نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484420
تجمع دانش‌آموزان تهرانی مقابل وزارت آموزش‌وپرورش به دلیل لو رفتن سوالات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
تعدادی از دانش‌آموزان تهران از صبح امروز در اعتراض به لو رفتن سوالات امتحانات نهایی، مقابل وزارت آموزش‌وپرورش تجمع کرده‌اند.

به گزارش تسنیم, صبح امروز جمعی از دانش‌آموزان شهر تهران در اعتراض به لو رفتن سوالات امتحانات نهایی مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.

یکی از دانش آموزان در این رابطه گفت: امروز در اعتراض به لو رفتن گسترده سوالات امتحانات نهایی، جمعی از دانش‌آموزان مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند. متاسفانه مسئولان این وزارتخانه در رابطه با لو رفتن سوالات پاسخ روشنی به ما نمی‌دهند و از اساس منکر این موضوع هستند.

به گفته این دانش آموز, سوالات امتحانات نهایی در تمام دروس لو رفته است و اغلب دانش آموزان به آن دسترسی داشته اند.

مادر یکی از دانش‌آموزان نیز معتقد است که از ساعت هفت صبح سوالات امتحانات نهایی در دست دانش‌آموزان بود و این در حالتی است که امتحان رأس ساعت هشت صبح شروع می‌شد. کانال‌های بسیاری در تلگرام به فروش سوالات مشغول بودند.

دانش آموزان در تجمع امروز خود مقابل وزارت آموزش و پرورش خواستار روشن شدن وضعیت لو رفتن سوالات امتحانات نهایی و چرایی این موضوع هستند به گفته آنها نمرات امتحانات نهایی در تعیین سرنوشت آنها برای ورود به دانشگاه‌ها تاثیرگذار هستند چرا که سهم 25 درصدی در کنکور دارند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۸:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۴:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش + تجکع دانش آموزان + سوالات امتحانی + کانال‌های تلگرامی + لو رفتن سوالات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۲:۲۸:۲۸
اگر این دانش آموزان کمی دقت داشته باشند و فقط عمل فاکتور گیری ریاضی دوره دبیرستان را خوب آموخته باشند متوجه خواهند شد هیچ سوالی لو نرفته بلکه افرادی با فاکتور گیری از سوالات سنوات گذشته (حداقل سه سال گذشته ) به اهداف اصلی دروس و سوالات مشابه رسیدند . و با فروش آن به ساده لوحان مبالغی به جیب زدند . مگر کسانی که در اقصی نقاط این کشور تدریس تضمینی انجام می دهند طراح سوال هستند آنها نیز با همین روش به تکرار و آموزش موثر اهداف اصلی اقدام و نتیجه می گیرند .
بهتر است دانش آموزان و خانواده ها به جای هزینه بیجا با دقت در محتوا خود این کار را انجام دهند که یادگیر مادام العمری رخ دهد و نه نمره گیری در شب امتحان . (4433513) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۵:۲۲:۵۲
به نظر من فقط باید ملاک ورود به دانشگاه کنکور باشد (4433783) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.