نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379076
پسر تهرانی، دختر شهرستانی را بیهوش کرد و هنگام اذیت و آزار از او فیلم گرفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۷
اعتماد نوشت: پسری که با استفاده از قرص خواب‌آور دختری را بی‌هوش کرده بود بعد از اینکه او را ربود در هنگام تعرض به او از وی فیلم و عکس تهیه کرد.

در تاريخ هفتم تيرماه امسال دختري به شعبه مربوط به آدم‌ربايي دادسراي جنايي تهران مراجعه كرد و گفت كه خواهر ٢٧ ساله‌اش (مونا) دو شب پيش مورد تعرض پسري جوان قرار گرفته است. او به بازپرس مرشدلو گفت: «چند روز پيش خواهرم براي پيگيري كارهاي دانشگاهي‌اش از شهرستان به تهران آمد. او در روزهاي اول ورود به تهران آشنايي مختصري با پسري پيدا كرده اما آنها اصلا همديگر را نديده بودند .تا اينكه آن پسر يك شب با او قرار گذاشت. آن شب تا سحر من منتظر خواهرم بودم اما او نيامد كه نيامد. تا اينكه در ساعت ٧ صبح او با چهره به هم ريخته به خانه آمد و گفت آن پسر به او تعرض كرده است.»

خواهر اين دختر به بازپرس دادسرا گفت كه خواهرش در خانه است اما آنقدر حالش بد است كه نمي‌تواند درباره جزييات حادثه آن شب صحبت كند.

چند روز بعد از طرح شكايت خواهر مونا، او در دادسراي جنايي حاضر شد و درباره جزييات حادثه آن شب به قاضي مرشدلو گفت: «آن شب من سوار موتور مجيد بودم كه ناگهان احساس تشنگي زيادي كردم. بطري آب‌معدني را از داخل كيفم بيرون آوردم و همين كه خواستم آن را بخورم مجيد بطري را از دستم گرفت و گفت كه مي‌خواهد آن را پر از آب كند. او رفت و بعد از چند لحظه برگشت درحالي كه بطري آب معدني را پر از آب كرده بود و تكه‌هايي سفيدرنگ نيز در آن ديده مي‌شد. آنها را به مجيد نشان دادم و او گفت كه املاح و كلر داخل آب است. من هم به او اعتماد كردم و بطري آب را تا آخرش سر كشيدم. بعد از چند دقيقه سرم گيج رفت و وقتي به هوش آمدم خودم را در خانه مجيد ديدم. او تا صبح من را در خانه نگه داشت و مورد اذيت و آزار قرار داد.»

بعد از شكايت مونا و خواهرش به دادسرا پيگيري پليس براي دستگيري مجيد (٣٤ساله) آغاز شد. تا اينكه پليس در تاريخ ٢٥ تيرماه او رادر خانه‌اش دستگير كرد. مجيد بعد از حضور در دادسرا خيلي زود به آدم‌ربايي و تعرض به مونا اعتراف كرد و گفت كه با قصد و انگيزه قبلي اين كار را انجام داده است. اما آنچه مونا و خواهرش را بيش از پيش نگران مي‌كند اين است كه مجيد در شب حادثه تعدادي عكس و فيلم از شاكي پرونده تهيه كرده و اين موضوع را همانجا به او گفته است.

البته مونا در قراري كه مدتي بعد از حادثه با مجيد (متهم پرونده) گذاشته او را وادار كرده تا تعدادي از عكس‌ها را از داخل گوشي‌اش پاك كند. اما مونا در دادسرا به قاضي گفت كه من هنوز از پاك شدن تمام عكس‌ها در سيستم كامپيوتر و گوشي مجيد اطمينان ندارم.

به اين ترتيب پليس دستور بازرسي از سيستم كامپيوتر شخصي مجيد را صادر كرد اما در سيستم خانگي او هيچ عكسي پيدا نشد. وقتي هيچ عكسي در سيستم مجيد پيدا نشد مونا به بازپرس گفت كه مجيد ممكن است عكس‌ها را در يك حافظه جدا نگهداري كند و بعدها براي گرفتن انتقام از او مورد استفاده قرار دهد. به اين ترتيب قاضي مرشدلو دستور ادامه پيگيري پرونده را صادر كرد.
 
کلمات کلیدی : تجاوز+آزار و اذیت
 
کامبیز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۰۹:۰۸:۵۳
بدون اشنایی،ترک موتور ،آب معدنی ،آزار اذیت ،عکس و فیلم، پسر تهرانی ! چی شدیم.!؟ (3871310) (alef-11)
 
روانشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۰:۱۵:۲۱
بسیار باعث تاسف هست افرادی که به راحتی به دیگران اعتماد می کنند و تاسف بار تر اینکه مردانی با نیتها و اعمال حیوانی با زندگی و احساسات دختران و زنان بازی می کنند.و بعد هم به راحتی می گویند ظاهر و نوع لباس خانم به گونه ای بود که ما فکر کردیم میتونیم این عمل رو انجام بدیم.و ...... دختران و زنان ایرانی باور کنید درصد قابل توجهی از مردان جامعه ی ما بیمارن و نباید به راحتی بهشون اعتماد کنید و احساساتی عمل کنید.قدر خودتون رو بدونید و خودتون رو به هر قیمتی بازیچه ی این افراد بیمار قرار ندهید. (3871435) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۰:۴۷:۱۱
دختره معلومه دروغ میگه (3871500) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۰:۵۹:۳۲
سوار بر موتور پشت سر پسری که تازه چند روزه میشناسی!!! بعدشم قرار بوده کجا برید!!!!! اونوقت توقع داری چیزیم پیش نیاد . کم از این حکایتها ننوشتن پس نمیدونستمو و ..... فقط بهانست (3871523) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۱:۴۵:۰۹
حماقت (3871695) (alef-3)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۵-۱۷ ۱۳:۳۴:۰۸
چقد ساده گول خورده!!! (3871999) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.