توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442471
وزیر بهداشت: ایران نیازی به آمریکا و شرکت‌های آمریکایی ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۵
وزیر بهداشت در خصوص اقدام اخیر ترامپ مبنی بر تحریم کالاهای پزشکی، گفت: در شرایط تحریم، کشورهای دیگر اروپایی و آسیایی، تجهیزات پزشکی مناسبی را عرضه می‌کنند و در طول دو دهه گذشته از این کشورها تجهیزات مورد نیاز را خریداری کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه افتتاح بیمارستان برکت امام خمینی(ره) شهرستان میانه، با بیان این مطلب، اظهار داشت: خوشبختانه ایران، به بخشی از فناوری های حوزه تجهیزات پزشکی دست یافته است، بنابراین کشور مشکلی نداشته و نخواهد داشت و نیازی به آمریکا و شرکت‌های آمریکایی ندارد. این اقدام رییس جمهور این کشور، موجب ضرر ملت شریف ایران نمی‌شود بلکه به خود آنها آسیب می‌رساند.

وزیر بهداشت تاکید کرد: این اقدام رییس جمهور آمریکا جای هیچ نگرانی و تاسفی ندارد و جای خوشحالی دارد که شرکای بسیار خوبی را در این مدت داشته‌ایم و با آنها ادامه خواهیم داد؛ ضمن اینکه با تکیه بر تولیدات داخلی که تعداد آنها هم کم نیست نیازها را برطرف می‌کنیم.

بنابر اعلام وب‌دا، هاشمی با تاکید بر تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز از کمپانی‌های معتبر دنیا گفت: حتی بخشی از بازار تجهیزات پزشکی آمریکا، در اختیار کمپانی‌هایی است که به کشورهای منطقه از جمله ایران، تجهیزات پزشکی را می‌فروشند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۶:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۳:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۲:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۵:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۶:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۰۷:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۳:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : حسن هاشمی+ وزیر بهداشت + تحریم کالاهای پزشکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.