توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408370
تکذیب مصاحبه نماینده مجلس با رسانه‌های صهیونیستی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
نماینده مردم کلیمیان در مجلس با بیان اینکه من هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌های صهیونیستی نداشته و ندارم، گفت: بی‌آبرویی رسانه‌های صهیونیستی به همگان ثابت شده است و خود آنها هم می‌دانند که هیچ انسان آزاده‌ای با آنها مصاحبه نمی‌کند.
به گزارش فارس، سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبر روزنامه تایمز اسرائیل به نقل از وی در خصوص اینکه جنگ با اسرائیل برای تهران خودکشی است، گفت: من مصاحبه‌ای را با این رسانه انجام ندادم و این خبر و مصاحبه را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: من به تماس و سوالات رسانه‌های صهیونیستی پاسخ نمی‌دهم چراکه آنها موجوداتی نیستند که ما بخواهیم به آنها پاسخ دهیم.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بی‌آبرو بودن رسانه‌های رژیم صهیونیستی برای همه ثابت شده است و به نظر من اخبار آنها ارزش تکذیب کردن هم ندارد و خود آنها هم می‌دانند که هیچ فرد آزاده‌ای حاضر نیست که با آنها مصاحبه کند.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: من در جریان سفری که به فرانسه داشتم خبرنگار یک روزنامه فرانسوی در مورد احتمال حمله رژیم صهیونیستی به ایران از من سوال کرد که من در پاسخ به وی گفتم رژیم صهیونیستی 4 نفر آدم عاقل پیدا می‌شود که بداند حمله به ایران مفهومش نابودی اسرائیل است.

براین اساس، رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند «سیامک مره صدق» نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با یک رسانه صهیونیست مصاحبه کرده و مدعی شده است: «ایران خواهان شروع یک جنگ علیه اسرائیل نیست چون آنها می‌دانند هر کسی که در خاورمیانه جنگ را شروع کند، (در واقع) دارد خودکشی می‌کند».
 
کلمات کلیدی : مصاحبه نماینده مجلس+رسانه‌های صهیونیستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.