توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456773
نواک: ایران فردا قراردادهای جدید نفتی را به روس ها معرفی می‌کند
وزیر انرژی روسیه گفت ایران قراردادهای جدید نفتی را روز دوشنبه در مسکو به شرکت‌های روسی ارائه خواهد کرد، روحانی فردا عازم روسیه می‌شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، یک مقام وزارت انرژی روسیه گفت ایران قراردادهای جدید نفتی را روز دوشنبه در مسکو به شرکت‌های روسی ارائه خواهد کرد.

وی افزود: «این معرفی در مسکو انجام خواهد شد.»

الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه نیز روز شنبه گفته بود ایران در نظر دارد تا قراردادهای جدید نفتی را روز دوشنبه ارائه دهد.

پیشتر کاخ کرملین در پایگاه خبری خود اعلام کرد: حسن روحانی بنا به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه در سفری دو روزه عصر دوشنبه وارد مسکو می شود.

رئیسان جمهوری ایران و روسیه روز سه‌شنبه در کاخ کرملین دیدار و مذاکره خواهند کرد و هیات بلندپایه که شماری از وزیران و مقام‌های بلندپایه در آن حضور دارند، روحانی را در سفر به روسیه همراهی می‌کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، علاوه بر برگزاری نهمین نشست روحانی و پوتین، بیش از 10 سند مهم و پایه‌ای و همچنین نقشه راه توسعه روابط دو کشور برای امضا در جریان سفر روحانی به مسکو پیش‌بینی شده است.


 
 
کلمات کلیدی : ایران+روسیه+سفر روحانی به مسکو+قراردادهای نفتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.