نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440121
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
اقدام دولت آمریکا در لغو ویزا سخافت در رفتار آنان را نشان داد/ آمریکا دچار پدیده هراس از خود شده است
بخش خبري الف، 10 بهمن 95
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
رییس مجلس شورای اسلامی لغو صدور روادید برای اتباع ایرانی از سوی آمریکا را نشانه هراس این کشور دانست و گفت: این اقدام نشان می دهد آنان از سایه خود هم می ترسند و روحیه خشن نژادپرستانه آنها پشت ظاهر عوام فریبانه دموکراسی خواهی و حقوق بشر پنهان شده است.

 علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی درمورد اقدام اخیر دولت آمریکا در لغو صدور روادید برای اتباع برخی کشورهای اسلامی به ویژه اتباع ایرانی اظهارداشت: این اقدام دولت آمریکا، سخیف بودن در بینش و رفتار آنها را بیشتر نشان می دهد.

وی افزود: البته این حادثه از طرفی هراس این دولت را ظاهر کرد و نشان داد که آنان از سایه خود هم می ترسند و هم روحیه خشن نژاد پرستانه آنها را که پشت ظاهر عوام فریبانه دموکراسی خواهی و حقوق بشر پنهان شده است را برای همگان آشکار کرد.

رییس مجلس ادامه داد: در غیر این صورت کشوری که از قدرت امنیتی برخوردار باشد با دلهره، اضطراب و هراس چنین تصمیماتی را نمی گیرد، مخصوصا ذکر نام ایران در این میان آن هم به بهانه نگرانی از اقدامات تروریستی به شوخی شباهت بیشتری دارد.

لاریجانی خاطرنشان کرد: بر کسی پوشیده نیست که ایران همواره در مقابل تروریست ها در سال های گذشته ایستاد و بعدها برخی کشورها به این جریان پیوستند.

وی همچنین گفت: ایران کشوری امن و متکی بر خود است و بر خلاف روش نااهلانه آمریکا زمینه مراودات اجتماعی را بین ملل به خوبی فراهم می‌کند و براساس ارزش‌های اسلامی از همزیستی مسالمت‌آمیز همه ملل با عقاید گوناگون حمایت می‌کند و در مبارزه با تروریسم نیز راسخ است و دچار بازی‌های کودکانه برخی کشورها نمی‌شود.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دستوری را امضا کرده که به موجب آن مرزهای این کشور به مدت چهار ماه به روی پناهجویان بسته می‌شود و همچنین صدور روادید برای شهروندان هفت کشور عمدتا مسلمان از جمله ایران به مدت سه ماه ممنوع می‌شود.

این اقدام با انتقاد گسترده سازمان‌های حقوق بشری روبه‌رو شده است.گروه‌های حقوق بشری می‌گویند ترامپ مسلمانان را به خاطر اعتقادشان هدف قرار داده است و به همین دلیل هم می‌توانند او را قانونا به چالش بکشند.
 
کلمات کلیدی : لاریجانی + مجلس + دونالد ترامپ + منع ورود مسلمانان
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۰۹:۳۴:۱۵
آنهایی که بدون اطلاع مجلس FATF را امضا کردند و نظام بانکی ایران را زیر ذره بین سازمانهایی بردند که تحت فرمان کشورهایی مثل آمریکای بدعهد وخطرناک بردند باید پاسخگو باشند.. (4141349) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۲۹:۲۹
چه ربطی داره؟ (4141435) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۹:۵۴
مجلسFATF خبر نداشت
برجامو که خود آقایان تو20دقیقه تصویب کردن
الان معلوم شده که برجام همون ترکمنچای 2016بوده (4141449) (alef-3)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۱:۰۹:۳۳
آقای رئیس مجلس
شما همه چیز رو دادین رفته الان با دست خالی فحششون می دین؟
اون زمانی که تصویب برجام رو در 20 دقیقه مهندسی کردی نمیدونستی امریکا سخافت در رفتار داره؟ حالا که با روحانی دست ملت رو گذاشتین توی پوست گردو داری از بدعهدی امریکا سخنرانی می کنی؟
شما اسم خودتون رو سیاست مدار گذاشتین؟
حالا مثلا تشخیص دادی که آمریکا دچار پدیده هراس از خود شده چه اتفاقی میفته؟ ککشون می گزه؟ اصلا حرف شما به کجای امریکا بر می خوره؟ اصلا اهمیتی داره براشون؟ (4141492) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۰۹:۳۶:۳۶
نمیشه که انتظار داشت امریکا با ما خوب باشه بالاخره ما دشمن هم هستیم و قوانین دشمنی برقراره. هراس هم نداره میگه حملات تروریستی در خاکم زیاد شده میخام کنترلشون کنم (4141355) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۱۹:۵۰
نه جانم
نشاندهنده اشتباه بودن اقدام جنابعالی
در تصویب 20دقیقه ای مهمترین تعهدات قرن برای ایران (برجام)
به امید بهبود رابطه با کدخداست!!!!! (4141417) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۰:۰۹
واقعا جای تاسف دارد که به آمریکای وحشی اعتماد کردید، خود آقای لاریجانی هم مسئول هستند چون برجام را در مجلس تصویب کردند.

هرگونه کرنش در برابر دشمن خسارتهای بیشتری دارد و دشمن را در خواسته های ظالمانه اش جری تر میکند. (4141436) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۰:۳۷
خسته نشدی از این شعارها (4141437) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۲:۰۴
آقای لاریجانی این آمریکا نیست که هراسانه
بلکه برخی آقایون و خانمها که نازدونه هاشون اونجان هراسانن (4141439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۹:۵۵
اقتدار و عزت ایران در منطقه گویای اقدام و عمل ایران اسلامی در مسیر مقاومت است، آن چه که مسلم است مقاومت بهترین گزینه است و تعامل با دشمنان نتیجه‌ای جز گستاخی بیشتر آنان را در پی نخواهد داشت. (4141450) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۰:۴۰:۱۲
آن دسته از افرادی که برای بازگشایی سفارت روباه پیر، حنجره صاف می‌کردند حالا تحویل بگیرند، اظهارات ضدایرانی و توهین‌آمیز نخست‌وزیر انگلیس در هر سفر به منطقه شدت بیشتری گرفته است. اعتماد به روباه پیر و تفرقه‌انداز واقعا اوج ناپختگی سیاسی و دیپلماتیک بود. (4141451) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۱:۳۰:۱۷
شما با ایرانیان دو تابعیتی چه میکنید؟
با آنان که شما را قبول ندارند و البته اعتراضی هم نمی توانند بکنند چه میکنید؟ (4141534) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۱:۳۰:۳۳
نطق 5 دقیقه ای شما، خسارت تصویبهای 20 دقیقه ای را نمیگیرد. (4141535) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۶:۳۸:۰۷
نه؛ آقای دکتر! ایران هراسی با برجام شما از بین نرفته است (4142008) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.