود مردی که کنارت دراز کشیده چه کسی است، پوریا هم با حالتی وحشت‌زده به او گفته بود پدرم است. مرد عابر به این حرف شک کرده و وقتی دیده‌ همسایه‌ ما هراسان در حال جست‌وجو است، این موضوع را به او گفته؛ این‌طور شد که موفق شدیم پوریا را پیدا کنیم. پسرم در خانه برای مادرش گفته‌ بود که از سوی متهم مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌ است.

شکایت این مرد در حالی بود که مرد افغانستانی ادعا کرد کاری به پسربچه نداشته ‌است و فقط می‌خواسته به او کبوتر نشان دهد. او گفت: پسربچه به من گفت می‌خواهد کبوتر ببیند و من هم او را به پارک بردم. ما داشتیم با هم صحبت می‌کردیم که خانواده‌اش به سمت من حمله کردند. من کاری با این بچه نداشتم. این مرد توضیح نداد چرا در پارک کنار پسربچه دراز کشیده ‌بود. با تكميل پرونده و صدور کیفرخواست به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت پسربچه، پرونده برای رسیدگی به شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. روز گذشته جلسه رسیدگی به پرونده مرد افغانستانی برگزار شد. او بازهم اتهام را رد کرد و گفته‌های شاهدان را دروغ خواند.

با پایان جلسه رسیدگی، هیئت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.
 
کلمات کلیدی : آدم ربایی + محاکمه + مرد افغان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۰۹:۴۹:۳۵
قوه قضاییه برخورد شدید وعبرت اموز کنه (4153454) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۱:۴۳:۴۱
باید اعدام بشه (4153645) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۳:۵۴:۱۱
قطعا برای ربودن بچه باید محاکمه شود، ولی آزار و اذیت که شاهد و انکار لازم ندارد، پزشکی قانونی بلافاصله می تواند تعیید کند یک بچه 6 ساله مورد تجاوز قرار گرفته یا نه! (4153911) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۵:۵۹:۲۱
منتظر اجرای حکم هستیم (4154114) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۰۷:۲۰
مادر بیخیال که تعدادشان هم کم نیست بچه ها را بدون هیچ نگرانی می فرستند کوچه و خیابان و یا خرید.این مرد زندانی شود و سپس بیرونش کنند. پرسشی و کهداریم این است چرا ان ناظم دبستان را که به چندین کودک دست درازی کرد یا ان مربی فوتبال شبانه روزی را به دار مجازات نیاویختند؟ (4160171) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.