نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 361679
انتقاد از برخورد زشت خودروسازان با مردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در حالی‌که پیش از این چندین بار از کیفیت پایین خودروهای داخلی انتقاد کرده بود در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو هم از برخورد نامناسب خودروسازان با مشتریان انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو گزارش ارزیابی‌های صورت گرفته از کیفیت خودروهای داخلی ارائه شد. طبق این گزارش تعداد قابل توجهی از خودروهای داخلی در سطح کیفی یک ستاره (پایین‌ترین سطح کیفی) قرار دارند.

این موضوع مورد انتقاد محمدرضا نعمت‌زاده قرار گرفت؛ به‌گونه‌ای که وی اظهار کرد چرا خودروهای تولید داخل باید در سطح کیفی یک ستاره قرار داشته باشند.

وی در این زمینه از مدیران عامل شرکتهای خودروساز حاضر در جلسه خواست برنامه‌ای برای ارتقای سطح کیفی خودروهای تولیدی ارائه و اجرا کنند.

در ادامه جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت از تحویل خودروهای معیوب به مشتریان نیز انتقاد کرده و اظهار کرد معنا ندارد شرکت خودروساز خودروی معیوب را به مشتریان تحویل داده و برای رفع عیب نیز آنها را روانه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از برخورد نامناسب پرسنل بخش‌های فروش و خدمات پس از فروش برخی از خودروسازان با مشتریان نیز انتقاد کرده و از خودروسازان خواست با برگزاری دوره‌های آموزشی آموزش‌های لازم را به پرسنل خود در این رابطه ارائه کنند.
 
کلمات کلیدی : بازار خودرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۲۳:۵۶:۲۴
قیمتها را هم افزایش داده اند (3755888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۴ ۱۶:۲۱:۱۹
چند روز پیش ماشینی که مدل ۹۵است رابه دلیل عیب در ترمزش.و...به نمایندگی که خودرو ازشان گرفتم بردم متاسفانه درجواب فقط گفتند این قطعه رانداریم ببر بیرون.اخه این چه گارانتی است که موقع تحویل اعلام میکنند.برای ضبط ماشین منوپاس میدن به شهری که دوساعت با شهرم فاصله دارداقای مدیر فروش ایران خودرو نمی دونم با چه وجدانی شبها خوابت میبره.(نمایندگی درشهرگرگان اقای موحدی() (3757365) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته