نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420420
سپاهان فرکی بهتر بود یا سپاهان ویسی؟
سپاهان فرکی بهتر بود یا سپاهان ویسی؟ با گذشت 12 هفته از لیگ برتر، سپاهان تیم دهم جدول است. با 4 پیروزی، 3 تساوی و 5 باخت! تفاضل گل این تیم هم منفی است. آن هم با مربی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر! [سپاهان فرکی بهتر بود یا سپاهان ویسی؟ ] به گزارش "ورزش سه"، طبیعی است هواداران سپاهان از نتایج به دست آمده این فصل ناراحت باشند. هم چنین اعضای هیات مدیره. هر چند این بدین معنی نیست که همه تقصیر را باید متوجه کادر فنی دانست و به این نتیجه رسید که برکناری ویسی بهترین راه برای خروج از بحران است. به خصوص که سپاهان فصل گذشته این تجربه تلخ را داشت و تصور می کرد اگر حسین فرکی را کنار بگذارد قهرمانی به این تیم برمی گردد اما این چنین نشد و حتی در هفته هایی این نگرانی وجود داشت که تیم در معرض سقوط قرار نگیرد! از سویی در یکی دو فصل اخیر چند تجربه خوب داشتیم. ذوب آهن با حمایت از یحیی گل محمدی قهرمان شد. در همین فصل اخیر فولاد با حمایت از نعیم سعداوی خود را پیدا کرد و... مثال های عدیده ای که می توان زد. اما مقایسه تیم حسین فرکی و عبدالله ویسی نشان می دهد که تیم حسین فرکی کارنامه بهتری از خود به جای گذاشته بود. البته حسین فرکی در پایان هفته یازدهم از سمت خود استعفا کرد اما پایان هفته دوازدهم در کارنامه ای که برای این تیم ثبت شده 5 پیروزی – 5 تساوی و تنها دو باخت دیده می شود. تفاصل گل تیم هم منفی نبود. 13 گل زده و 10 گل خورده نشان می داد که سپاهان در حمله قوی تر از دفاع است! اما این فصل و تا به این جای کار تیم 5 باخت داشته. یعنی به اندازه تعداد پیروزی های فصل گذشته تا پایان هفته دوازدهم. 4 برد و 3 تساوی تا به اینجای کار 15 امتیاز برای سپاهان به ارمغان آورده. 5 امتیاز کمتر از فصل گذشته. ضمن اینکه تفاضل گل این تیم منفی است و این بدین معنی است که سپاهان این فصل بر خلاف فصل گذشته در حمله ضعیف است! البته می توان همین جمله را در مورد خط دفاعی هم گفت. حسین فرکی با سپاهان قهرمان شد و بعد استعفاء داد و حال عبدالله ویسی هم با قهرمانی استقلال خوزستان به سپاهان آمده. اگر قرار بر کنار گذاشتن عبدالله ویسی باشد سپاهان تبدیل به مربی قهرمان کش خواهد شد. هر چند طاهری – مدیر عامل باشگاه سپاهان به صراحت اعلام کرده اولتیماتومی به ویسی نداده و از این مربی حمایت خواهد کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
با گذشت 12 هفته از لیگ برتر، سپاهان تیم دهم جدول است. با 4 پیروزی، 3 تساوی و 5 باخت! تفاضل گل این تیم هم منفی است. آن هم با مربی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر!  
 
به گزارش "ورزش سه"، طبیعی است هواداران سپاهان از نتایج به دست آمده این فصل ناراحت باشند. هم چنین اعضای هیات مدیره. هر چند این بدین معنی نیست که همه تقصیر را باید متوجه کادر فنی دانست و به این نتیجه رسید که برکناری ویسی بهترین راه برای خروج از بحران است. به خصوص که سپاهان فصل گذشته این تجربه تلخ را داشت و  تصور می کرد اگر حسین فرکی را کنار بگذارد قهرمانی به این تیم برمی گردد اما این چنین نشد و حتی در هفته هایی این نگرانی وجود داشت که تیم در معرض سقوط قرار نگیرد!
از سویی در یکی دو فصل اخیر چند تجربه خوب داشتیم. ذوب آهن با حمایت از یحیی گل محمدی قهرمان شد. در همین فصل اخیر فولاد با حمایت از نعیم سعداوی خود را پیدا کرد و... مثال های عدیده ای که می توان زد.
اما مقایسه تیم حسین فرکی و عبدالله ویسی نشان می دهد که تیم حسین فرکی کارنامه بهتری از خود به جای گذاشته بود. البته حسین فرکی در پایان هفته یازدهم از سمت خود استعفا کرد اما پایان هفته دوازدهم در کارنامه ای که برای این تیم ثبت شده 5 پیروزی – 5 تساوی و تنها دو باخت دیده می شود. تفاصل گل تیم هم منفی نبود. 13 گل زده و 10 گل خورده نشان می داد که سپاهان در حمله قوی تر از دفاع است!
 

اما این فصل و تا به این جای کار تیم 5 باخت داشته. یعنی به اندازه تعداد پیروزی های فصل گذشته تا پایان هفته دوازدهم. 4 برد و 3 تساوی تا به اینجای کار 15 امتیاز برای سپاهان به ارمغان آورده. 5 امتیاز کمتر از فصل گذشته. ضمن اینکه تفاضل گل این تیم منفی است و این بدین معنی است که سپاهان این فصل بر خلاف فصل گذشته در حمله ضعیف است! البته می توان همین جمله را در مورد خط دفاعی هم گفت.
حسین فرکی با سپاهان قهرمان شد و بعد استعفاء داد و حال عبدالله ویسی هم با قهرمانی استقلال خوزستان به سپاهان آمده. اگر قرار بر کنار گذاشتن عبدالله ویسی باشد سپاهان تبدیل به مربی قهرمان کش خواهد شد. هر چند طاهری – مدیر عامل باشگاه  سپاهان به صراحت اعلام کرده اولتیماتومی به ویسی نداده و از این مربی حمایت خواهد کرد. 
 
 
کلمات کلیدی : سپاهان اصفهان+لیگ برتر
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۱۴ ۱۵:۲۵:۰۱
خوزستانی هستم البته پدرم اصفهانی است و در خوزستان بدنیا امدم ازدواج کردم و زندگی میکنم میدانم اصفهانیها بسیار خود پرست هستند یعنی جز اصفهانیهارا قبول ندارند هیچ کس جز خودشان اصفهانیها را با کسی که حتی فامیل باشد ده ها سال اما چون در اصفهان بدنیا نیامده و بزرگ نشده اورا غریبه میدانند هیچ کس را خودی نمیدانند عبدالله ویسی اشتباه بزرگی کرد به تیمی رفت که خیلی در ان شهر با غریبه ها مهربان نیستند (4049865) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.