نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 55947
تازه‏ترین تغییرات در سپاه پاسداران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۰۱
پس از جابجایی حجت الاسلام طائب از نیروی مقاومت بسیج به اطلاعات سپاه و جانشینی سردار نقدی در بسیج تغییرات دیگری نیز در سطوح فرماندهان سپاه در حال انجام است. این تغییرات در ادامه برنامه های سرلشگر جعفری برای بهینه تر کردن اداره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و افزایش کار آمدی آن صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی پرچم، در ادامه این تغییرات حجه الاسلام و المسلمین رمضانی به جای سردار نجات به عنوان فرمانده حفاظت و امنیت سپاه منصوب خواهد شد. حجت الاسلام رمضانی معاون اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از حدود 9 ماه مدیریت اطلاعات سپاه، این مسئولیت را در حالی به حجت الاسلام طائب واگذار كرد که طی ده سال گذشته همواره مسئولیت های حساسی در دستگاه های اطلاعاتی كشور برعهده داشته كه از آن جمله می توان به ریاست سازمان حفاظت اطلاعات ناجا، معاونت اطلاعات ناجا، ریاست سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و معاونت اطلاعات سپاه در دوره های مختلف اشاره كرد.

از سوی دیگر، شنیده می شود که سردار نجات که از جمله فرماندهان خوشنام و بسیار محبوب سپاه به شمار می رود به احتمال زیاد به عنوان معاون امنیت داخلی دبیر شورای عالی امنیت ملی منصوب خواهد شد.
 
09121354517
۱۳۹۳-۰۴-۲۶ ۱۸:۴۵:۵۵
خدا قوت (2259966) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.