توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444820
خرازی: «ترامپ» ناشی است
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: رئیس جمهور جدید آمریکا فرد ناشی است که به تازگی وارد صحنه سیاست شده و اشتباهات زیادی دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۷
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اقدامات و اظهارات ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا، اظهار داشت: ترامپ فرد ناشی است که به تازگی وارد صحنه سیاست شده است و اشتباهات زیادی دارد.

وی تصریح کرد: موضع جمهوری اسلامی ایران یکسان بوده و ایستادگی در مقابل زور و با اتکای به مردم به راه خود ادامه می‌دهد.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن، گفت: مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور شکوهمندی داشتند و این حضور نشانگر آن است که به انقلاب خود عشق می ورزند.

خرازی با بیان اینکه هویت مردم در این انقلاب است، افزود: آنها حاضر هستند برای دفاع از انقلاب و کشور فداکاری کنند و این بهترین پیامی است که می توان به اظهارات و اقدامات آنها می‌توان داد.

وی به وظیفه دولت در مقابل این اظهارات اشاره کرد و گفت: دولت باید با اجرای آنچه که مقام معظم رهبری هدایت می‌کنند بر اساس آن عمل کنند.
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ+سید کمال خرازی+ شورای راهبردی روابط خارجی+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.