نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 279473
اعترافات زنی که صدها زن خارجی را داعشی کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۷
زنی که به تازگی از داعش جداشده، اعتراف کرد که صدها زن و دختر خارجی را به عضویت این گروه تروریستی در آورده است.

زنی به نام "امّ اسماء" که مسئول انتقال زنان خارجی از مرزهای ترکیه به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه بود، اعتراف کرد که به همراه زنانی دیگر در بازارها گشت می زد تا ناظر بر حُسن اجرای قوانین تحمیلی این گروه تروریستی و تکفیری باشد.

ام اسماء که سوری است و اخیرا از داعش جدا شده است، افزود: من و چند زن دیگر مسئول انتقال زنان و دختران از کشورهای مختلف به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه از طریق ترکیه بودیم. ام اسماء اعلام کرد: داعش ۹۰ درصد زنانِ تحت امر خود را مجبور به فریب زنان و دختران و انتقال آنها به سوریه می کند و تعداد زنان و دخترانی که به مناطق تحت تصرف این گروه تروریستی منتقل شده اند، بسیار زیاد است.

این زن جدا شده از داعش گفت: زنان و دخترانی که ما به سوریه منتقل می کردیم ، اتباع کشورهای مختلف عربی، اروپائی و غیره بودند.

ام اسماء به عنوان نمونه ای از اقدامات خود، از انتقال ۳ دخترانگلیسی به نام شیما بیگم ، خدیجه سلطانه و امیره عباس به مناطق تحت تصرف داعش در سوریه خبر داد و گفت: من از این سه دختر استقبال کردم و لباس های خاص داعش را به آنها دادم تا بپوشند.

ام اسماء درباره علت جداشدن خود از داعش گفت: داعش با شهروندان عادی بسیار خشن برخورد می کند و مجازاتی که برای آنها تعیین و اجراء می کند، شدید است و ارزش و احترامی برای زنان قائل نیست.
منبع: العالم
 
کلمات کلیدی : داعش+ زنان
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۰:۱۹:۲۲
بهتره تیتر میزدید زنی که صدها زن را فاحشه کرد . جهاد نکاح فاحشه گری هستش (3006179) (alef-13)
 
عدالت
۱۳۹۴-۰۴-۳۰ ۱۵:۴۵:۳۱
لعنت الله علیه. خواری دردنیا وآخرت نصیبت باد. (3059278) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.