توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477473
عباس جدیدی: رسانه‌ها تنها استخوان لای زخم می‌گذارند/ املاک نجومی چه شد؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران از هیات رییسه شورای شهر خواست تا به اعضای شورا فرصت دهند تا گزارش عملکرد خود را در صحن علنی بیان کنند.

به گزارش ایسنا، عباس جدیدی در تذکر پیش از دستور خود  در سیصد و چهل‌و نهمین جلسه علنی شورای شهر چهارم با بیان اینکه همه در برابر قانون یکسان هستند، گفت: شورای شهر در دوره چهارم طرح و لوایح مختلفی تصویب کرده و حداقل در ماه‌های پایانی گزارشی از روند اجرایی شدن آنها باید ارائه کند تا مشخص شود که آیا شورا تنها کارخانه تولید مصوبه است و به سیلوی تلمبار کردن مصوبات تبدیل شده یا خیر؟

وی با بیان اینکه رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی تنها استخوان لای زخم می‌گذارند و تنها راه‌حل آن نیز ارائه گزارش است، تصریح کرد: باید اعضای شورا با ارائه گزارش عملکرد آن هم در صحن علنی شورا و نشست‌های خبری نشان دهند که عضو شورای شهر بوده‌اند یا شورای شهرداری؟ وکیل مردم بودند یا وکیل خود؟ و جای سوال است که سرانجام موضوع واگذاری املاک نجومی چه شد؟ آیا بررسی آن تنها منوط به دوران قبل از انتخابات بود؟

عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران با بیان اینکه برخی از املاکی که شهرداری به افراد، موسسات و... واگذار کرده، جنبه انتفاعی دارد و افراد این مکان را به محل کسب درآمد تبدیل کرده‌اند، گفت: قالیباف باید در مورد این املاک توضیح دهد و جالب است بدانید من در مورد این واگذاری‌ها به سازمان املاک نامه زدم اما حتی نگهبان جلوی در هم دیگر جواب سوال ما را نمی‌دهد در حالی که ما هنوز دو ماه دیگر در شورا هستیم و باید تا روز آخر شهرداری به ما پاسخگو باشد.

 مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در واکنش به سخنان جدیدی با بیان اینکه سخنان شما روشنگر نبود گفت: من به عنوان رییس شورای شهر باید از همه اعضا دفاع کنم و می‌گویم که هیچ‌کدام از اعضای شورای شهر در موضوع واگذاری املاک دخیل نبودند.

 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر، عباس جدیدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.