توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485672
آتش‌سوزی بزرگ در نیزارهای قرچک
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
دود ناشی ازآتش گرفتن ده ها هکتار نیزار اطراف قرچک فضای این شهرستان را در برگرفت.

به گزارش ایرنا، از ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه دود غلیظ ناشی از آتش گرفتن ده ها هکتار نیزار ورودی شهرستان قرچک، حوالی پلیس راه این شهرستان فضای این شهر را گرفت و مشکلاتی را برای خودروهای عبوری و ساکنین مناطق اطراف آن به وجود آورد.
 
غلظت دود ناشی از این آتش سوزی به حدی است که در مسیر تهران ـ قرچک تردد خودروها با مشکل مواجه شده است. مجاورت آتش سوزی در کنار پایگاه اورژانس و ایستگاه سی ان جی قرچک باعث گردید که چندین دستگاه خودرو آتش نشانی به محل اعزام و نسبت به ایمن سازی منطقه و اطفای حریق اقدام کنند.
 
خیس بودن نیزارها باعث شده تا دود ناشی از این آتش سوزی از غلظت بیشتری برخوردار شود. در حال حاضر نیروهای سازمان آتش نشانی با بهره گیری از سه دستگاه خودروی آتش نشانی تلاش دارند تا از گسترش آتش جلوگیری کنند.
 
شهرستان قرچک در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است. از دیرباز تا کنون، از بخش قلعه نو شهرستان ری تا ورودی شهرستان قرچک را نیزارهای فراوانی فراگرفته است و تلاش برای کاهش آن تا کنون به نتیجه ای منجر نشده است.
 


 
 
کلمات کلیدی : آتش سوری ، قرچک ، دودگرفتگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.