نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299471
واکنش نوبخت به نامه ۴ وزیر به روحانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰
سخنگوی دولت اظهار نظر درباره نامه چهار وزیر کابینه به رئیس جمهور را به پس از دیدار امروزش با آقای روحانی موکول کرد.

محمدباقر نوبخت درباره انتشار نامه چهار وزیر خطاب به رئیس‌جمهور، اظهارداشت: بزودی آقای رئیس‌جمهور را می‌بینم و سوال می‌کنم ببینم چنین نامه‌ای داده شده است یا خیر؟

به گزارش فارس وی اضافه کرد:‌ پس از گفتگو با آقای روحانی تلاش می کنم خبر دهم.

بر پایه این خبر وزرای اقتصاد،صنعت،کار و دفاع درنامه‌ای مشترک به رئیس جمهور با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست‌های ناهماهنگ دستگاه‌ها،هشدار دادند اگر تصمیم ضرب‌الاجل اقتصادی گرفته نشود، رکود تبدیل به بحران خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۲ ۱۵:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۸ ۰۹:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۱:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۳۰ ۱۲:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۱۷:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۱۵:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۴/۰۷/۱۲ ۱۹:۳۵
 
 
کلمات کلیدی : نوبخت+روحانی+رکود
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۷:۲۷:۳۳
به گزارش الف، نامه مشترک علی طیب نیا، محمدرضا نعمت زاده، علی ربیعی و حسین دهقان وزرای اقتصاد، صنعت، کار و دفاع به حسن روحانی رئیس جمهور در نیمه دوم شهریورماه نوشته شده و هنوز از پاسخ حسن روحانی به این نامه خبری در دست نیست.
یعنی واقعا آقا ی سخن گو خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3237287) (alef-11)
 
آقايى
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۰:۴۶:۳۴
اينجانب سيد محمود آقايي ميبدي فارغ التحصيل مهندسي عمران، زندگي و كار خود را در آمريكا رها كرده و براي خدمت به ايران اسلامي به وطن برگشتم.٤ سال صادقانه و با تمام توان در دفتر مديريت طرحهاي عمراني جهاد سازندگي خدمت كردم و پس از آن با اعضاء خانواده شركت عمراني ملت را تاسيس وبا احراز رتبه هاي سد سازي،آب و فاضلاب،ساختمان،راه و تاسيسات به فعاليت مشغول شدم.
ما حصل ٢٥ سال كار شبانه روزي در شركت،ساخت شبكه هاي آبياري تهران،ورامين،كردان،چمچمال،پادگان قدس شيراز،سد بزمان،سد دستكن،تصفيه خانه فاضلاب ابهر و ساختمانهاي دولتي و خصوصي و ... بوده است.
طرحها عمدتأ عمراني بودند و اكثرا با هزينه شخصي و قيمت آزاد تكميل و تحويل داديم ولي مطالبات ما با نرخ دولتي و طبق فهرست بهاء گاهأ پس از ٦سال پرداخت و بعضأ هم هنوز پرداخت نشده اند.
براي نمونه آب منطقه اي سيستان و بلوچستان،آب و فاضلاب زنجان،شهرداري تهران و...كه زير بار بدهي خود هم نميروند.
جالبتر اينكه دارايي هم از قبول هزينه ها امتناع ميكند و پيش دريافت ها را جزء درآمد ميگذارد و براي آنها ماليات به اضافه جرايم مطالبه ميكند.ضمنأ ماليات ارزش افزوده ايكه نداده ميخواهد آنهم با ديركرد آن !!!
جهت تكميل پروژه كردان،زمين كارگاه خود را با صورتجلسه،تحويل آب منطقهاي تهران داديم ولي نه فقط اجاره آنرا نميدهند بلكه ادعاي مالكيت آنرا هم دارند.
زمين پدري خود را فروختم،سرمايه گذاري كردم و سي سال عمر خود را در راه سازندگي صرف كردم ولي متاسفانه الان با تمام امكاناتم نميتوانم نصف زمين پدريم را بازخريد كنم.اين بود نتيجه سي سال تلاش و كار:شركت تعطيل،پرسنل اخراج،مديران بدهكار دارايي و سرمايه و عمرم به فنا.
الان هم جهت گذران امور ماشين الات خود را به كرايه گذاشتيم جهت پيمانكار دست دوميكه از ارگان دولتي كار گرفته و رقميكه قرار است به ما داده شود زير نصف قيمت كار،يعني نصف ما نصف دلال ها.
دولت تدبير و اميد اگر اراده به بهسازي اوضاع و طرحهاي عمراني دارد بهتر است نيروهاي كارآمد و واقع بين را مسؤل و جوابگو كند و فشارها را از گرده شركتها و نيروهاي اجرايي بر دارد. با ارزوي آيندهاي بهتر براي همگان.
Sent _from my iPad (3237732) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۰۰:۳۶:۰۵
بي اطلاعات (3238116) (alef-11)
 
شهرام رهنمای خرمی
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۱۹:۵۸:۴۵
آقای نوبخت خودتو به ندونستن نزن رکود فعلی و عدم پرداخت طلبکارن دولت را دست آویزی برای تصویب برجام قرار داده اید / ملت در دوساله شما با در بسته خزانه مواجه اند / فقط به دور و وری های خودتون می رسید/ (3240750) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.