نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464828
انتقال غیرنظامیان به حلب
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
دومین مرحله از توافق انتقال ساکنان فوعه، کفریا، مضایا و زبدانی اجرا شد.

به گزارش فرادید، این اقدام در چارچوب مرحله دوم از توافق‌ انتقال ساکنان چهار منطقه فوعه، کفریا، مضایا و زبدانی صورت گرفت. ۱۰ اتوبوس که ساکنان فوعه و کفریا را جابه جا کردند، وارد حلب شدند. در همین حال، چهار اتوبوس که افراد مسلح زبدانی سوار بر آنها هستند، از حلب راهی مناطق تحت تصرف افراد مسلح در غرب این شهر شدند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه نیز گزارش داد که روند جابه جایی غیرنظامیان پس از ۴۸ ساعت منتظر ماندن در اتوبوس‌ها، از سرگرفته شد.
 
کلمات کلیدی : حلب، غیرنظامی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۷:۰۴:۳۱
خداوندا به فریاد این مردم خسته، زخمی و گرسنه برس (4276876) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۱۸:۲۷:۴۸
چه به روز این کشور اومد خدایا خودت بدادشون برس (4277074) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۲۲:۰۶:۴۶
مرگ بر آمریکا (4277492) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۰۹:۵۶:۴۷
شیعیان مظلوم فوعه و کفریا در حین انتقال از مناطق تحت کنترل تروریستها به مناطق تحت کنترل ارتش سوریه، توسط تروریستها مجبور شدند تا 48 ساعت بدون غذا در اتوبوس های در بسته حبس بشوند، تصورش را بکنید 48 ساعت حبس کردن چند صد نفر که عمدتا زن و کودک بوند در اتوبوسهای در بسته چقدر سخت است؟ در حالی که در نقطه مقابل، خانواده های طرفدار تروریستها که از مناطق تحت کنترل دولت به مناطق تروریستها می رفتند از امکانات مورد نیاز مانند غذا و استفاده از سرویس بهداشتی برخوردار بودند. در حیرتم که با وجود اینهمه خباثت و پلیدی چطور عده ای هنوز از اسلام آمریکایی متنفر نیستند؟ (4278217) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۱:۰۹:۴۲
خدا از اردوغان نگذرد که بخاطر اشتباه محاسباتی غلطی که داشت و فکر میکرد، بشار اسد هم مثل مبارک و قذافی، یک شبه کله پا خواهد شد، سوریه را به این روز انداخت.خداوند متعال حتماٌ اردوغان را در این دنیا به مکافات اعمال ننگینش خواهد رساند. (4278357) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.