نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497471
دلیل قبول شرایط ایران توسط عربستان درباره اعزام حجاج چه بود؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: امروز مقاومت قدرت اول منطقه است و نتایج پیروزی‌های اخیر در رفتار عربستان در قبال حجاج ایرانی مشهود است.

ابوالفضل حسن‌بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت، گفت: جبهه مقاومت در یک برنامه‌ریزی بسیار دقیق توانست در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی انجام دهد و امروز مقاومت تبدیل به یک قدرت برتر منطقه‌ای شده است.

وی با بیان اینکه داعش سرباز پیاده نظام آمریکا در منطقه است، افزود:  پس از فروریختن دژ داعش در حلب و آزادسازی این شهر، نیروهای مقاومت توانستند در یک اقدام شایسته موصل آزاد کنند. در این بین زمانی که آمریکایی‌ها در حال آماده شدن برای اقدامات علیه دمشق و لبنان بود، نیروهای تکفیری اقدامی را در ایران انجام دادند که با پاسخ موشکی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی مواجه شدند که تلفات سنگینی به نیروهای تکفیری وارد آمد.

حسین بیگی ادامه داد: یکی از اتفاقاتی که به دنبال این پیروزی‌ها و پیروزی‌های اخیر حزب الله در مرز لبنان که منجر به آزاد سازی ارتفاعات استراتژیک این کشور شد، افتاد این بود که  دنیا به این نتیجه رسید که فرماندهی جبهه مقاومت با ایران است. علائم این نتیجه‌گیری در رفتار عربستان در قبال  سفر حجاج ایرانی به این کشور نیز مشهود است. طرف سعودی که در ابتدا نمی‌خواست زیر بار شرایط ایران و قوانین بین المللی برود، پذیرفته است که در قبال جان و امنیت حجاج ایرانی مسئول است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: امروز یکی از مقاطع تاریخی ویژه برای مقاومت است و در منطقه همه اذعان دارند که مقاومت قدرت اول این منطقه است و فرماندهی مقاومت هر تصمیمی بگیرد، اجرایی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : حجاج، حج، عربستان، فاجعه منا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۱:۴۰:۱۴
حرفهای تحریک آمیز در قبال اقدامات مثبت عربستان نباید به زبان هرکسی بیاید خصوصا الان که زائران ایرانی به عربستان سفر کرده اند (4498438) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۱۶:۰۸
چه ربطی داشت؟! (4498604) (alef-3)
 
حسين
Sweden
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۶:۲۰:۱۶
دليل اقتصادي در اولويت عربستان بوده (4498965) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۰۴:۳۲:۲۹
دلیلش واضحه
تامین دلار برای خرید سلاح (4499793) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.