توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422473
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی: در برخورد با مفاسد اقتصادی نگاه سیاسی نداریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
رئیس فراکسیون مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چندین پرونده فساد در این فراکسیون در حال پیگیری است و این کمیسیون با هیچ کسی در برخورد با مفاسد شوخی ندارد.

امیر خجسته در گفت و گو با ایسنا، خاطر نشان کرد:  فساد در هر جا که باشد فراکسیون به آن ورود می‌کند و با آن برخورد خواهد کرد و مفاسد را نباید سیاسی  کنیم و به صورت جناحی به آن نگاه کنیم. لذا سیاست‌های فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی این است که هیچ جناح و گروهی منافعش دیده نشود.

وی افزود:‌ فساد در هر جایی فساد است و متاسفانه ریشه دوانده  و مردم  را ناراضی کرده  و مردم الان عصبانی‌ هستند وقتی می‌بینند که فساد در همه جا وجود دارد و فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی هر جا از فساد خبری باشد تیم کارشناسی تشکیل می‌دهد و با آن برخورد می‌کند.

نماینده مردم همدان تصریح کرد: فساد در  صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه، بانک دی، بنیاد شهید و به تازگی سازمان فرودگاه‌های کشور  از موضوعاتی است که فراکسیون به آن ورود کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:‌ فساد در سازمان فرودگاه‌های کشور از گذشته  وجود داشته و یکی از مدیران ارشد آن نیز در ارتباط با آن دستگیر شد و ما در برخورد با آن هیچگاه نگاه سیاسی نخواهیم داشت بلکه دغدغه‌ی ما در فراکسیون برخورد با فساد است.
 
کلمات کلیدی : مفاسد اقتصادی + مبارزه با فساد + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.