نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447377
تجاوز پسر شیطان صفت به دختر 13 ساله پس از قرار اینستاگرامی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
پسر شیطان صفتی که در اولین قرار ملاقات در اینستاگرام اقدام به آزار و اذیت دختر 13 ساله کرده و تلفن همراه او را سرقت کرده بود،شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش میزان، 19 بهمن فردی با مراجعه به کلانتری 104 عباس آباد به مأموران اعلام داشت که دختر 13 ساله اش توسط جوانی بنام امیر که هیچگونه اطلاعاتی از وی ندارند ، مورد سرقت و در ادامه آزار و اذیت قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده قدماتی با موضوع "آزار و اذیت " و به دستور رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "چندی پش متوجه شدم که دخترم شدیدا دچار افسردگی شده است ؛ مسئله را با تحقیق و گفتگو از وی جویا شدم و متأسفانه متوجه شدم که توسط جوانی به نام امیر که هیچگونه شناختی از وی و خانواده اش نداریم ، مورد سرقت و نهایتا آزار و اذیت قرار گرفته است.

دخترِ شاکی پرونده نیز که به همراه پدر و مادرش در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : داخل شبکه اینستاگرام در حال چرخیدن بودم که به صورت کاملا اتفاقی ، شماره متعلق به جوانی بنام امیر که تصویر خودش را نیز بر روی پست خود گذاشته بود ، فالو (FOLLOW ) کردم ؛ چند روز اول ارتباط ما صرفا در حد پیام دادن و فرستادن چند عکس برای یکدیگر بود تا اینکه امیر از من درخواست کرد تا با یکدیگر ملاقات کنیم.من نیز درخواست او را قبول کرده و با او قرار ملاقات گذاشتم. در ساعت 20:30 نهم بهمن در محدوده سیدخندان با یکدیگر قرار ملاقات گذاشتیم اما امیر در همان جلسه و پس از کشاندن من به مکانی خلوت ، با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از آن با سرقت گوشی تلفن همراهم از محل متواری شد.

در شرایطی که هیچگونه اطلاعات دقیقی در خصوص متهم پرونده وجود نداشت ، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی امیر 19 ساله در منطقه سیدخندان - خیابان ابوذر غفاری شدند.


با شناسایی تصویر امیر از سوی دختر نوجوان ، کارآگاهان اداره شانزدهم اقدام به دستگیری متهم کرده و در ادامه گوشی تلفن همراه متعلق به شاکی پرونده نیز از وی کشف شد.

امیر که از سال 85 و پس از متارکه ی پدر و مادرش ، بهمراه مادرش زندگی می کند پس از انتقال به اداره شانزدهم صراحتا به سرقت از دختر نوجوان 13 ساله و آزار و اذیت شیطانی وی اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: پلیس همواره اعلام داشته است که فضاهای مجازی و شبکه های ارتباطاتی همچون تلگرام ، اینستاگرام و ... ، در صورت عدم ارائه آموزش کافی و نظارت کافی از سوی خانواده ها می تواند به فضایی بسیار پرخطر برای گروه های سنی نوجوان و جوان بویژه برای دختران تبدیل شود ضمن آنکه اساسا در دسترس بودن چنین شبکه هایی برای گروه سنی پرخطر جامعه و استفاده خصوصی از این شبکه ها به هیچ عنوان از سوی پلیس به خانواده ها توصیه نمی شود.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، در پایان این خبر عنوان داشت: متهم پرونده با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی برای شناسایی دیگر جرایم مشابه ( با توجه به دلایل و مستندات بدست آمده در تحقیقات اولیه ) در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : تجاوز + اینستاگرام + دام شیطانی
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۳:۳۹:۳۸
نصب ماهواره توسط خانواده ها وعدم کنترل وپوشش های آنچنانی موجب تحریک ....جوانان است (4169810) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۴:۳۰:۲۹
دختر سيزده ساله ساعت هشت ونيم شب تنها تو خيابون چيكار مى كرده پسره بچه ى طلاق بوده
دختره كه پدر ومادر بالاى سرش بودن يعنى والدين ازش نمى پرسن اين وقت شب تو خيابون چكار دارى (4169890) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۲۲:۱۶:۳۲
بالاخره آزار و اذیت بوده است یا تجاوز؟
منظور از مکانی خلوت خیابان بوده است؟ آیا در خیابان به وی تجاوز کرده است؟! (4170541) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۰۲:۱۴:۱۴
عزیزانی که با دیدن تکنولوژی هول شدن و به راحتی اجازه میدن بچه هاشون توی فضای مجازی ول بگردن واقعا باید منتظر این اتفاقات باشند. (4170725) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۶ ۱۴:۰۵:۱۸
نظارت پدر. ادر بسیار مهم است ولی این جوان باید تا پایان زندگیش در زندان باشد. (4286095) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.