نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483476
وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت باید از ۳۵ سال پیش آغاز می شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
وزیر بهداشت، گفت: طرح تحول سلامت باید از ۳۵ سال پیش آغاز می شد، زیرا از نگاه مردم هیچ تفاوتی بین دولت ها و افراد نیست.

به گزارش مهر، دکتر سید حسن هاشمی، اظهار داشت: معتقدم طرح تحول سلامت باید از ۳۵ سال پیش آغاز می شد زیرا از نگاه مردم هیچ تفاوتی بین دولت ها و افراد نیست و مردم، اقدامات را به حساب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذارند.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم در حوزه سلامت کارهای نشدنی بسیاری انجام شد، افزود: در این دولت به اندازه یک چهارم کل تخت های بیمارستانی تاریخ کشور که اکثر آنها مربوط به پیش از انقلاب بود و فرسوده شده بودند، تخت بیمارستانی جدید اضافه شد و خوشبختانه تا پایان دولت تحویل ۲۴ هزار تخت بیمارستانی جدید را جشن می گیریم.

هاشمی با اشاره به آغاز عملیات ساخت بیمارستان جامع پیشرفته سرطان توسط سازمان انرژی اتمی در کرج، اظهار داشت: اگر ظرف مدت ۴ سال آینده این بیمارستان راه اندازی شود، استان البرز در درمان سرطان های پیشرفته نه تنها در ایران بلکه در منطقه، دارای فناوری، امکانات و جایگاه خاصی می شود.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که بر خلاف آرزوها و شعارهای انقلاب، امام راحل و شهدا، هنوز مغفول مانده، «رفاه اجتماعی» است و استان البرز و مناطق حاشیه نشین آن از مناطقی است که باید توجه بیشتری به آن شود و پررنگ تر دیده شود زیرا در این صورت، آسیب های اجتماعی در آن و استان تهران، روز به روز کاهش می یابد.

هاشمی  با بیان اینکه انجام کارهای اجرایی، دشواری های زیادی دارد، اضافه کرد: همیشه مطالبه کردن و وضع برخی از قوانین راحت است اما اجرا کردن و پاسخگو بودن، دشوار است و نمی توان انتظار داشت که یک دستگاه اجرایی، بدون داشتن اقتدار و قدرت کافی، کشور را به خوبی اداره کند بنابراین باید تلاش کنیم که نقاط ضعف را با ملایمت و پند و اندرز بگوییم و از تخریب خودداری کنیم چراکه هر چه قدرت دولت بیشتر باشد، قدرت کشور و انقلاب اسلامی نیز بیشتر خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : طرح تحول سلامت+وزیر بهداشت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۶ ۱۵:۰۲:۳۵
بازهم که گفته میشود بیماریهای سرطانن هزینه ان سقف دارد مظفان اخیرا داروهای شیمی درمانی افزایش,قیمت داشته مردم بکجا مراجعه کنند (4429024) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۶ ۱۶:۱۹:۱۸
یعنی حقوق پزشکان ۳۵ سال پیش چند برابر میشد؟
خداروشکر که نشد
وگرنه الان بهترین دانش اموزان این مملکت پزشک بودند و بقیه عرصه ها خالی از نیروی متخصص بود
هجوم دانش اموزان به گروه تجربی (4429113) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.